Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszönöm.
Annyiban maradtunk az ügyfélszolgálatossal... hogy kikérem a 85 eurót,és a maradék 5 euró (amit bónusznak adtak...)
Bent maradt. Így el is fogadták a kifizetést.

De ez akkor is vicc kategória,s nem volt fair. S nem igazán volt igazuk.
Feltételeket sem tudtak mutatni,mikor kértem,csak a szokásos szöveget :)

Sziasztok most hogy itt az EB gondoltam újra neki szaladok a sárga lapos fogadásoknak de meglepően tapasztalom hogy nincs szinte sehol sem a kínálatban. Csapat illetve meccs under over fogadásokat szeretnék de nem igazán találtam ilyen irodát. Sok irodát megnéztem már és eddig 2 helyen van sárga/piros lapos fogadás de egyik sem csapat vagy meccs. Tud valaki olyan irodát ahol esetleg ezek elérhetőek?

Idézetet írta: Lancer Dátum június 05, 2016, 11:25:33
Sziasztok most hogy itt az EB gondoltam újra neki szaladok a sárga lapos fogadásoknak de meglepően tapasztalom hogy nincs szinte sehol sem a kínálatban. Csapat illetve meccs under over fogadásokat szeretnék de nem igazán találtam ilyen irodát. Sok irodát megnéztem már és eddig 2 helyen van sárga/piros lapos fogadás de egyik sem csapat vagy meccs. Tud valaki olyan irodát ahol esetleg ezek elérhetőek?

Ameddig nincsenek meg a hivatalos bíróküldések a meccsekre nem fogják kitenni. Mindig 1-2 nappal előtte szokták kirakni ezeket az opciókat.

Valaki meg tudná mondani, hogy a rögbiben mi alapján adják a mérkőzések után a pontokat? Konkrétan a mai U20-as VB utolsó csoportmeccsei miatt érdekelne. (Onnan stimmel, hogy a három csoportelső és a legjobb második elődöntőzik, stb..) Előre is köszönöm!

Idézetet írta: zotya90 Dátum június 15, 2016, 15:18:00
Valaki meg tudná mondani, hogy a rögbiben mi alapján adják a mérkőzések után a pontokat? Konkrétan a mai U20-as VB utolsó csoportmeccsei miatt érdekelne. (Onnan stimmel, hogy a három csoportelső és a legjobb második elődöntőzik, stb..) Előre is köszönöm!
Mindegy. Tettem egy ilyet: U20 Skócia -25.5. Fogalmam sincs, hogy 4, vagy 5, vagy hány pontot kaphatnak.

Sziasztok! Segitsegre lenne szuksegem. Gol overre fogadok foleg elso felidoben, ehhez hogy megkonnyitsem a meccsek kivalasztasat letoltottem a Futbol24 alkalmazasat. Sajnos gepem nincs igy csak a mobil johet szoba. Itt kene kivalasztanom a ligakat amikre fogadnek de azon kivul hogy sok nincs is font amik a Soccerway-en fontvannak (pl Cseh 3.ad, 4.ed oszt.) nem tudom kijelolni egyiket sem kedvencnek. Hogy tudnam oket a kedvencekhez menteni?

Sziasztok fórumtársak!  :beerchug:
Olyan problémám van hogy a napokban jött egy email Paypal-tól hogy régebbről maradt fent pénzem. Ezzel nem lenne probléma mert az elején örültem neki, csak azóta végignéztem 10+ oldalt hol lehetséges a paypales befizetés de azzal kellett szembesülnöm hogy román ügyfelek sehol sem használhatják ezt, mint befizetés opciót. Ahhoz hogy ne vesszen kárba egy segítőkész fórumtársra lenne szükségem, ugyanis Skrill befizetés rengeteg oldalnál lehetséges még számunkra, "román" ügyfelekre, is érvényes. Annyi lenne az egész hogy én ennek a személynek átutalnám az én paypal-es számlámról az ő paypal-es számlájára a fent lévő 23 euróm, cserébe 20 euró-t szeretnék kapni Skrillre. Megkérem aki segítségemre tudna lenni egy pm-et írjon  :great:


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 11, 2016, 21:18:26
Ahhoz hogy ne vesszen kárba ...

Bankszámlára hazautalás nem működik? Anélkül mindenképp kárba vész? Vagy vásárolni is tudsz rajta kismillió helyen a neten.

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 13, 2016, 09:19:06
Bankszámlára hazautalás nem működik? Anélkül mindenképp kárba vész? Vagy vásárolni is tudsz rajta kismillió helyen a neten.
A bankkártya amelyikről történt a beutalás paypalre az már lejárt, és tegnap még az aktuális kártyám valamilyen okból kifolyólag még nem fogadta el, de ma már viszont igen, így sikerült kiutalnom a bent levő összeget  :ok:

ha tud valaki megoldát, akkor segitséget kérnék, mert nem tudok regelni a wilhill oldalára, pedig ott lehet arra a ligára fogadni, amit meg akarok játszani, máshol nem találtam

az oldal bejön, ezzel nincsen semmi gond, beadja a kezdő felületet, ezt:

viszont utána ezt adja be állandóan ha a csatlakozni-ra kattintok, egyszerűen nem enged tovább

szerintetek?

#222 október 25, 2016, 12:24:04, butyi
blokkolás van.
már egy jó ideje.  ;D
megoldás: VPN
kezdésnek pl. itt van ez: https://www.betternet.co/
ezzel működik?


egyébként többször is kérdezted már ugyanezt, és meg is lett válaszolva többször is.  :beerchug:

Idézetet írta: butyi Dátum október 25, 2016, 12:14:26
blokkolás van.
már egy jó ideje.  ;D
megoldás: VPN
kezdésnek pl. itt van ez: https://www.betternet.co/
ezzel működik?


egyébként többször is kérdezted már ugyanezt, és meg is lett válaszolva többször is.  :beerchug:

tudom, de én nem értek ehhez és bénázok
és van ahol ezt át tudtam hidalni, de fontos lenne most ez az iroda, ezért vacakolok
múltkor letöltöttem a zenmatet, és a sportingbet mindig átugratott a román oldalra
valószinűleg azért volt, mert a zenmate romániára vlt állitva, mióta ezt kikapcsoltam, vagy asszem már le is járt, semmi gond a spotingbet oldllal
nincs segitségem, csak ti, ezért is értetlenkedem, meg ügyetlenkedem

megnézem ezt a progit amit javasoltál, de ez is erős nekem.

Idézetet írta: Arzeen Dátum október 25, 2016, 12:41:48


megnézem ezt a progit amit javasoltál, de ez is erős nekem.
Akkor el kell gondolkodni.