Chatgpt - Montanosz tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: attila77 Dátum február 22, 2024, 16:00:39az a lényeg hogy nyerj nem az hogy hol nyerj hol nem :-D
napi 1 ezresre löttem be az meg van bőven, aki akarja nagyobb összegre is fogadhat nekem bőven elég.
Elfeljted hogy a promptirás érdekel, én nem ebből élek.

Nem erted? 1,10es oddsra ad tippet az AI? Nem erzed hogy ez egy faszsag? Ehhez felesleges az AI. Ha olyan meccseket szurne ahol profitablisan menne mondjuk a 2es odds akkor azt mondom valid dolog. Meg is csak gyorsabban atfesuli a netet a mesterseges intelligencia olyna infok utan kutatva amivel elonyt szerezhetsz a bukikkal szemben.
De te arra hasznalod hogy egy 90%os valoszinuseggel amugy is jovo tippet jatsz meg.

Menj vegig az eredmenyek.comon, random valassz ki egy ligat es 10perc nezegetessel siman lehet tucat ilyen meccset talalni. Ezeknel az oddsoknal semmi olyan info nincs amitol value lenne a megtetele..

Ha ezt bttsre vagy over 2,5re esetleg ezekre egyutt szurned es azzal lennel profitabilis akkor azt mondanam hogy igen, az AInak van ertelme. De igy.. egy vicc

Hajra felido under 2,5gol...

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 22, 2024, 16:44:20Nem erted? 1,10es oddsra ad tippet az AI? N

1.
Gondolod hogy számít hogy egy Messiás nick név bármit is ir?
Megvan írva: "Én vagyok az Űr és dicsőségemet másnak nem adom"
Tehát echte istenkáromlást követsz el ha messiásnak hívod magad.
Második hogy pszichologiával is foglalkozom, simán kisebbrendűségi komplexus.

2.
Tavaly május óta folyamatosan rakom fel a bankroll változást hogy vittem fel a kezdeti 10$-bol mára 300ezer fölé mindennap pluszban zárva.

Légyszives te is mutasd már mondjuk május közepe ota a bankroll emelkedésedet, hiszen mindezt én mindeféle sportfogadási tudás nélkül értem el.
Gondolom mivel te ebben szakavatott vagy nagyobb bankrollnál tartasz.
Másik hogy csak a török forumon kb 30 ember használja sikeresen az AI-t sportfogadásra. Őket is igyekezz meggyőzni hogy hülyeségeket művelnek. Na pá részemről zárva feléd a téma mert ha tényleg azthiszed hogy megmondhatod hogy és hova tegyem be a pénzem akkor sürgősen fordulj orvoshoz :-D

BING,Claude,Gemini


Aston Villa   Nottingham    OVER 0,50 HT   OVER 2,50   GG

A meccsre 2,5 gól várható.
Az Aston Villa a favorit a győzelemre.
Azonban a Nottingham Forest is képes lehet gólt szerezni.

Dangkor   Svay Rieng OVER 0,50 HT   OVER 2,50   BTTS

NagaWorld   Phnom Penh Crown   Over 1,5    OVER 0,50 HT   OVER 2,50   BTTS

első gól vagy 10 perc után élő statisztika alapján előrejelzés, félidő végén és második félidő első 10 perce után

Dangkor   Svay Rieng OVER 0,50 HT   OVER 2,50   GOAL



Gemini:
Előrejelzés és Terjedés-előrejelzés
Dangkor Senchey vs. Svay Rieng

1. Előrejelzés:

Dangkor Senchey győzelmi esélye: 45%
Döntetlen esélye: 25%
Svay Rieng győzelmi esélye: 30%

Ezek alapján a Dangkor Senchey a favorit a mérkőzésen, de a Svay Riengnek is van esélye a győzelemre.

2. Terjedés-előrejelzés:
Dangkor Senchey -0.5
Ez azt jelenti, hogy a Zcode rendszere szerint a Dangkor Senchey átlagosan 0.5 góllal fog győzni a Svay Rieng ellen.


1. Várható gólszám előrejelzés:
Várható gólszám: 2.2

2. Várható gólszám-eloszlás:
Ez azt jelenti, hogy a Stats Perform AI szerint a legvalószínűbb, hogy a mérkőzésen 2 gól fog esni (35%).


1. Tipp:
Dangkor Senchey győzelme
A Dangkor Senchey hazai pályán játszik, ami előnyt jelent.
A Dangkor Senchey jobb formában van, mint a Svay Rieng.
A Zcode rendszer a Dangkor Senchey-t favorizálja.
Konfidenciaintervallum: 0.7

2. Tipp:
Over 2.5 gólos fogadás
A két csapat gólerős.
A Stats Perform AI szerint 2.2 gól várható a mérkőzésen.
Konfidenciaintervallum: 0.6


BING:

Az algoritmusom alapján a Svay Rieng 69%-os valószínűséggel nyeri meg a mérkőzést, a Dangkor Senchey 18%-os valószínűséggel, míg a döntetlen 13%-os valószínűséggel következik be. A várható eredmény 1-3 a Svay Rieng javára. A terjedés-előrejelzésem szerint a Svay Rieng -1.5 góllal nyer, ami 58%-os valószínűséggel történik meg
A fogadási tippem tehát a Svay Rieng győzelme -1.5 gólos hendikeppel, amelyhez átlagosan 2.00-es szorzót kaphatunk. A konfidenciaintervallumom 0.7, ami azt jelenti, hogy elég magabiztos vagyok ebben a tippben, de nem teljesen biztos.

Az algoritmusom szerint a Dangkor Senchey várható gólszáma 1.12, a Svay Rieng várható gólszáma 2.88, a mérkőzés várható gólszáma 4.00. A várható gólszám-eloszlásom szerint a legvalószínűbb eredmény 1-3 a Svay Rieng javára, ami 14%-os valószínűséggel következik be. A második legvalószínűbb eredmény 0-3 a Svay Rieng javára, ami 12%-os valószínűséggel következik be. A harmadik legvalószínűbb eredmény 1-4 a Svay Rieng javára, ami 10%-os valószínűséggel következik be.

Claude:
Uraim, a mai mérkőzés előrejelzése az alábbi:

A Dangkor Senchey hazai pályán nem számít esélyesnek a jó formában lévő Svay Rieng ellen. A modellek szerint a vendégek 60-40%-os eséllyel győzhetnek, 1,5 gólos különbséggel. A várható gólszám 2 fölött alakulhat, de az esély az 1-3 gólos sávra a legnagyobb.

Természetesen több tényező is befolyásolhatja a végeredményt, így például sérülések, eltiltások esetén a papírforma felborulhat. A legutóbbi találkozók eredményei és a csapatok aktuális formája alapján azonban a Svay Rieng kis előnnyel végezhet az élen. Bízom benne, hogy a játékosok motiváltan küzdenek majd a győzelemért, és megismétlik korábbi jó teljesítményüket. A sportszerető nézők bizonyára egy izgalmas mérkőzést láthatnak majd. Kitartást kívánok mindkét csapatnak!

2-4 lett szoval már klisé azt irni de minden tétett eltalált az AI

Zurich II- Basel II első félidő sávos over/under stratégia. az egyetlen vesztes tét sem az mivel multigól tét volt, a 0-0 vesztett de a 1-0 nyert


A holnapi Betwinner Totó

következő holnapi meccs listánál meccsenként ird ki a tippedet hogy szerinted 1,X,2 lesz e a végeredmény:
GEMINII:
Tippek a holnapi meccsekre:
Angol labdarúgó-ligakupa (League Cup)
Chelsea - Liverpool: 2 (Chelsea győzelem)
Belga labdarúgó-bajnokság (Jupiler League)
KAA Gent - Royal Antwerp: 1 (Gent győzelem)
Német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga)
Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg: 2 (Frankfurt győzelem)
Augsburg - Freiburg: X (Döntetlen)
Görög labdarúgó-bajnokság (SuperLeague)
PAS Giannina - OFI Crete: 1 (Giannina győzelem)
Dán labdarúgó-bajnokság (Szuperliga)
AGF Aarhus - Midtjylland: 2 (Midtjylland győzelem)
Spanyol labdarúgó-bajnokság (2. Division)
SD Amorebieta - Albacete Balompie: X (Döntetlen)
Spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga)
Cádiz - Celta Vigo: X (Döntetlen)
Real Betis - Athletic Bilbao: 1 (Real Betis győzelem)
Las Palmas - Osasuna: 2 (Osasuna győzelem)
Olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A)
AC Milan - Atalanta: 2 (Milan győzelem)
Holland labdarúgó-bajnokság (Eredivisie)
AZ Alkmaar - Ajax: X (Döntetlen)
Portugál labdarúgó-bajnokság (Primeira Liga)
Vizela - Estoril Praia: 1 (Vizela győzelem)
Francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1)
Le Havre AC - Stade de Reims: X (Döntetlen)
Svájci labdarúgó-bajnokság (Super League)
FC Lugano - FC Zürich: X (Döntetlen)

CLAUDE

OK, itt vannak a tippeim a holnapi mérkőzésekre:
Angol labdarúgó-ligakupa:
Chelsea - Liverpool 1
Belga labdarúgó-bajnokság:
Gent - Royal Antwerp X
Német labdarúgó-bajnokság:
Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg 1
Augsburg - Freiburg X
Görög labdarúgó-bajnokság:
PAS Giannina - OFI Crete 2
Dán labdarúgó-bajnokság:
Aarhus - Midtjylland 1
Spanyol labdarúgó-bajnokság 2. osztály:
Amorebieta - Albacete 2
Spanyol labdarúgó-bajnokság:
Cádiz - Celta X
Real Betis - Athletic Bilbao 1
Las Palmas - Osasuna X
Olasz labdarúgó-bajnokság:
Milan - Atalanta 1
Holland labdarúgó-bajnokság:
AZ Alkmaar - Ajax 2
Portugál labdarúgó-bajnokság:
Vizela - Estoril 2
Francia labdarúgó-bajnokság:
Le Havre - Stade de Reims 1
Svájci labdarúgó-bajnokság:
Lugano - Zürich X
BING
Köszönöm, hogy megosztottad velem a holnapi meccsek listáját. A következőkben megpróbálom megadni a tippedet, hogy szerintem 1, X, 2 lesz-e a végeredmény. A tippem a következő:
Chelsea - Liverpool: 2.
Gent - Royal Antwerp: X.
Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg: 1.
Augsburg - Freiburg: 2.
PAS Giannina - OFI Crete: 1.
AGF Aarhus - Midtjylland: 2.
Amorebieta - Albacete Balompie: X.
Cádiz - Celta: 2.
Real Betis - Athletic Bilbao: 1.
Las Palmas - Osasuna: X.
Milan - Atalanta: 2.
AZ Alkmaar - Ajax: 2.
Vizela - Estoril: 2.
Le Havre - Stade de Reims: 2.
Lugano - Zürich: 1.

Juventus Vs Frosinone
1
Lecce Vs Intern Milano
2X
B Dortmund Vs TSG 1899 Hoffenheim
1x
RC Lens Vs AS Monaco
Over1.5
Marseille Vs Montpellier HSC
1X
AZ Alkmaar Vs Ajax
Over1.5
Benfica Vs Portimonense
1
Sivasspor Vs Pendikspor.
1x
Wolverhampton VS Sheffield United
1x
Eintracht Frankfurt VS VfL Wolfsburg
Over1.5
Borussia Dortmund VS TSG Hoffenheim
1x
Augsburg VS Freiburg
Over1.5
Real Betis VS Athletic Bilbao
2X
Las Palmas VS Osasuna
Over1.5
Real Madrid VS Sevilla
Over1.5
Juventus VS Frosinone Calcio
Over1.5
Lecce VS Intern Milano
2x
PSG VS Stade Rennais
Over1.5


Idézetet írta: attila77 Dátum február 23, 2024, 08:42:551.
Gondolod hogy számít hogy egy Messiás nick név bármit is ir?
Megvan írva: "Én vagyok az Űr és dicsőségemet másnak nem adom"
Tehát echte istenkáromlást követsz el ha messiásnak hívod magad.
Második hogy pszichologiával is foglalkozom, simán kisebbrendűségi komplexus.

2.
Tavaly május óta folyamatosan rakom fel a bankroll változást hogy vittem fel a kezdeti 10$-bol mára 300ezer fölé mindennap pluszban zárva.

Légyszives te is mutasd már mondjuk május közepe ota a bankroll emelkedésedet, hiszen mindezt én mindeféle sportfogadási tudás nélkül értem el.
Gondolom mivel te ebben szakavatott vagy nagyobb bankrollnál tartasz.
Másik hogy csak a török forumon kb 30 ember használja sikeresen az AI-t sportfogadásra. Őket is igyekezz meggyőzni hogy hülyeségeket művelnek. Na pá részemről zárva feléd a téma mert ha tényleg azthiszed hogy megmondhatod hogy és hova tegyem be a pénzem akkor sürgősen fordulj orvoshoz :-D

Az MessiÁs. Egy szójáték. Tudod Messi, Lionel Messi. Semmi köze a valláshoz. Te pszichológusok gyöngye.
Semmi bajom veled, csak simán kóklernek tartalak. No offense.

Idézet2.
Tavaly május óta folyamatosan rakom fel a bankroll változást hogy vittem fel a kezdeti 10$-bol mára 300ezer fölé mindennap pluszban zárva.

Tíz dollarbol 300 ezer fole? (Dollar, Forint???) te meg egy sima kiertekelest se vagy kepes elenk tenni... Ha egy even keresztul nyerni fogsz, elsosorban lekorlatoznak... mindenki... kivetel nelkul...

Egy ilyen agyut mar elvinne a multi... es ezt vicc nelkul irom, halal komolyan...

Zorya
VS
FC Vorskla Poltava
O1.5

PFC Oleksandria
VS
FC Shakhtar Donetsk
gol home
O1.5


Hapoel Bnei Zalfa
vs
Hapoel Bueine
gol home
O1.5

Idézetet írta: flamman Dátum május 31, 2023, 08:39:11Ha tudsz, írhatnál majd oddsokat érdekességképpen. A focitippeket megnézve nem rossz, hiszen 1,60-2,20 közt is vannak, ez már komolyabbnak tűnik, mint pl. az under 5,5 gólra adott 1,05-ök stb.
Meg persze hosszabb távon lehet érdekes, mit dob ki a gép.

am a fészuk csoportunkban szoktam irni bővebben ha érdekel irj privit

Quang Nam FC VS The Cong

HT
over0.5 60%
under1.5
1x,x,2x, 1-1
xG   xG Home      xG Away
HT   0,40      0,7


FT
under3.5
xG   xG Home      xG Away
FT   1,6      0,9
over1,5
Goal home

Gemini:
HT
0.8-1.2 gol
FT
1.6-2.4 gol

Claude:
Az adatok alapos elemzése után az első félidőre 0-1 gólra, a teljes mérkőzésre pedig 1-2 gólra teszem a voksomat.

Reka:
Első félidős eredmény:
Várhatóan kisebb számú találkozik majd mindketten (~0.8 -1.2 gól/feleidő).

Teljes meccs eredmény:
Várhatóan nagyobb számú találkozik majd (~2 -3 gól).

Bing:
Ht és FT is 0-0 vagy 1-1 között

Idézetet írta: AC_28 Dátum február 26, 2024, 07:53:19Tíz dollarbol 300 ezer fole? (Dollar, Forint???) te meg egy sima kiertekelest se vagy kepes elenk tenni... Ha egy even keresztul nyerni fogsz, elsosorban lekorlatoznak... mindenki... kivetel nelkul...

Egy ilyen agyut mar elvinne a multi... es ezt vicc nelkul irom, halal komolyan...

pontosan 326 ezer forint a mai 3ezer nyereséggel