Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mielőtt Dacsit bombáznátok, szólok, hogy elkértem már a kódot.

#481 március 25, 2013, 15:06:00, birtokb
Emailos kupont cserélek más promo kuponra. PÜ-be irjatok :)

#482 március 25, 2013, 15:00:17, krisztoska
5 eurós e-mail-es kupon-t cserélek más promócióbelire Pl.: FFT vagy valamilyen e-mail -esre .... Ha érdekel írj PÜ-t !!  :)

emailes, LC4R5-EPT5A-8FC3R-6NL5L-3W9896

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 25, 2013, 20:38:31
emailes, LC4R5-EPT5A-8FC3R-6NL5L-3W9896

Köszönöm, beváltottam!  :ok:

Sok sikert ! TZA31-UVRKT-KPGLS-LAZ6H-6K24H2 :D


#487 március 26, 2013, 11:27:06, krisztoska
5 eurós e-mail-es kupon-t cserélek más promócióbelire Pl.: FFT vagy valamilyen e-mail -esre .... Ha érdekel írj PÜ-t !!  :)

MÉG MEGVAN !

birtokb-val nem jött létre az üzlet,előre küldtem a kupont,aztán hirtelen az ő részéről megszakadt a levelezésünk  :D Különösebben nem érdekel a dolog,csak azért írtam be hogy más ne essen ebbe a hibába vele kapcsolatban.  :cya:

Én is találtam egy kupont, privátban lehet elkérni.

Minimum 500 hozzászólás!

:cya:

Lecsaptak rá, viszont még egyet találtam. Írjatok aztán később küldöm (néhány óra múlva).
Feltételek ugyanazok...  :ok:

Van egy "Beckham betalál Párizsban?" e-mail-es kuponom, cserélném valakivel más promóból származó kuponra

Én is most kaptam kupont emailen,odaadtam haveromnak és azt írta ki neki hogy már felhasznált a kupon  :D  ;D  :o

Szintén kaptam ugyanilyet már egy ilyen promót felhasználtam haveromnak odaadtam de már felhasználtat írt rá...

beszéltem az ügyfélszolgálattal de nem voltak segítőkészek ... Annyit mondott hogy ezt már beváltottam 21 .én és hogy ez nem ma jött de írtam hogy ma 11:08 kor .....

Én is kaptam most megint ugyanarra az emailre. De ellenőriztem és a két kód megegyezik!!!