Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok!

Betfair-en az adott mérkőzés kiválasztása után hol találom meg, hogy mennyi a megtehető maximum tét?

Kattints rá a view full market feliratra, utána látni fogod hogy mennyi pénz van éppen egy szorzón. De igazából ilyen hogy maximum tét nincs, ha mondjuk 100 euró van egy 2.14-es szorzó alá írva attól te még rakhatsz rá 200at, legfeljebb később lesz csak párosítva, vagy legrosszabb esetben sose, ha annyira nincs pénz a piacon

Tényleg érdemes a promókat figyelni náluk.
Nekem ma a kaszinó részlegen ajánlottak fel 10 euró megforgatásra 10 eurót, +10 freespint, majd miután végeztem vele jött ugyanez az ajánlat már 20 euróval +20 freespinnel.
Végül nagyjából 40 eurót sikerült kihozni belőle.  :beerchug:

Üdv!
Új vagyok Betfairen, ezért lenne pár kérdésem:
1., ha lay fogadást teszek az 1-esre, akkor azt jelenti, hogy X2-t teszek nem? mármint a lay 1-es ugyanazt jelenti mint a sima X2 (?)
2., ahogy elnéztem a betfair olyan hely, ahol lehet nagy pénzzel játszani kitiltás és tétkorlátozás nélkül. ez mennyire igaz? (a nagy pénz alatt 100-200.000 Forintot értek)

köszönöm előre is:)

Igen, ha 1-et Layelnek, az ugyanaz, mintha X2-re fogadnának, azzal a különbséggel, hogyha nyer a Lay tipp, akkor a tét kétszerese a nyeremény, tehát 1€ tét esetén 1€ a nyeremény, viszont ha veszít a Lay tipp, akkor a veszteség az a tét megszorozva az oddsal, mínusz a tét. Tehát mondjuk 1€val Layelnek egy 1.2 szorzót, akkor 0.2€ a veszteség, ha viszont 1€ a tét és 7 a szorzó akkor 6€ a vesztesség. De ezt nem kell számolgatni, mert a Liability mezőnél mutatja.

Én nem szoktam nagy összegekkel játszani, de több helyen olvastam már, hogy 10 meg 100 ezerekkel játszanak a Betfairen és nem lett bajuk belőle.

A betfair nem fogadóiroda hanem egy tőzsde, minél nagyobb pénzeket forgatsz náluk, ők annál jobban örülnek, az ő hasznuk nem azon van, ha buksz, hanem a nyereségeid bizonyos százalékára tartanak igényt. Bármekkora összegekkel játszhatsz, sosem lesz korlátozás

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még annyi lenne, hogy a betfair arról szól, hogy a másik ember pénzét nyered el gyakorlatilag. De mi van akkor, ha én arra rakok nagy összeggel hogy 0.5 over gól, de a 0.5 under gólnál nincs annyi pénzösszeg, ami mindenkinek ki tudná fizetni a nyereményét?
Ha jól érzem, akkor a szorzót alatt megjelenő pénzösszegek jelzik, mennyi pénzt tettek az adott szorzókra.

Idézetet írta: Failistic Dátum május 04, 2015, 12:55:42
Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még annyi lenne, hogy a betfair arról szól, hogy a másik ember pénzét nyered el gyakorlatilag. De mi van akkor, ha én arra rakok nagy összeggel hogy 0.5 over gól, de a 0.5 under gólnál nincs annyi pénzösszeg, ami mindenkinek ki tudná fizetni a nyereményét?
Ha jól érzem, akkor a szorzót alatt megjelenő pénzösszegek jelzik, mennyi pénzt tettek az adott szorzókra.
1., Nem függ össze a kettő... te back 0,5 overre csak annyit tehetsz, amennyit ugyanezen a piacon layeltek... Tehát az nem számít, hogy mennyit raktak az under 0,5.
2., Azt jelzi, hogy mennyit backelhetsz

Idézetet írta: dynand Dátum május 03, 2015, 22:03:14
A betfair nem fogadóiroda hanem egy tőzsde, minél nagyobb pénzeket forgatsz náluk, ők annál jobban örülnek, az ő hasznuk nem azon van, ha buksz, hanem a nyereségeid bizonyos százalékára tartanak igényt. Bármekkora összegekkel játszhatsz, sosem lesz korlátozás

Pontosítanék: ha veszít, akkor is nyer az iroda, mert csak akkor tud veszíteni, ha más nyer :)

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150504/betfair_www.kepfeltoltes.hu_.png
(remélem jó a link)

Nem terveztem erre a meccsre tenni, de akkor például a kép szerint mennyi a max amit tehetek a 0.5 overre?

MIndig annyit tudsz tenni egy adott oddsra amekkora összeg az odds alatt szerepel.

Idézetet írta: Failistic Dátum május 04, 2015, 13:29:09
http://www.kepfeltoltes.hu/view/150504/betfair_www.kepfeltoltes.hu_.png
(remélem jó a link)

Nem terveztem erre a meccsre tenni, de akkor például a kép szerint mennyi a max amit tehetek a 0.5 overre?
Most oszinten nem egyszerubb, ha feltoltesz 20 eurot es aproval elszorakozol addig, amig nem ismered ki teljesen a rendszert?
Itt szivesen segit mindenki, de ne vard el hogy haromszor megismeteljuk ugyanazt a dolgot.

Idézetet írta: Failistic Dátum május 04, 2015, 13:29:09
http://www.kepfeltoltes.hu/view/150504/betfair_www.kepfeltoltes.hu_.png
(remélem jó a link)

Nem terveztem erre a meccsre tenni, de akkor például a kép szerint mennyi a max amit tehetek a 0.5 overre?

2425 font 1.12-es szorzón 1297 font 1.11-es szorzón 105 font 1.1-es szorzón. De amikor nincs pontosan egymás mellett a back és a lay szorzó akkor lehet csavarni a dolgokon: rányomsz az under 0,5 back szorzóra, 1.12 helyett beállítod mondjuk 1.14-re az oddsot és úgy teszel rá pénzt, ilyenkor a te 1.14-es ajánlatod fog megjelenni a rózsaszín lay négyzetben jobb oldalon.

De ahogy írták is előttem a legjobb ha töltesz fel pénzt és próbálgatod a rendszert, évekkel ezelőtt még én sem láttam át rögtön de használat közben rájössz hogy baromi egyszerű az egész

Ma akkor este kipróbálom 25 euró "tanulópénzzel".

szép délutánt

Üdv!
Az lehet, hogy a betfair kicsit csúszik, mert vége lett az eseménynek, meg is kaptam a profitot, de a többit nem.
Lay fogadást tettem, aztán backeltem, így mindenképp profitom lett. Na de nem az egészet fizette ki. Ilyenkor mi van? vagy csak várni kell?