Melyik fogadóirodánál fogadjak neten ?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hubika88 Dátum november 05, 2013, 00:30:30
Pinnacle sports, sztem ott az egyik legjobbak az oddsok
Köszi, pár hete már játszom a Pinnacle-nél. Ott nekem az nem tetszik, hogy sok bajnokságnál először csak ázsiai hendikepeket hoznak ki, sima győzelmekre csak jóval később lehet tippelni, így ezeket nem tudom betenni a kötésekbe.

Múlt héten élőben akartam tippelni a Pinnacle-nél 300 euróval a magyar-bolgár női labd. selejtezőre, de nem fogadták el, valami 40 euróval engedték volna csak. Ugyanezt a tippet utána simán megengedték a Bet365-ön. Mégse igaz az, hogy a Pinnacle-nél nincs korlátozás?

#166 november 05, 2013, 14:49:43, csakafavorit
Idézetet írta: Knapp Dátum november 05, 2013, 10:39:37
Ha a fortunawin szorzóival elégedett vagy, akkor csak nagyon kevés helyen fog csalódás érni!  :)
Na jó, a BL-re és néhány komolyabb bajnokságra már normális szorzókat adnak.

Nézegesd az oddsportal.com-on a meccseket és látni fogod, hogy melyik iroda hol ad magasabb szorzókat!
Regisztráció után be is állíthatod, hogy mely irodákat mutassa neked.

A legfontosabb paraméter a szorzók mellett látható "payout" oszlop, ahol százalékban kifejezve láthatod, hogy ha minden kimenetelt annál a bukinál játszanál meg, akkor mennyi pénzt kapnál vissza. Nyilván minél magasabb ez a szám, annál nagyobb nyereséged lesz ugyanazokkal a tippekkel...

A
A Fortunawin-en főleg a nap esélyesei közül játszom egyet, ezek mellé keresek mindig 4 másik meccset. A nap esélyesei a Fortunán brutálisan magasak, ezért szeretem ezt az irodát.

Pl. a Plzen-Bayernt eszembe sem jutott más irodáknál megjátszani 1.15-ért, de itt reggel 1.26-ért benne volt a nap esélyesei között, 1.26 -ért már megjátszottam, hozzá meg olyan meccseket vettem, amelyek máshol is kb. ugyanolyan oddsúak.

Idézetet írta: csakafavorit Dátum november 05, 2013, 14:40:21
Köszi, pár hete már játszom a Pinnacle-nél. Ott nekem az nem tetszik, hogy sok bajnokságnál először csak ázsiai hendikepeket hoznak ki, sima győzelmekre csak jóval később lehet tippelni, így ezeket nem tudom betenni a kötésekbe.

Múlt héten élőben akartam tippelni a Pinnacle-nél 300 euróval a magyar-bolgár női labd. selejtezőre, de nem fogadták el, valami 40 euróval engedték volna csak. Ugyanezt a tippet utána simán megengedték a Bet365-ön. Mégse igaz az, hogy a Pinnacle-nél nincs korlátozás?
A Bet365-tel megtaláltad a jó megoldást, felesleges máshol keresgélni.

Idézetet írta: csakafavorit Dátum november 05, 2013, 14:40:21
Köszi, pár hete már játszom a Pinnacle-nél. Ott nekem az nem tetszik, hogy sok bajnokságnál először csak ázsiai hendikepeket hoznak ki, sima győzelmekre csak jóval később lehet tippelni, így ezeket nem tudom betenni a kötésekbe.

Múlt héten élőben akartam tippelni a Pinnacle-nél 300 euróval a magyar-bolgár női labd. selejtezőre, de nem fogadták el, valami 40 euróval engedték volna csak. Ugyanezt a tippet utána simán megengedték a Bet365-ön. Mégse igaz az, hogy a Pinnacle-nél nincs korlátozás?

Bármekkora összeget természetesen sehol nem rakhatsz fel tétnek, így evidens, hogy mindenütt van tétlimit. Nevezhetjük ezt is korlátozásnak, ezen szó alatt azonban a személyre szabott tétlimitek alkalmazását értjük itt a fórumon. Na ilyen valóban nincs a Pinnacle-nél, a limit mindenkinek egyforma. Az, hogy ez az univerzális limit bizonyos esetekben alatta van más bukik tétlimitjének, már más kérdés. Szir-szar meccsekkel nem nagyon foglalkozik ez az iroda, ezek nem igazán likvid piacok. Minél népszerűbb egy fogadási esemény, annál nagyobb a tétlimitje (a mai BL meccsek némelyikénél pl. 100.000€ feletti limiteket is találsz AH fogadásokra - ekkorát melyik más irodánál?), és így annál több pénz folyik be rá, ami növeli az egyensúlyi helyzetet az iroda szempontjából. Ha pl. lengyel másodosztályra adnának magas limitet, akkor a kevés fogadásszám miatt akár egy fogadás is veszteséget okozhatna azon a piacon az irodának.
A bet365 pl. berak ilyen meccseket is viszonylag magas limittel, ez viszont tekinthető egyfajta szűrési módszernek is: aki ilyenekre limit közeli összeggel fogad, azt már valószínűleg kiemeltem fogják figyelni, és ha folytatja ez irányú tevékenységét, akkor könnyen korlátozás lehet a vége.

Idézetet írta: benson Dátum november 05, 2013, 15:12:00
Bármekkora összeget természetesen sehol nem rakhatsz fel tétnek, így evidens, hogy mindenütt van tétlimit. Nevezhetjük ezt is korlátozásnak, ezen szó alatt azonban a személyre szabott tétlimitek alkalmazását értjük itt a fórumon. Na ilyen valóban nincs a Pinnacle-nél, a limit mindenkinek egyforma. Az, hogy ez az univerzális limit bizonyos esetekben alatta van más bukik tétlimitjének, már más kérdés. Szir-szar meccsekkel nem nagyon foglakkozik ez az iroda, ezek nem igazán likvid piacok. Minél népszerűbb egy fogadási esemény, annál nagyobb a tétlimitje (a mai BL meccsek némelyikénél pl. 100.000€ feletti limiteket is találsz AH fogadásokra - ekkorát melyik más irodánál?), és így annál több pénz folyik be rá, ami növeli az egyensúlyi helyzetet az iroda szempontjából. Ha pl. albán másodosztályra adnának magas limitet, akkor a kevés fogadásszám miatt akár egy fogadás is veszteséget okozhatna azon a piacon az irodának.
Köszi, így világos, valószínűleg a női labd. mérkőzésekre kevesebben fogadnak, így a limit is alacsonyabb. Hasonló történt meg velem valamelyik U17-es vb meccsel is, ahol szintén élőben akartam fogadni 200 euróval a Pinnacle-nél, és nem engedték. Az ok így ugyanaz lehet, mint a női foci esetében.

Udv mindenkinek

Olyan fogadoirdoat keresek a pinnacle melle, ami akar tobb 100 euros tetet is toleral es nem zavarja hogy nyerek! tobb ilyenre is szuksegem lenne, igenyeim kicsik, nem kell magyarnak lennie meg piros feher zoldnek csak moneybookers, megbizhatosag, nagy limit es szeleskoru fogadasok

Eddig a sbobetre es a 188betre vmint a betfairra gondoltam, de szivesen vennem masok velemenyet!

Nem sokan favorizálják Bwin-t itt a fórumon, de nekem még nem volt vele komoly bajom. A magyar support aranyos, de intézkedni az angolnál kell, ezen kívül semmi gond. Befizetés/kifizetés gyors (1 munkanap bankszámlára), sok élő fogadás (gyengébb mint a bet365 kínálata, de jobban átlátható). ITF teniszre a max nyerhető összeg nekem élőben 74000 HUF, szerintem ez mindent elmond. Igaz én 6 éve vagyok ügyfelük.
Itt egy szelvény példának:

Fogadószelvény részletek
Fogadás típus
Fogadószelvényszám
Dátum
Összes tét
Nyerhető összeg
System - Super Heinz
1T25E93Z1H
2013.07.30. 17:41
99 999,60 HUF
331 626,91 HUF
Dátum      Esemény   Fogadás   Választ   Eredmény   Szorzó
2013.07.30. 18:00:00   WON   
Bajnokok Ligája - selejtezők Austria Wien - FH Hafnarfjordur
Háromesélyes fogadás   
Austria Wien
Austria Wien
1.26
2013.07.30. 18:00:00   WON   
Bajnokok Ligája - selejtezők Dinamo Tbilisi - Steaua Bukarest
Hendikep 0:1   
S.Bukarest
S.Bukarest
1.33
2013.07.30. 19:00:00   WON   
Bajnokok Ligája - selejtezők FC Basel - Maccabi Tel Aviv
Háromesélyes fogadás   
FC Basel
Basel
1.48
2013.07.30. 20:00:00   WON   
Bajnokok Ligája - selejtezők PAOK Szalonika - Metallist Kharkiv
Hendikep 0:1   
M.Kharkiv
M.Kharkiv
1.40
2013.07.30. 20:45:00   WON   
Bajnokok Ligája - selejtezők PSV Eindhoven - Zulte-Waregem
Háromesélyes fogadás   
PSV Eindhoven
PSV
1.35
2013.07.30. 20:45:00   WON   
Bajnokok Ligája - selejtezők Nk Dinamó Zágráb - FC Sheriff Tiraspol
Háromesélyes fogadás   
Nk Dinamó Zágráb
Nk Dinamó Zágráb
1.36
2013.07.30. 21:00:00   WON   
Bajnokok Ligája - selejtezők Lyon - Grasshopper Club Zurich
Háromesélyes fogadás   
Lyon
Lyon
1.35

Egy másik:

Fogadószelvény részletek
Fogadás típus
Fogadószelvényszám
Dátum
Összes tét
Nyerhető összeg
Egyszeri tét fogadás
1T1ZTHGJ97
2013.07.26. 17:49
30 000,00 HUF
63 000,00 HUF
Dátum      Esemény   Fogadás   Választ   Eredmény   Szorzó
2013.07.26. 18:00:00   WON   
Klub barátságos mérkőzések Budapesti Vasas Sport Club - Maccabi Netanya
Hány gólt szereznek az 1. félidőben?   
Több mint 1,5
Több mint 1,5
2.10

eobeo0  A betfairt ajánlom ott nem zavarja az irodát ha nyersz mert az az érdeke.Az összes többi hagyományosan működő iroda korlátoz.

Sziasztok,

ez az első hozzászólásom a fórumon, remélem jó helyre írom.

Szóval a bet365-nél van számlám, ott szoktam élőben fogadni asztaliteniszre, rugbyra, kosárlabdára és kézilabdára. Azt szeretném kérdezni tudtok-e jobb fogadási irodát ajánlani ezekhez a sportágakhoz élőfogadásra, akár külön-külön is bármelyik sportághoz.

Azt hogy meg is indokoljátok miért jobb az általatok ajánlott iroda előre is köszi.

Szerintem élőzéshez, pláne ilyen kevésbé népszerű sportágakhoz nem fogsz tudni jobb irodát találni a Bet365-nél.

Attól függ hogy sport eseményen belül mire akarsz fogadni. Payoutban bet365-öt hagy némi kíváni valót favoritokat alul árazza de velubeteket lehet találni ellen oldalon  :) Sztem érdemes marathonbet-et meg nézned, payout magas de kevés mérkőzés van. Unibetre is vethetsz  egy pillantást, vagy akár ázsiában is érdemes szét nézni  ;D

Kedves bendehal,

köszi a tippet, csekkoltam a marathonbet-et szó szerint igaz amit írtál, vagyis a payout magas de kevés mérkőzés van, konkrétan amikor néztem a bet365ön 7 kosármeccs volt, ugyanakkor a marathonbeten csak 2, viszont amikor a kétesélyesre a bet365 1,83-1,83-at ad, ugyanarra a meccsre a marathonbet 1,89-1,89-et. Ugyanakkor kézimeccs volt a bet365-ön a marathonbeten pedig nem.

"akár ázsiában is érdemes szét nézni" -  estleg valamelyik irodát konkrétan tudnád ajánlani?

az Unibetet még majd csekkolom, majd beszámolok arról is

Kézilabdás online fogadásra van valakinek ötlete? Előre is köszi.

Idézetet írta: TippelŐ Dátum március 14, 2014, 14:38:09
Kedves bendehal,

köszi a tippet, csekkoltam a marathonbet-et szó szerint igaz amit írtál, vagyis a payout magas de kevés mérkőzés van, konkrétan amikor néztem a bet365ön 7 kosármeccs volt, ugyanakkor a marathonbeten csak 2, viszont amikor a kétesélyesre a bet365 1,83-1,83-at ad, ugyanarra a meccsre a marathonbet 1,89-1,89-et. Ugyanakkor kézimeccs volt a bet365-ön a marathonbeten pedig nem.

"akár ázsiában is érdemes szét nézni" -  estleg valamelyik irodát konkrétan tudnád ajánlani?

az Unibetet még majd csekkolom, majd beszámolok arról is

Kézilabdás online fogadásra van valakinek ötlete? Előre is köszi.

Ázsiai bukmékereket nem kellet volna megemlítenem, kiment a fejemből hogy mire is fogadsz  :bash:
Neked sajna nem lesz jó 188bet-re és SBObet-re gondoltam, gyér kinálatuk van de payoutban ott vannak. Esetleg kosárlabda ami náluk játszik.
Unibetre érdemes regisztrálnod. már csak a bonusz miatt is. Élőben közel azonos payoutal dolgozik mint bet365-öt.

Sziasztok!

Mely irodánál/irodáknál lehetséges, hogy befizetek mondjuk 200€-at fogadás céljából, de valami miatt mégsem szeretnék ott fogadni, akkor kivehetem a pénzem bármiféle forgatási kötelezettség nélkül??

Előre is köszi!

Idézetet írta: mukusz745 Dátum április 13, 2014, 12:26:19
Sziasztok!

Mely irodánál/irodáknál lehetséges, hogy befizetek mondjuk 200€-at fogadás céljából, de valami miatt mégsem szeretnék ott fogadni, akkor kivehetem a pénzem bármiféle forgatási kötelezettség nélkül??

Előre is köszi!

Üdv.
Szerintem az nem jó ötlet. Valami fogadást azért kell tenned, mert ha csak be és kiveszed akkor azt vehetik, hogy pénzmosás történt. Valamint ha befizetéskor elfogadsz valami bónuszt, akkor amíg az le nem jár ki sem veheted. Csinálhatod azt, hogy nem fogadsz el semmi bónuszt és legalább 1 fogadást teszel akkor már simán ki is veheted. Ha jól tudom.