Pozzato gondolatai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Megkezdek egy tippsort a Giro alatt. A tervem, hogy mindegyik szakaszra a legerősebb tippem játszom meg.
Reményeim szerint 21 db nyertes tipp lesz.  ;D
Mindig a nyereményt fogom feltenni, egészen addig míg a fogadási tét el nem éri maximumot (ahogy nézegettem, most olyan 60-100 ezer forint érték a max fogadható összeg a Giron). Innentől pedig folyamatosan a legmagasabb összeggel játszok majd.
Oddshatárok: 1.50-2.50  csak: H2H
Olyan 8-9 szakasz alatt érhetem el a tét maximumot, amiben nagyon reménykedek. Ha minden jól megy olyan 1 millió forint körül kereshetnék, 1.7-1.8 körüli átlagoddsokkal, ha mindegyik tippem bejön. Nem lenne rossz  ;D
Lássuk az elsőt, hátha rögtön el is megy  :great:
Ha elbuknék az első 7-8 szakaszon, akkor értelemszerűen kezdem előlről 1500 HUF-al

Első szakasz: Bardiani - Ag2R
Tipp: Ag2r végez előrébb
Odds: 1.61
Összeg: 1500 HUF


Nem olyan rég indultak így egymás ellen a csapatok a trentinoi kör időfutamán, ahol egy hellyel volt jobb az Ag2r, igaz az egy gyengébb időfutamos csapat volt, mint a mostani Giron résztvevő. Vuillermoz és Montaguti került még be a keretbe, akik jobb kronósok. A Bardiani keretében nem volt fontos változás a trentinoi körhöz képest.
Az Ag2r első számú embere Pozzovivo, aki a dobogót tűzte ki célul, amihez itt egy jó szereplés kéne. A Bardiani fő céljai a szökések, illetve egy két sprintbefutó, így hiába a hazai pálya nekik nem céljuk egy hatalmas idő az időfutamon, bár nem is lennének rá képesek.

A 2. szakaszra ígéretesnek tűnő párosítást kínál a bet365: Boy Van Poppel v Marco Bandiara. Szerinted érdemes Van Poppelre fogadni? Nem tudom, hogy milyen formában van mostanában, ezért kérdezlek, hátha tudsz segíteni. Köszi!
:beerchug:

Nekem ez a nobet fogadás.
Boy Van Poppelt nem szabad összekeveni az öccsével Dannyval. Boy kevésbé tehetséges mint az öccse, ráadásul idén nincs is top formában. Mindenhova felvezető embernek viszik el, vagy vízhordónak. A Trek vonata a holnapi sprintben következően néz majd ki:
Sprinter: Nizzolo,  előtte lévő ember: Felline, ő előtte van Alafacai majd nagy valószínűséggel előttük lesz Boy. Tehát Ő olyan 1-1,5 kilométernél ki fog szállni a sprintből.
Az Androni csapata kicsit más. Bandiera mellett még, ott van sprinternek Belletti. Inkább utóbbit támogatja majd az olasz csapat, de náluk sosem lehet tudni, hogy ki ér oda a hajrában. Bandierának is idén borzalmas szezonja volt, ezért nem látok benne sem fantáziát.
Ezektől függetlenül persze lejöhet a tipp, hogy Boy megveri őt, de nagy összeget nem tennék rá az biztos.

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 09, 2014, 12:55:30
Nekem ez a nobet fogadás.
Boy Van Poppelt nem szabad összekeveni az öccsével Dannyval. Boy kevésbé tehetséges mint az öccse, ráadásul idén nincs is top formában. Mindenhova felvezető embernek viszik el, vagy vízhordónak. A Trek vonata a holnapi sprintben következően néz majd ki:
Sprinter: Nizzolo,  előtte lévő ember: Felline, ő előtte van Alafacai majd nagy valószínűséggel előttük lesz Boy. Tehát Ő olyan 1-1,5 kilométernél ki fog szállni a sprintből.
Az Androni csapata kicsit más. Bandiera mellett még, ott van sprinternek Belletti. Inkább utóbbit támogatja majd az olasz csapat, de náluk sosem lehet tudni, hogy ki ér oda a hajrában. Bandierának is idén borzalmas szezonja volt, ezért nem látok benne sem fantáziát.
Ezektől függetlenül persze lejöhet a tipp, hogy Boy megveri őt, de nagy összeget nem tennék rá az biztos.
Köszi szépen a választ. Ennek tudatában csak kis téttel vállalom be a fogadást.
:beerchug:

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 07, 2014, 15:30:07
Találtam egy eléggé szép fogadást a Paddyn a Girora. Eddig fel sem tűnt, de úgy gondolom ezért érdemes egy kis pénzt rakni a paddyre.

Giro: Dan Martin nem végez az első tízben
A főoldali cikkben leírtam az indokokat vele kapcsolatban. Lényegében: Nem három hetes versenyző. Sosem lesz az. Időfutamon nem igazán tud menni, és hatalmas a formaingadozása. Egyik nap megnyer egy hegyi befutót a másikon pedig kap 5-10 percet. Így ő még a top10-be se lesz benne, ha egyáltalán végigmegy.
Odds: 2.62.
Iroda: Paddypower
Erősség: 8/10

Az ajándék gyorsan lejött, bár nem terveztem, hogy így fog összejönni. Sajnos Martin bukott, de a tipp így is jött. :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 08, 2014, 15:11:44
Első szakasz: Bardiani - Ag2R
Tipp: Ag2r végez előrébb
Odds: 1.61
Összeg: 1500 HUF

Holnapi Giro előzetes:
http://www.sportfogadas.org/elozetesek/giro-2-szakasz-viviani-meglepi-a-mezonyt
Első lépés megvan. Jöhet a következő:
Második szakasz: Marcell Kittel - Elia Viviani
Tipp: Elia Viviani végez előrébb
Odds: 3.25
Összeg: 2400 HUF

Az odds magasabb mint 2,50, de ezt érzem a nap legbiztosabb tippjének. Aki felvezetőember nélkül veri Cavendish vonatát, annak nem okozhat problémát megverni egy megtört Kittelt. Ennyi a rövid indoklásom, hosszabb a cikkben van. Remélem bejön. Sokat agyaltam mert sok jó tipp van, de természetesen a cikkben szereplő tippeket is megfogadom.

#67 május 10, 2014, 17:13:32, Pozzato
Idézetet írta: Pozzato Dátum május 09, 2014, 23:53:14
Második szakasz: Marcell Kittel - Elia Viviani
Tipp: Elia Viviani végez előrébb
Odds: 3.25
Összeg: 2400 HUF

Mehet újra előlről 1500-al.  Kittel és a Giant inkább az undorító sprintet választotta, és nem mentek elől semmit, hanem a végén jó helyezkedésének hála győzött. Vivianit bezárták, így esélye sem volt. Kittel pedig megköszönheti a Cannondalenek a szakaszgyőzelmet, mert ők hozták össze neki ezt a győzelmet.

Mai nap kicsit el voltam havazva, így csak utólag rakom be a két tippemet. Kár, hogy nem raktam helyezettre Vivianit, de hát utólag könnyű okosnak lenni. Kittel egyelőre formában. Kíváncsi vagyok meddig tart nála. Nem gondoltam volna, ilyen borzalmas felkészülés után, hogy nyerni fog.Pláne nem két szakaszt. Másik tippsor meg legalább szépen lejött.


Idézetet írta: Pozzato Dátum május 11, 2014, 18:56:46
Mai nap kicsit el voltam havazva, így csak utólag rakom be a két tippemet. Kár, hogy nem raktam helyezettre Vivianit, de hát utólag könnyű okosnak lenni. Kittel egyelőre formában. Kíváncsi vagyok meddig tart nála. Nem gondoltam volna, ilyen borzalmas felkészülés után, hogy nyerni fog.Pláne nem két szakaszt. Másik tippsor meg legalább szépen lejött.



Kittelre mért írod, hogy borzalmas felkészülése volt? Amúgy látva a mai szakaszt, elképesztő fölénybe van. Fogadtam rá de már temettem a tippet, erre az utolsó 150-en ver mindenkire 10-15 métert  :D Te mit olvastál végig megy a Giron? Én a kommentátoroktól hallottam, hogy majd eldönti, hogy hogy megy, de aki ennyire uralja a mezőnyt az nem hiszem, hogy bedobná a törölközőt, főleg amíg rajta van a sprinttrikó. Márpedig ezt nem veszi le róla senki! 6-os oddson elég csábító :redchug:

Idézetet írta: Cipolla Dátum május 11, 2014, 23:21:46
Kittelre mért írod, hogy borzalmas felkészülése volt? Amúgy látva a mai szakaszt, elképesztő fölénybe van. Fogadtam rá de már temettem a tippet, erre az utolsó 150-en ver mindenkire 10-15 métert  :D Te mit olvastál végig megy a Giron? Én a kommentátoroktól hallottam, hogy majd eldönti, hogy hogy megy, de aki ennyire uralja a mezőnyt az nem hiszem, hogy bedobná a törölközőt, főleg amíg rajta van a sprinttrikó. Márpedig ezt nem veszi le róla senki! 6-os oddson elég csábító :redchug:
Hát mert  a felkészülési versenyein egyszer se tudott odaállni egy normális sprinthez, mert vagy bukott, vagy beszorították, vagy csak szimplán nem volt ereje az adott szakaszra. Szóval nem értem ezt a hirtelen feltámadást, pláne azért nem mert Viviani egymaga verte kevesebb mint egy hete a Cavendisht, és a vonatát, ami a világ legjobbja. Most pedig Kittel felvezetőemberek nélkül, egymaga nyeri a hajrákat...Furcsa
Azt nyilatkozta, hogy neki a fő célja a Tour idén is. A giro csak felkészülés, de ha jó helyen lesz a pont trikóba a girón, másfél-két hét után, akkor lehetséges, hogy végigmegy.
Innentől biztos nem fogadok, H2H-ba Kittel ellen, mert abszolút mást hozott mint amire számítottunk tőle. A szakértők is elmondták a török körön, hogy ha Viviani ilyen formában van, simán veri Kittelt. Úgy néz ki, ez nem így lett.
Kittelnek meg felvezetés se kell, ami furcsa, mert ő általában arra épített, hogy kiváló felvezetés, és rövid sprintek. Most pedig szinte bárhonnan nyer. Ez csak az idei formája alapján fura, mert ha ezt tavaly csinálja, akkor abszolút érthető.
Pár adat idénről:
-Scheldeprijs-en, és Dubaiban aratott sikereket. Összesen négyszer.
- Többi versenyein: Tirreno-Adriatico, Tour Down Under, Romandiai kör, Ruta del Sol szakaszgyőzelem nélkül, sőt még csak 10-be se volt a sprinter etapokon (ez 7 szakaszt jelent..). Egy belga többnaposon végzett kétszer első 20-ba még, de ennyi.

Szóval csak ezért nem értem ezt a hirtelen formajavulást, és az ekkora dominanciát, pláne annak tudatában, hogyan készültek fel a többiek, és ők milyen formában voltak.

Holnap szünnap, de utána kedden megint szakasz. Amiben egyelőre látok értéket:
Swift-Nizzolo: még ennyi felvezető emberrel se megy Nizzolónak...Swiftnek, meg csak Boasson Hagen van,de így is erősebb nála
Viviani - Bouhanni: remélem észhez tér végre az olasz, és nem csak a dobogó legalsó fokára lesz jó hazai környzetben
Colli- Van der Sande: Van der Sande valahogy odakeveredett a második szakaszon a sprinthez, de összességében a Lottoból Dehaes a sprinter.
Ferrari- Appollonio: Appollonio bombaformában, és lesz ő még dobogón sprintbefutós etapon. Ferrari szépen visszajött a bukásból, de nem érzem benne azt az erőt idén, amivel dobogó közelében lehetne.


Ezekből választok majd valamit holnapra.

u.i.: Ha Vivianira 1,5-2 kerékpárt ver Kittel, akkor Cavendishre mennyit aki Vivianitól eléggé sokat kapott? Érdekes...


Kittel Girójának vége, így lehet pakolni Vivianit és az olaszokat!  :ok:

Tegnapi borzalom után, ma végre új nap virradt, és remélem több sikerrel járok:
http://www.sportfogadas.org/elozetesek/giro-5-szakasz-purito-visszater

Sajnálom, hogy abbahagytad a a napi Giro-előzeteseket, de a mai időfutamra egy-két gondolatot megoszthatnál velünk. ;)