Melyik fogadóirodánál fogadjak neten ?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Helló

Nem biztos, hogy jó fórum témában tetted fel a kérdést.

A legjobb irodák szerintem az expekt, unibet, betfair  de mindenkinek más jön be  ;)

Nekem a sportingbetnél van számlám.
Nekem ez tökéletesen megfelel, nagy a kínálat, igaz az oddsok nem a legmagasabbak.

Nálam első hejen az UNIBET szerepel, mostis ott játszok!

Szerintem a legjobb oddsok a betfairnál vannak, csak a kínálat nem a legnagyobb, és nem lehet bármilyen tippeket kombiba rakni egymással. Én ha ezek a problémák nem lennének, akkor nem is fogadnék máshol.
A legtöbb fogadási lehetőséget a bwin kínálja, és a legtöbb élő is ott megy. Ez alapján nem fogadnék máshol, csak az a baj, hogy oddsokban bőven alatta marad más irodáknak.
Na ennyire nem egyszerű választani. :(



   Én vagyok sok irodánál,de nekem az expekt jön be igazánn!
   Jó még a Betway,10BET,bet365,Unibet....stb.Válogass,mert sok van és szerintem megtalálod a   Neked valót!!
                                        :ok:

Hi!

Én is az expektre voksolok, másrészt meg talán most itt van a legjobb bónusz.

Ez attól is függ, hogy mire akarsz inkább  fogadni, mert sportáganként is vannak eltérések a bukmékerek között. Ezért is jobb ha több irodánál vagy regisztrálva meg eltérő más fogadási lehetőségek is vannak.
Aztán mi fontos neked?  oddsok, kifízetés gyorsasága, élő fogadás, magyar nyelv stb.
Amit én ajánlanék az Expekt és bet365.



A betfair-nél vannak a legjob oddsok. Mivel itt a felhasználók adják meg az oddsokat.
Viszont ebből következik, ahogy közeledik a meccs kezdete úgy kúsznek fel az oddsok.

Ha nincs időd pont akkor a gép elé ülni, akkor viszont én is az unibetet javaslom, esetleg a gamebookerst, mert ott meg érdekes promociók vannak elég sűrűn.

Hello mindenkinek! Szeretnék online fogadni de még nem találtam meg a számomra tökéletes irodát ebben kérnék tőletek segítséget!
Van pár szempontom: - NE legyen poker az oldalon!!
                                    -megbízható és viszonylag gyors legyen a kiutalások terén
                                    - Visa kártya be és kifizetés
Kérlek írjatok pár fogadóirodát ezen szempontok alapján!!!

Idézetet írta: Boci17 Dátum június 19, 2009, 12:40:25
Hello mindenkinek! Szeretnék online fogadni de még nem találtam meg a számomra tökéletes irodát ebben kérnék tőletek segítséget!
Van pár szempontom: - NE legyen poker az oldalon!!
                                    -megbízható és viszonylag gyors legyen a kiutalások terén
                                    - Visa kártya be és kifizetés
Kérlek írjatok pár fogadóirodát ezen szempontok alapján!!!


hat poker minden jobb helyen van mar...szal ha ez szempont nem tudom talalsz-e rendes irodat....de miert szempont ez? ha nem akarsz nem jatszol.

Idézetet írta: Boci17 Dátum június 19, 2009, 12:40:25
Hello mindenkinek! Szeretnék online fogadni de még nem találtam meg a számomra tökéletes irodát ebben kérnék tőletek segítséget!
Van pár szempontom: - NE legyen poker az oldalon!!
                                   -megbízható és viszonylag gyors legyen a kiutalások terén
                                   - Visa kártya be és kifizetés
Kérlek írjatok pár fogadóirodát ezen szempontok alapján!!!

Szia Boci17!

A felsorolt kritériumok alapján én sajnos nem tudok Neked  irodát ajánlani, viszont lenne egy kérdésem. Miért szempont számodra, hogy ne legyen póker az oldalon? Mennyiben befolyásolja a Te sportfogadásaidat az, hogy az oldal rendelkezik pókerrel?

Üdv., Várda64  :cya: