PDC Világbajnokság 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 04, 2015, 20:44:22
Egyik tv sem adja?

Sport M. Évekig volt, de most nincs - igaz, hogyha nem ez közvetítené, még most is abban a tudatban lennék, hogy van ilyen csatornám.


A döntő közeledtével voltak jó meccsek, remélem a végén a finálé is felkerül a dobogós listámra. Emlékeztetőül csatolom a végső győztes tippem.  :ok:

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 04, 2015, 18:02:26
Kérdésem, mint laikus:

Az első szettben ez a két nagyon jó játékos nem dobhat legalább 3 darab 180-ast?

Én Taylor meccsein a vb-n gyakran tettem arra, hogy nem lesz 180as az első legben, és az összes be is jött...
Tehát ő eleve keveset dobott, és azokat sem az elején eddig


Újabb klasszikus jött össze. Grat Andersonnak!
(Ha Taylornak nincs Hazel a meccs előtt, akkor nem jön vissza a halál torkából és ez sima 7-4.  :D :D :D

Hát ez fantasztikus döntő volt! Minden vele járó mini-drámával!
Éljen az új Világbajnok!  :beerchug:

:king_125:GARY ANDERSON :king_125:

Szerencse, hogy nem írtam semmit a döntőről, mert szegény biztos elvesztette volna akkor!  ;D
Megérdemelte a győzelmet és én is visszakaptam valamennyit a hibáim után.  :angel:

Ilyennek kell lennie egy döntőnek, méltó lezárása a VB-nek. Hatalmas meccs volt, és Anderson nagyon megérdemelte a VB-címet!  :beerchug:

Hányszor kellett visszajönni mindkettőjüknek, és végéig szoros maradt. De ennyi kipattanó nyilat, hihetetlen....

Idézetet írta: Dortbo Dátum január 05, 2015, 00:10:04
De ennyi kipattanó nyilat, hihetetlen....

Garyé már a 20-at ostromolta.  ;D Tényleg jó meccs volt!  :ok: Taylor 8 tökéletes nyíl  ;)

Mivel csesztették tegnap Gary-t a nézőtérről?