Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum július 08, 2015, 14:49:57
Szerintem nagyon. Nekik is érdekük, hogy legálisan működjenek.

Én úgy gondolom,hogy az EU-s licensz miatt, valamelyest mégsem "annyira" illegálisan van itt pl:a Bet365.
Olaszországban is tiltva voltak,még lehet a mai napig is tiltva vannak és simán tudnak Olaszból is játszani.
EU-n kivül is Kinában is nagyon jól megy a Bet-nek.

Olaszország már egy jó ideje liberalizálta a piacot, ha jól tudom előszőr elég rossz feltételekkel, majd kedvezőbbekkel és a bet365 meg több más cég is vett licenszet. Itt idióták vannak a parlamentben, amint a jelenlegi helyzet is mutatja.

Idézetet írta: Larsson Dátum július 08, 2015, 22:17:35
Én úgy gondolom,hogy az EU-s licensz miatt, valamelyest mégsem "annyira" illegálisan van itt pl:a Bet365.
Olaszországban is tiltva voltak,még lehet a mai napig is tiltva vannak és simán tudnak Olaszból is játszani.
EU-n kivül is Kinában is nagyon jól megy a Bet-nek.

Nem létezik egy egységes EU-ra vonatkozó licenc, ezért nem mondhatunk olyant, hogy EU-s licenc. Mert nincs.

Van gibraltári, van UK-os, van spanyol, olasz, francia stb.

Magyar nincs és szerintem nem is lesz, ahhoz túl hülyék.  :laugh:

Pillanatkép a magyarországi szerencsejáték-helyzetről:

Három évvel ezelőtt, 2012 októberében a kormány teljes egészében betiltotta a pénznyerő automaták üzemeltetését Magarországon (Lázár János akkoriban mondta: ,,A mi politikai családunk krédójával önmagában ellentétes a szerencsejáték"), jelenleg pedig ott tartunk, hogy már olyannyira nem ellentétes Lázár János és politikai családja krédójával a szerencsejáték, hogy arról is lehet tudomást szerezni, hogy Andy Vajna a NER kaszinócsászára. Magyarország, 2015.  :)

Andy Vajna: a NER kaszinócsászára
http://tenytar.blog.hu/2015/07/10/andy_vajna_a_ner_kaszinocsaszara?token=c0b6d28201f58dc2fddc5428898da453

raskóné már saját magukat is blokkolja?
www.szf.hu


Mennyire lazák már, az ismeretlenre is rámennek :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 21, 2015, 10:46:47
Mennyire lazák már, az ismeretlenre is rámennek :D

Egyik cégem Kiskundorozsmán, lebuktam... :D

Nagyon kifizetődő dolog ,,közeli" offshore-lovagnak lenni. "Kaszinózni nagyon jó, oligarchának az való."  :)

Úgy duzzad Andy Vajna és Szima Gábor biznisze, hogy hú
http://444.hu/2015/08/05/ugy-duzzad-andy-vajna-es-szima-gabor-biznisze-hogy-hu/

Andy Vajna visszakap 3 milliárd forintot, mert olyan jól mennek a kaszinói
"Olyan jó üzlet Magyarországon a kormány haverjaként kaszinózni, hogy Andy Vajnának sincs már nagyon más dolga, mint hogy örömében üvöltve gazdagodjon."  :)
http://444.hu/2015/08/18/andy-vajna-visszakap-3-milliard-forintot-mert-olyan-jol-mennek-a-kaszinoi/

Fura ez a csend, ebben a menekültügyes "cirkuszban" jó lesz figyelni, valami sunyi törvényt biztos átnyomnak a parlamenten, még kap hándivajna pár milliárdot?

http://www.hirado.hu/2015/09/27/hamarosan-csak-jatekoskartyakkal-lehet-majd-fogadni/

Kíváncsi leszek, mikor lesznek elsötétítve a lottózók ablakai is, hogy megóvjuk a fiatalokat!
Vagy ha a bevétel felett "ők" rendelkezhetnek, akkor ez nem is akkora probléma?   ;)

Please be advised that Coral Interactive has, with regret, taken the decision to cease operating in Hungary with immediate effect.

Based on your account details, you are registered as being resident in Hungary. Unfortunately you can no longer play at www.coral.co.uk and your account will be closed.

If you have any balance remaining in your account please log in and withdraw the remaining funds before Friday 12th October. Please ensure your payment details are correct, if you need to update them please contact Customer Services.

The decision has been made for commercial reasons and we wish to stress that our activity in providing the services on our website, or your use thereof, is not in violation of any local laws in Hungary.

We would like to sincerely apologise for any inconvenience and thank you for your previous custom.


Na most most már tényleg b@ssz@ szájba az @nyját mindegyik. Az egyik legjobb iroda, annak ellenére hogy kicsit megint ülnek a pénzen  :)  Francba már  >:( >:(

De azt hangsúlyozzák, hogy nem sért törvényt a magyarországi működésük. Ha valóban ez az álláspontjuk, akkor nem tudom felfogni, mi értelme van kivonulni (és ezt más irodáknál sem értem). Ha túl sok a bónuszkurválkodás akkor zárják ki minden promóból a magyarokat, töröljék a magyar nyelvet az oldalról, oké, de az nekik milyen plusz költséggel jár, hogy van néhány magyar ügyfelük? Én pókereztem náluk néhány éve, sajnálom, hogy ők is beálltak a távozók sorába.

Jött levél a pinnacle-től, hogy érhető el az oldalunk Orbánfalváról címmel, még a tor-t is opcióként hozzák fel, szóval mondhatni nem érdekli őket a dolog. Az amúgy érdekes, hogy nálam trükközés nélkül is bejön az oldaluk.