Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ha skrillről kérek le pénzt a bankszámlámra, az mennyi idő alatt jön meg? (OTP-s számla, már ha számít)

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 24, 2015, 12:17:02
Ha skrillről kérek le pénzt a bankszámlámra, az mennyi idő alatt jön meg? (OTP-s számla, már ha számít)
Nem hiszem h. szamit. Atlag ket munkanap. Ha hetfon kered le, az szerdara meg szokott erkezni, ha penteken, akkor az csak hetfon v. legkesobb kedden.
Legalabbis nekem eddig igy ment ebben az evben.

Sziasztok, új vagyok üdv mindenkinek!
Bet365-re Skrillről fizettem be, mert korábban volt rajta. Aztán el is vesztettem.:) Aztán bankkártyáról töltöttem fel a Skrillt, azt meg nem fogadta a bet, mert hogy non gamblingként volt címkézve (általam). Cseréltem Skrillt mással (én küldtem pénzt ő vissza), így sikerült. De nagyobb összeget is szerettem volna feltölteni, erre kaptam mástól tanácsként, hogy használjam a paysafecardot. Meg is történt. De ahogy olvasom, paysafecardról kifizetést csak bankszámlára lehet, amit viszont nem szeretnék.

Kérdésem, hogy mi lehetne a teendő, hogy lehetne nem bankszámlára kikérni: Jelenleg pár tízezres százezres összegről lehetne szó most még. Később viszont lehet többről is. Skrillre tudok még kikérni vajon, vagy mivel az arról feltöltöttet már eljátszottam, nullázódott?

Másik kérdés szintén Skrillel kapcs: még nincs MC-m hozzá. Érdemes még kiváltani? Olvastam ezt a nyolcvan valahány ország által aláírt egyezményt, hogy 2016-tól adatszolgáltatás indul online pénztárcáktól az egyes országok felé.

Köszönöm előre az esetleges válaszokat!

Ha ZenMate-n keresztül fizettem be bankkártyáról, veszélyben lehetnek a kártya adataim?

Idézetet írta: betg Dátum augusztus 26, 2015, 20:51:53
Ha ZenMate-n keresztül fizettem be bankkártyáról, veszélyben lehetnek a kártya adataim?

Nem lett volna jobb utána nézni, mielőtt befizetsz?
Ez olyan hogy tegnap találkoztam egy lányal, és ma hallotam az AIDS-ről..

Amikor a Netellert/Skrillt használjátok javasolt kikapcsolni a Zenmate barátot.  :beerchug:

Idézetet írta: Ácsibácsi Dátum augusztus 26, 2015, 19:35:54
Sziasztok, új vagyok üdv mindenkinek!
Bet365-re Skrillről fizettem be, mert korábban volt rajta. Aztán el is vesztettem.:) Aztán bankkártyáról töltöttem fel a Skrillt, azt meg nem fogadta a bet, mert hogy non gamblingként volt címkézve (általam). Cseréltem Skrillt mással (én küldtem pénzt ő vissza), így sikerült. De nagyobb összeget is szerettem volna feltölteni, erre kaptam mástól tanácsként, hogy használjam a paysafecardot. Meg is történt. De ahogy olvasom, paysafecardról kifizetést csak bankszámlára lehet, amit viszont nem szeretnék.

Kérdésem, hogy mi lehetne a teendő, hogy lehetne nem bankszámlára kikérni: Jelenleg pár tízezres százezres összegről lehetne szó most még. Később viszont lehet többről is. Skrillre tudok még kikérni vajon, vagy mivel az arról feltöltöttet már eljátszottam, nullázódott?

Másik kérdés szintén Skrillel kapcs: még nincs MC-m hozzá. Érdemes még kiváltani? Olvastam ezt a nyolcvan valahány ország által aláírt egyezményt, hogy 2016-tól adatszolgáltatás indul online pénztárcáktól az egyes országok felé.

Köszönöm előre az esetleges válaszokat!

Sok esetben az úgy működik, hogy a legutóbbi befizetési mód által igényelheted a pénzt, így ha újra befizetsz Skrillel, akkor kérheted Skrillre, csak arra figyelj, hogy most ne legyen "non gambling".

Napokban nyertem egy egész szép összeget Bet365-ön (100ezer ft), ha bankszámlára utaltatom ki abból később lehet bármilyen problémám? először utaltatnék ki ekkora, összeget, és félek, nehogy gond adódjon belőle.. gondolok itt olyan dolgokra, hogy adózni kell e ezután, és annak mi a módja, stb..

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum szeptember 16, 2015, 15:28:34
Napokban nyertem egy egész szép összeget Bet365-ön (100ezer ft), ha bankszámlára utaltatom ki abból később lehet bármilyen problémám? először utaltatnék ki ekkora, összeget, és félek, nehogy gond adódjon belőle.. gondolok itt olyan dolgokra, hogy adózni kell e ezután, és annak mi a módja, stb..

Semmilyen gondod nem lesz belőle, nyugodtan utald ki. A NAV számára ez egy nevetségesen kis összeg. Az adózást meg felejtsd el.

Köszönöm a választ!
200ezernél is hasonló a helyzet? mert megdupláztam a napokban..
Meg, ha most kiutalok 100at, és még jövő hónapban is, abból se lehet gond igaz?
Elég kezdő vagyok még ebben a témában..

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum szeptember 19, 2015, 11:55:41
Köszönöm a választ!
200ezernél is hasonló a helyzet? mert megdupláztam a napokban..
Meg, ha most kiutalok 100at, és még jövő hónapban is, abból se lehet gond igaz?
Elég kezdő vagyok még ebben a témában..

Ha azt szeretnéd, hogy minden tiszta legyen, akkor utaltasd ki a nyereményt, s a következő adóbevallási időszakban valld be ezt az összeget, mint extra kereset külföldről.  :ok:

#566 szeptember 22, 2015, 16:47:10, Sawage
Sziasztok.
Már visszaolvastam az összes bejegyzést, de konkrét választ nem találtam a kérdésemre. Nekem K&H-s Visa Electron kártyám van, és abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy ezzel a kártyával valamilyen módon fel tudok e tölteni és le tudok e venni pénzt Bet365-ről?
Azt tudom, hogy a K&H nem támogatja a szerencsejátékkal kapcsolatos  utalásokat, viszont ezt ki lehet valahogyan kerülni? Gondolok itt skrillre, netellerre vagy abaqoosra. És ha igen, melyiket tanácsoljátok?
A válaszokat előre is nagyon köszönöm.

Kérlek segítsetek nekem az előző kérdéssel kapcsolatban.
Előre is köszi.

Abaqoost javaslom, és kikéred bankszámlára a pénzed. Azt viszont nem tudom, hogy a bet KHs bankszámára utal-e ki pénzt, lehet ne,. Mintha ez rémlene. Ez esetben a netellert javaslom. Beregisztrálsz, hozzáadod a kártyád és feltöltöd oda a pénzt.

Nagyon köszönöm a választ!  :)