Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: tornacipő Dátum szeptember 30, 2014, 11:47:34
Sziasztok!

bet365-re skrill acountomról szoktam befizetni. Pár napja töltöttem volna újra, de sikertelen a tranzakció.

"Your account is currently restricted for security reason"

Köze lehet ehhez, hogy vpn-nel külföldi IP-val tolom?

Nem tartom valószínűnek, eddig bármelyik irodának írtam, mindegyik azt válaszolta, hogy nem érdekli őket milyen ip-vel lép be az ügyfél, és az utóbbi hónapban kb 4-5 különböző országból léptem be (legalábbis "papíron"). Szerintem mindenképpen vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 30, 2014, 14:15:22
Nem tartom valószínűnek, eddig bármelyik irodának írtam, mindegyik azt válaszolta, hogy nem érdekli őket milyen ip-vel lép be az ügyfél, és az utóbbi hónapban kb 4-5 különböző országból léptem be (legalábbis "papíron"). Szerintem mindenképpen vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

Köszi, legalább ez kihúzva. Írtam már nekik többször, nem válaszoltak.

Sziasztok!

Skrillről akarnék először banki átutalással számlámra utalni de már az első lépcsőnél elakadok
feljön egy ablak az alábbiakat kitöltve az iban szám nem tetszik neki ilyenkor mi van? voltatok már így?
megoldás?
COUNTRY :hungary
SWIFT:OTPVHUHB
IBAN: HU25/számlaszám/00000000

Idézetet írta: r.smyth Dátum október 09, 2014, 13:19:28
Sziasztok!

Skrillről akarnék először banki átutalással számlámra utalni de már az első lépcsőnél elakadok
feljön egy ablak az alábbiakat kitöltve az iban szám nem tetszik neki ilyenkor mi van? voltatok már így?
megoldás?
COUNTRY :hungary
SWIFT:OTPVHUHB
IBAN: HU25/számlaszám/00000000
szerintem ird egybe "/"-ek nelkul

Sziasztok, lenne egy olyan problémám, hogy van Skrill számlámon pénz és igényeltem a számlához mastercard-ot, de amikor elmentem az ATM-hez nem tudtam pénzt levenni! Tudja valaki hogy miért? (A kártya aktív, a számlán van pénz, és kártyával tudok fizetni pl a benzinkúton, de a kézpénzt nem engedi)

#515 október 13, 2014, 18:44:18, georgeboyd
Idézetet írta: Zolcsi21 Dátum október 13, 2014, 18:02:12
Sziasztok, lenne egy olyan problémám, hogy van Skrill számlámon pénz és igényeltem a számlához mastercard-ot, de amikor elmentem az ATM-hez nem tudtam pénzt levenni! Tudja valaki hogy miért? (A kártya aktív, a számlán van pénz, és kártyával tudok fizetni pl a benzinkúton, de a kézpénzt nem engedi)
Melyik bank automatájánál próbáltad? (készpénz)

Ami baj lehet még, hogy túl sokat akartál levenni. Elég komoly költsége van, 1200-1800 forinttal többnek kell lennie a számládon, mint amit le akarsz venni. Ha nagyobb összegről van szó, 3 ezer forint körül is lehet ez a költség.

Az ATM-el nincs baj, mert egy jó barátom is vett már le ott pénzt, Skrill mastercard-ról, de a költséget nem említette h ilyen magas lenne, nem tudom.

Sziasztok! bet365 -nél van valamiféle limit a kifizetések gyakoriságára vagy 30 napon belül több utalásnál felszámolnak valami költséget? előre is köszönöm  :beerchug: :great: :beerchug:


Idézetet írta: Zolcsi21 Dátum október 13, 2014, 18:48:09
Az ATM-el nincs baj, mert egy jó barátom is vett már le ott pénzt, Skrill mastercard-ról, de a költséget nem említette h ilyen magas lenne, nem tudom.

Komolyan úgy rendelsz kártyát és úgy mész pénzt felvenni, hogy fogalmad sincs a várható költségekről?

Nehéz ügy lesz így a "pénzügyi rezsicsökkentés".   :)


Idézetet írta: Zolcsi21 Dátum október 13, 2014, 18:02:12
Sziasztok, lenne egy olyan problémám, hogy van Skrill számlámon pénz és igényeltem a számlához mastercard-ot, de amikor elmentem az ATM-hez nem tudtam pénzt levenni! Tudja valaki hogy miért? (A kártya aktív, a számlán van pénz, és kártyával tudok fizetni pl a benzinkúton, de a kézpénzt nem engedi)

Nem tudom mennyit akartál kivenni, de azt is vedd figyelembe, hogy elég vicces a napi kp felvételi limit náluk, ha nem vagy vip ügyfél akkor 250€.
https://www.skrill.com/en/vip/benefits/

#521 október 15, 2014, 16:07:01, nida1
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Lehetséges az hogy létrehoz valaki a saját nevén egy skrill számlát, de ő maga nem fizet be se kártyával,se utalással, hanem egy második személy utal neki pénzt skrillen keresztül, vagy esetleg számláról? Lényeg hogy  egy adott személy skrilljére, csakis kizárólag saját  számláról lehet befizetni? A beérkezett összeget feltöltené egy saját néven létrehozott fogadóirodába.
Egy ismerősöm nem rendelkezik számlával és külön csak erre a célra nem akar nyitni. Bet365re regisztrálna,viszont nekem is van már ott számlám és azt a kártyát használtam mindig amelyikről majd befizetnék neki, ezért gondoltam erre a megoldásra.

Köszi előre is!


SZERK: már kaptam rá választ egy másik topicban

Ha valaki sok pénzt akar levenni a Skrill/Neteller kártyájával, akkor előbb a Gold szintet érje el a napi 2500€ limithez, és az Unicredit automatához menjen, mindkét kártyával gond nélkül kiad 700-740K-t huszasokban.

Idézetet írta: dzoli Dátum november 24, 2014, 14:16:53
Ha valaki sok pénzt akar levenni a Skrill/Neteller kártyájával, akkor előbb a Gold szintet érje el a napi 2500€ limithez, és az Unicredit automatához menjen, mindkét kártyával gond nélkül kiad 700-740K-t huszasokban.

Mert a többi automata nem ad ki pénzt?
Vagy ezresekben adja a többi ATM?  ;D

#524 november 24, 2014, 16:29:57, csacsi1899
.