NFL Fogadások 2013/2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: psychocska Dátum január 31, 2014, 17:36:19
Asszem Lynch Manning kezéből kiütött TD-ja visz mindent ;D

Az örült tipp témakört talán én vettem a legkomolyabban  :D Szerintem a hideg miatt amúgy sok sérülés lesz, erre alapozva benne lehet  ;)

Az EA Sports ismét lejátszotta a Madden NFL 25-l a bowl-t ahol Denver Broncos nyerte meg a mérkőzést.
(2004 óta csak kétszer tévedtek)

Íme a videó:
Super Bowl Predictions: Seahawks vs. Broncos in 2014 Super Bowl

Valamint az oldal:
http://www.joystiq.com/2014/01/27/denver-broncos-picked-to-win-super-bowl-xlviii-in-madden-25-simu/

Egyik oldalról összeszedtem a kedvenceimet:

First coach shown on TV after national anthem
First player to spin ball on ground from
Official number of fans in attendance in stadium(odd/even)
Time of National Anthem by Renee Fleming 2m23s(o/u)
What color of Gatorade be dumped on winning coach :D
What will be higher
Marshawn Lynch Yards Per Carry in Game
Average Number of Calories in One Skittle (4.3)
When will game announcer say word 'marijuana'
Which song will Bruno Mars perform first
Locked out of heaven az esélyes(1.33)

Hajrá annak, aki érez magában fantáziát!  :D

A no.1 defense játszik a no.1 offense ellen, a szakik általában mindig  "defense wins championship" elvet vallják, és általában igazuk is van.

Eddig 15 top defense csapat játszott superbowl döntőt, mérlegük 12-3, top offense csapatok csaptok tekintetében viszont nem ilyen jó a mérleg 10-8, viszont a statiszikailag legjobbnak nevezhetők mindig sorra elbuktak. A Denver statisztikailag a valaha volt legjobb offense.

Az emberek szeretik a támadó jellegű csapatokat és a favoritokat, valamint imádják Peyton-t is, nyílván erre fognak többen fogadni, ezért különösen tetszik a Seattle.

A legjobb oddsot eddig a Matchbookon láttam 2,17-ért Seattle-re, de ahogy közeledünk majd a kezdési időponthoz biztos lesz ez még magasabb is. +3-as HC-t nem hiszem hogy fogunk látni.

Persze mindez nem jelent semmit, bárki nyerhet, fogadási szempontból viszont Seattle-re éri meg fogadni, én legalább is ezt fogom tenni, de egyelőre kivárás van (2,15-ért és +2-es HC-ért egyelőre nem rakom meg)

Ti hogy látjátok?

Én ma a Sport TV-n megint megnéztem a két főcsoportdöntőt. Az első nézésre is úgy tünt, hogy inkább a 49-esek verték meg magukat az utolsó negyedben. Ebben megerősített a visszanézés. Nem lesz a 12. ember!, a hazai pálya nagyon sokat jelent Wilsonéknak! Minden támadásindításnál 100 decibel fölött volt a közönség hangereje, amikor a frisco támadott. Ez nagyon segíti a védőmunkát, ami jött is! Nem bírta idegekkel a végjátékot a vendég csapat. A Denver-t nagyon profin felépítették, persze a Seattle-t is, de a Denvert egyértelműen ide várta mindenki a szezon elején is! Szerintem Manningék behúzzák!!


Ez az idény is hogy elrepült...már csak 1 meccs van,akire Mindenki várt...Győzzön a jobbik csapat!
Hajrá!

BetClic - Super Bowl Visszatérítés KLIKK
BetRedKings - Super Bowl Speciálisok KLIKK

Sportfogadas.org Super Bowl Tippjáték KLIKK

Az Unibet több mint 100 fogadási lehetőséget kínálnak a Super Bowlra!

Seattle Seahawks - Denver Broncos (Super Bowl XLVIII - Played in East Rutherford, NJ)
Hányszor kiabálja a mérkőzésen Peyton Manning, hogy "Omaha"?
Fogadás: Kevesebb mint 31 1.80
Fogadás: Több mint 39 4.00
Fogadás: Egyszer sem 17.00
Fogadás: Kevesebb mint 31
Fogadás: 30 és 40 között 3.25

NFL fanok! Manning mikor szokta kiabálni? Minden játéknál vagy csak bizonyos szituációkba. A New England ellen a végén emlékszek, hogy mindig kiabálta előtte nem tűnt fel ;D

Ott már jótékonysági célra kiabálta, szerintem a végén már kb. az összes játéknál. De ezen kívül kiabálni szokott még kb. 30 dolgot. Összegezve: tudja a f*sz.

Idézetet írta: Cipolla Dátum február 02, 2014, 20:14:54
NFL fanok! Manning mikor szokta kiabálni? Minden játéknál vagy csak bizonyos szituációkba. A New England ellen a végén emlékszek, hogy mindig kiabálta előtte nem tűnt fel ;D
Ha tényleg elemezni akarjuk, akkor mindenképpen figyelembe kell venni, hogy a Seattle várhatóan lent próbálja majd tartani a pályáról Manninget. Ha kevesebbet van a pályán, akkor kevesebb lesz az "Omaha" is. A rájátszás első meccsén volt nagyon durva, ott 40-45 között mondta. Ott nagyon felkapták, de nem hiszem, hogy rendszer lesz ebből, előző meccsen se lehetett több 30-nál szerintem, bár nem figyeltem konkrétan ezt. Szerintem a 31 nem lesz meg. Melyik irodánál van ez?

részlet az indexről:

A történetet ott érdemes kezdeni, hogy a Denver Broncos irányítója a San Diego Chargers elleni meccsen az NFL-rájátszásban kismilliószor hívott úgy egy játékot az akció indulása előtt, hogy az Omaha szót kiabálta. Az irányítók ilyenkor nagyjából azt igyekeznek tudatni a csapattal, mi fog következni, ha elindul a játék. Manning viszont hetven akciójából negyvennégyszer omaházott, a játékok persze nem ugyanazok voltak. Időnként közvetlenül azelőtt hangzott el az Omaha-kiáltás, hogy az akció elkezdődött, máskor úgy tűnt, hogy akkor kiabálja a csapattársaknak, amikor játékot akar változtatni. Ezzel az ellenfél játékosait is sikerült kiugrasztania, ez szabálytalanságot jelent.

Az Omaha-mánia még azoknak is feltűnt, akik amúgy nem néznek amerikaifutballt, úgyhogy az amerikai médiában és közösségi oldalakon elkezdődött az elméletgyártás, mit is jelent ez az egész. Az első adandó alkalommal rögtön az irányítónak szegezték a kérdést, mi a titok.
,,Sokan kérdeztek már az Omaháról. Nos, ez egy futójáték, de lehet passzjáték is, több dologtól függ. A széltől, merre támadunk, hanyadik negyedben járunk, milyen mezben vagyunk. Tényleg nagyon változó, játékról-játékra. Szóval tessék, itt a válasz " - mondta Manning a sajtótájékoztatón, miközben a csapattársai valószínűleg hülyére röhögték magukat.

Idézetet írta: Jabba Dátum február 02, 2014, 23:33:39
Ha tényleg elemezni akarjuk, akkor mindenképpen figyelembe kell venni, hogy a Seattle várhatóan lent próbálja majd tartani a pályáról Manninget. Ha kevesebbet van a pályán, akkor kevesebb lesz az "Omaha" is. A rájátszás első meccsén volt nagyon durva, ott 40-45 között mondta. Ott nagyon felkapták, de nem hiszem, hogy rendszer lesz ebből, előző meccsen se lehetett több 30-nál szerintem, bár nem figyeltem konkrétan ezt. Szerintem a 31 nem lesz meg. Melyik irodánál van ez?

Köszi! Én is egy underen gondolkodtam, így egy kis aprót nekem megér ;D Bwinen van!

Idézetet írta: Cipolla Dátum február 02, 2014, 23:46:34
Köszi! Én is egy underen gondolkodtam, így egy kis aprót nekem megér ;D Bwinen van!
Pont azért kérdeztem az irodát, mert én is így gondoltam, hogy egy kis aprót megér. Meg ha nem lenne elég izgalmas a meccs (ami lehetetlenség,) akkor sem fogsz unatkozni, mert húzhatod a vonalakat minden "Omaha"-nál!  :D
Na jó szórakozást mindenkinek!!  :beerchug:

A baj csak annyi, hogy nem nagyon van eddig a pályán plusz nem is hallani semmit  ;D