csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


A vb előtt ezt írtam Portugáliáról:

Idézetet írta: csabax Dátum június 16, 2014, 19:40:01
- Portugália: Elegendő hajzselét visznek Brazíliába? Komolytalan csapat. Kár a portugálokra fecsérelni a szót.

Majdnem összejött a dolog a tegnapi 2. fordulóban. Jelenleg a G-csoport utolsó helyén van Portugália, mindössze 1 ponttal és mínusz 4-es gólkülönbséggel.

Hollandia - Chile

Ezt bírtam írni a chilei válogatott vb előtt készült csapatbemutatójánál: ,,Ugyan az előző világbajnokság két döntőse is a B-csoportban szerepel, ez egyáltalán nem  jelenti azt, hogy Chile válogatottjának ne lennének továbbjutási esélyei. Sőt, nagyon valószínű, hogy Spanyolországnak és Hollandiának csak kiváló teljesítmény esetén  sikerülhet a továbbjutás. Előreláthatóan mindkét magasan taksált európai együttesnek meg fog gyűlni a baja a dél-amerikaiakkal, s az sem lesz meglepő, ha valamelyikük  már a csoportmeccseket követően búcsúzni fog a világbajnokságtól, és Chile jut tovább." Nos, elkezdődött a világbajnokság, s már két forduló után azt lehetett mondani, hogy az egyik magasan taksált európai együttesnek meggyűlt a baja a dél-amerikaiakkal: Spanyolország elbúcsúzott a világbajnokságtól, Chile továbbjutott.

Tovább: http://vb2014.com/hollandia-chile/

#6422 június 23, 2014, 12:35:09, csabax
Öt évvel ezelőtt: a 2009-es U20-as foci vb-n a 3. helyért zajló mérkőzésen Magyarország válogatottja legyőzte Costa Rica nemzeti csapatát és világbajnoki bronzérmes lett.

Öt évvel a siker után (2014-ben): a most zajló felnőtt foci vb-n Costa Rica nemzeti csapata két korábbi világbajnokot (Uruguay, Olaszország) legyőzve jutott tovább a csoportjából. Magyarország fociválogatottja nem szerepel a vb-n.

Meglepően jó oddsot adnak a bukik a holland-chilei overre! (1,80 az o. 2,5).
Nem is várom meg élőben. Én veled értek egyet, fordulatos, sok gólos meccs lesz!
Apróval lehet rakok a két fordításra is (félidő-játékidő hollandia-chile, chile-hollandia), egyikre 26 másikra 29-es az odds.

Idézetet írta: laudrup Dátum június 23, 2014, 12:18:00
Meglepően jó oddsot adnak a bukik a holland-chilei overre! (1,80 az o. 2,5).
Nem is várom meg élőben. Én veled értek egyet, fordulatos, sok gólos meccs lesz!
Apróval lehet rakok a két fordításra is (félidő-játékidő hollandia-chile, chile-hollandia), egyikre 26 másikra 29-es az odds.
Szerintem is meglepően jó odds. Lényegesen alacsonyabb szorzóra számítottam. Ugyan mindkét csapat továbbjutott már, ám mégis van tétje a meccsnek. Méghozzá nem is kevés, hiszen a vesztes várhatóan búcsúzni fog a nyolcaddöntőben.
Látványosnak ígérkezik a hollland-chilei párharc.
:beerchug:

Long term:
Idézetet írta: csabax Dátum június 06, 2014, 15:25:12
Ha világbajnokok akarnak lenni, akkor nem árt 2 gólnál többet szerezniük.

2.5 felett   Világbajnokság - Ghána (Csapat összesített gólok)   13/07/2014   Egyik sem   1.72  :great:
A csoportkör 2. fordulójának végén már 3 gólnál tartanak a ghánaiak.

Long term:

1.5 felett   2014 Világbajnokság - Ausztrália (Csapat összesített gólok)   13/07/2014   Egyik sem   1.83  :great:

A csoportkör 2. fordulójának végén már 3 gólnál tartanak az auszik.

Long term:

5.5 felett   2014 Világbajnokság - Hollandia (Csapat összesített gólok)   13/07/2014   Egyik sem   1.90  :great:

A csoportkör 2. fordulójának végén már 8 gólnál tartanak a hollandok.

Long term:

Belgium   2014 Világbajnokság - csoport H (Továbbjut a csoportból)   26/06/2014   Egyik sem   1.16   Nyert  :great:

#6429 június 23, 2014, 20:09:11, csabax
Long term:

Csoport mérkőzések   Világbajnokság - Spanyolország (Kiesés időpontja)   13/07/2014   Egyik sem   5.00  :great:

És még van egy ilyen fogadás:

8.5 alatt   Világbajnokság - Spanyolország (Csapat összesített gólok)   13/07/2014   Egyik sem   1.72  :great:

Spanyolország válogatottja 1 gólt szerzett eddig, s már csak egy meccset játszik a vb-n. Ha a mai meccsen nem szerez 8 gólt, akkor nyertes lesz a fogadás.



#6432 június 23, 2014, 21:12:51, csabax
Idézetet írta: csabax Dátum június 23, 2014, 11:32:11
Hollandia - Chile

Ezt bírtam írni a chilei válogatott vb előtt készült csapatbemutatójánál: ,,Ugyan az előző világbajnokság két döntőse is a B-csoportban szerepel, ez egyáltalán nem  jelenti azt, hogy Chile válogatottjának ne lennének továbbjutási esélyei. Sőt, nagyon valószínű, hogy Spanyolországnak és Hollandiának csak kiváló teljesítmény esetén  sikerülhet a továbbjutás. Előreláthatóan mindkét magasan taksált európai együttesnek meg fog gyűlni a baja a dél-amerikaiakkal, s az sem lesz meglepő, ha valamelyikük  már a csoportmeccseket követően búcsúzni fog a világbajnokságtól, és Chile jut tovább." Nos, elkezdődött a világbajnokság, s már két forduló után azt lehetett mondani, hogy az egyik magasan taksált európai együttesnek meggyűlt a baja a dél-amerikaiakkal: Spanyolország elbúcsúzott a világbajnokságtól, Chile továbbjutott.

Tovább: http://vb2014.com/hollandia-chile/
Nem ezt vártam Chile válogatottjától. Hiába adták át a hollandok a területet és a labdát, mert a chileiek sajnos nem tudtak mit kezdeni a játékszerrel. Nagyon gyengén játszottak ma. A hollandok gyorsan felmérték, hogy ezen a meccsen még véletlenül sem kell hajtaniuk. Két gól felettit tippeltem, s a hollandok szereztek is kettőt, de hiányzott a chilei találat. Meggyőződésem, hogy ha Chile jót focizik ma, s ezzel arra kényszeríti a hollandokat, hogy teljesítsenek jobban, akkor még legalább 4-5 gól lett volna. Így sajnos egy unalmas meccs lett a Hollandia - Chile találkozóból. Két jól focizó csapat szükséges a jó meccshez.

Idézetet írta: csabax Dátum június 05, 2014, 21:23:00
Hátha:

8.5 alatt   Világbajnokság - Spanyolország (Csapat összesített gólok)   13/07/2014   Egyik sem   1.72  :great:
Lentebb már említettem, hogy nyertes lehet ez a fogadás. A spanyol válogatott 4 gólt szerzett a vb-n.

A mai fogadások:

Nem volt ÉLŐ, a meccs előtt tettem, s ez a fogadás volt a Wimbledon Tippjáték tippem http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11411.25.html
Luke Saville   Luke Saville v Dominic Thiem (Megnyeri a mérkőzést)   23/06/2014   Egyik sem   3.00  :great:

Nem volt ÉLŐ, s majdnem megfeledkeztem a napi tutiról. A meccs elején rámijesztett Timi, de végül hozta a tőle megszokott vereséget:
Naomi Broady   Naomi Broady v Timea Babos (Megnyeri a mérkőzést)   23/06/2014   Egyik sem   2.62  :great:

Nem volt ÉLŐ fogadás. A hollandok megszerezték az elvárt két gólt, ám Chile sajnos adós maradt a találattal:
Felett 2.5   Hollandia v Chile (Összesített gólok)   23/06/2014   Egyik sem   1.80  :noway:

ÉLŐ fogadás volt 0-0-nál. Megfeledkeztem volna a fogadásról, de szerencsére Laudrup a naplójában emlékeztetett a lehetőségről. Köszi!
Chile - nem   Hollandia v Chile (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   23/06/2014   Egyik sem   1.80  :great:

Ez is ÉLŐ fogadás volt 0-0-nál. Hála Laudrupnak a második játékrészben annyira nem feledkeztem meg a fogadásról, hogy a 70. perc környékén ismét fogadtam egyet a holland gólra:
Chile - nem   Hollandia v Chile (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   23/06/2014   Egyik sem   3.25  :great: