Póker Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Igen, levélben küldték a kódot a kis 5 eurócskához. A "satyi" viszont még meg van :P

Az ilyentől hányni tudok
beneveztem 2+0,2 dolláros rebuyos versenyre 535 induló rebuy és addonnal kb 1900 nevezés. 54 fizetős hely és úgy lettem 81. hogy 20k stackel AA-al kikaptam allin JJ ellen mert riveren leesett a J. 3,5 óra játék után ennyi marad. Ja és úgy jutottam el odáig hogy egyetlen rebuyt vagy addont sem nyomtam.

Helló jár erre valaki?
Olyan online pókertermeket keresek, ahol a versenyeken a benevezett játékosok 33-50%-a részesül a pénznyereményből. A pokerstarsnal az első 13-15% kap pénzt. Ez néha nem sikerül és kisebb nyereménnyel is beérném, akkor persze nagyobb nevezésű versenyen is elindulnék  :D

Idézetet írta: BBB Dátum augusztus 07, 2010, 06:55:48
Helló jár erre valaki?
Olyan online pókertermeket keresek, ahol a versenyeken a benevezett játékosok 33-50%-a részesül a pénznyereményből. A pokerstarsnal az első 13-15% kap pénzt. Ez néha nem sikerül és kisebb nyereménnyel is beérném, akkor persze nagyobb nevezésű versenyen is elindulnék  :D

Ezeket DON versenyeknek hivjak, ahol a mezőny első fele duplázza a pénzét (kivéve a jutalék)
Pontosan nem tudom melyik termeknél van, de szerintem nagyon sok helyen, expekten, betfairen biztos.

Na ha már múltkor panaszoltam, leírom az ellentétet is, nem csak a negatív élményeket.
6-os sng 11+1 dollár:
kezdő chips környékén álltam jó darabig, nagy mákkal dupláztam meg a zsetonjaimat. Q10-el vertem AK-t úgyhogy riverre esett le az én kártyám.
Heads upig minden simán ment, nem volt nagy bad beat, vagy nagy mák. Aztán jött a heads up ellenfelemnek valamivel több zsetonja volt, amikor megint nagy mákom volt J10-el vertem allinben AK-t úgyhogy megint riverre esett le J. 7500-1500 volt kb számomra az állás, ahol előjött a fóbiám és képes voltam innen felengedni vezetett 5500-3500-ra is, majd amikor kb ugyanennyi volt nekem akkor volt számomra is egy bad beat allinben flopra leesett nekem a sor, turn+riverrel neki meg leesett egy nagyobb sor. Na itt nekem volt ezerpárszázam csak és nekem is sikerült megforditani és olyan 6000 -3000 állásnál jött egy KK amivel sikerült megnyerni az sng-t...
Nagy mázli kellett, hogy nyerjek de örülök a 12 dollárból 46-nak.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 07, 2010, 19:31:04
Ezeket DON versenyeknek hivjak, ahol a mezőny első fele duplázza a pénzét (kivéve a jutalék)
Pontosan nem tudom melyik termeknél van, de szerintem nagyon sok helyen, expekten, betfairen biztos.

Itt elég nagy a szakadék a 15% és az 50% (DON) között. Olyanra gondoltam ahol a mezőny kb 1/3-a kap pénzt.

az olyan survivor néven fut ha jól emlékszem  ::)

Hát én az SnG-t annyira nem szeretem, mert nagyon rizikós, kevesen nyernek, de ha ügyes az ember szép kis összeget össze lehet szedni!:)

JJ kezem volt.
AK, A8, A2 -vel all-in ment 3 játékos. Én is all in mentem.
Asztalon leosztás: 5, 3, 3, 3 , mondom jó vagyok. Végül riverre lejött egy A. :crazy:
Na szopacs.

Party Pokerről van vkinek komolyabb tapasztalata?

Idézetet írta: stdavid Dátum október 11, 2010, 12:39:28
Party Pokerről van vkinek komolyabb tapasztalata?

Van : :heul_125: :megbok: :twak_125: :lehany: :segg: :fakk: :knuppel2: :2guns: :uglystupid2: :shockwhore_125: :2funny:  röviden ennyi

Idézetet írta: stdavid Dátum október 11, 2010, 12:39:28
Party Pokerről van vkinek komolyabb tapasztalata?

Hasonló dolgokat tudok én is mondani a teremről mint amit az előző hozzászólásban láttam.
Egyetlen pozitív tapasztalatom nincs a teremmel kapcsolatban.  :noway:

:cya:

Értem, köszi.
Akkor csak megforgatom az 50 -es bónuszt :D

Leginkább az érdekelt volna, hogy melyik tornát ajánljátok, így 2. nap még nem túl átlátható nekem..

Használj Póker Robotot! A Póker Robot nem illegális!

Az Exchange Pókerhttp://www.p2pfogadas.hu/site/index.php/fogadasok-tozsdeje-cegek/betfair/betfair-jatekok területén, és mindenütt a Sportfogadások Tőzsdéje platformon a Fogadó Robotok engedélyezettek, sőt kifejezetten ajánlatosak. Ez a játékforma szabadalom, sehol másutt nem játszható, csak a Betfairen.

Az X-Feederhttp://www.p2pfogadas.hu/site/index.php/fogado-robotok/x-feeder Fogadó Robot a Exchange Póker területére kifejlesztett fogadó automata az előre beprogramozott feltételek szerint lép játékba, kezelhető manuálisan és automata módban is.
Használata Betfair számlához kötött, letöltése után ingyenesen és korlátlan ideig alkalmazhatod, mielőtt valós pénzt kockáztatnál.
Kísérletezni lehet virtuális pénzzel teszt üzemmódban éjjel nappal! Így elképzelésed lesz mennyi tőke szükséges az induláshoz.
A személyes tapasztalatok szerint megfelelő fegyelemmel, forgótőkével az éppen alkalmazott stratégia és a játszott játék kiváló ismeretével az Exchange Póker jó esélyeket kínál a profitokhoz. Az alábbi képen láthatod, eredményei lenyűgözőek!


Szia
erről írhatnál bővebben is,köszi  :cya:


Idézetet írta: Chessmaster Dátum október 12, 2010, 15:12:43
Használj Póker Robotot! A Póker Robot nem illegális!

Az Exchange Pókerhttp://www.p2pfogadas.hu/site/index.php/fogadasok-tozsdeje-cegek/betfair/betfair-jatekok területén, és mindenütt a Sportfogadások Tőzsdéje platformon a Fogadó Robotok engedélyezettek, sőt kifejezetten ajánlatosak. Ez a játékforma szabadalom, sehol másutt nem játszható, csak a Betfairen.

Az X-Feederhttp://www.p2pfogadas.hu/site/index.php/fogado-robotok/x-feeder Fogadó Robot a Exchange Póker területére kifejlesztett fogadó automata az előre beprogramozott feltételek szerint lép játékba, kezelhető manuálisan és automata módban is.
Használata Betfair számlához kötött, letöltése után ingyenesen és korlátlan ideig alkalmazhatod, mielőtt valós pénzt kockáztatnál.
Kísérletezni lehet virtuális pénzzel teszt üzemmódban éjjel nappal! Így elképzelésed lesz mennyi tőke szükséges az induláshoz.
A személyes tapasztalatok szerint megfelelő fegyelemmel, forgótőkével az éppen alkalmazott stratégia és a játszott játék kiváló ismeretével az Exchange Póker jó esélyeket kínál a profitokhoz. Az alábbi képen láthatod, eredményei lenyűgözőek!