bankkártya

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi, hogy válaszoltál.

Az oldal a következő üzenetet küldi:

Kérésének továbbítása során hiba lépett fel. Kérjük keresse fel Ügyfélszolgálatunkat.

Írok nekik mailt.


Egy irodától szeretnék pénzt kivenni, és kérik a bankártyának a másolatát, mindkét oldalt. Nekem VISA kártyám van, és a hátuljáén írja, hogy nem érvényes aláírás nélkül, márpedig nekem nincsen aláírva ott semmi, így adták ide, nem mondták, hogy alá kell  írni. Most így vajon el fogják fogadni, vagy nem?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 08, 2008, 13:48:06
Egy irodától szeretnék pénzt kivenni, és kérik a bankártyának a másolatát, mindkét oldalt. Nekem VISA kártyám van, és a hátuljáén írja, hogy nem érvényes aláírás nélkül, márpedig nekem nincsen aláírva ott semmi, így adták ide, nem mondták, hogy alá kell  írni. Most így vajon el fogják fogadni, vagy nem?

Hát írd alá !!!

:D

Idézetet írta: Micuka Dátum január 08, 2008, 14:26:35
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 08, 2008, 13:48:06
Egy irodától szeretnék pénzt kivenni, és kérik a bankártyának a másolatát, mindkét oldalt. Nekem VISA kártyám van, és a hátuljáén írja, hogy nem érvényes aláírás nélkül, márpedig nekem nincsen aláírva ott semmi, így adták ide, nem mondták, hogy alá kell  írni. Most így vajon el fogják fogadni, vagy nem?

Hát írd alá !!!

:D

Erre rá lehet írni simán tollal? azt hittem, az valahogy digitálisan kéne legyen ráírva.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 08, 2008, 14:53:04
Idézetet írta: Micuka Dátum január 08, 2008, 14:26:35
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 08, 2008, 13:48:06
Egy irodától szeretnék pénzt kivenni, és kérik a bankártyának a másolatát, mindkét oldalt. Nekem VISA kártyám van, és a hátuljáén írja, hogy nem érvényes aláírás nélkül, márpedig nekem nincsen aláírva ott semmi, így adták ide, nem mondták, hogy alá kell  írni. Most így vajon el fogják fogadni, vagy nem?

Hát írd alá !!!

:D

Erre rá lehet írni simán tollal? azt hittem, az valahogy digitálisan kéne legyen ráírva.

Van a hátulján valami papírcsíkszerű valami, azon kell aláírni, de jobb, ha valamilyen filctoll-lal próbálkozol, bár végső esetben gólyóstoll-lal is sikert érhetsz el.

Üzletben még soha nem fizettél vele? Nekem 10-ből 8-szor megnézik, hogy alá van-e írva.

Idézetet írta: Micuka Dátum január 08, 2008, 16:43:47
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 08, 2008, 14:53:04
Idézetet írta: Micuka Dátum január 08, 2008, 14:26:35
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 08, 2008, 13:48:06
Egy irodától szeretnék pénzt kivenni, és kérik a bankártyának a másolatát, mindkét oldalt. Nekem VISA kártyám van, és a hátuljáén írja, hogy nem érvényes aláírás nélkül, márpedig nekem nincsen aláírva ott semmi, így adták ide, nem mondták, hogy alá kell  írni. Most így vajon el fogják fogadni, vagy nem?

Hát írd alá !!!

:D

Erre rá lehet írni simán tollal? azt hittem, az valahogy digitálisan kéne legyen ráírva.

Van a hátulján valami papírcsíkszerű valami, azon kell aláírni, de jobb, ha valamilyen filctoll-lal próbálkozol, bár végső esetben gólyóstoll-lal is sikert érhetsz el.

Üzletben még soha nem fizettél vele? Nekem 10-ből 8-szor megnézik, hogy alá van-e írva.

Nem, nem fizettem még üzletbe vele. Akkor megnézem.

Jól mondja Micuka!
Nyugodtan írjátok alá a papírcsíkon. Lehetőleg alkoholos tollal, de jó a gólyóstoll is, csak jól látszódjon!
Sajnos mostanában már nem mondják mindenhol, de valóban csak az aláírással érvényes...
:icon_smile:

Szerettem volna bankkártyáról pénz feltenni az UNIBET-es fogadó számlára, de elutasította a tranzakciót.
Ezt már itt korábban megírtam. Írtam az UNIBET-nek és a válasz:

UNIBET ügyfélszolgálat ezt írta:

Az elutasítás okát sajnos nem tudom. Mivel a tranzakciót a rendszerünk elutasította kérem, hogy küldje el
nekünk utlevele másolatát vagy egyeb azonosito okiratanak másolatát, mellette a credit kártyájának
mindkét oldali másolatát. A küldes törtenhet fax-on vagy egy e-mailen keresztul.

Fontos:

-takarja le a 8 közepsö számjegyet ( csak az elsö és utolsó 4 számjegyre van szuksegunk)

Szivélyes üdvözlettel 
Ágnes
Unibet Űgyfélszolgálat

Ez volt: 2008. jan. 05. 22:11

Kicsit adathalászat feelingje volt, de azért a scan megtörtént és elküldtem nekik a kért okmány
másolatokat. 2008. jan. 08. 14:23-kor.

Egyelőre még nem válaszoltak. Elég idegesítő, hogy ilyen lassúak.
Itt van egy szlogen, hogy a sportfogadás nem ajánlott gyenge idegzetű embereknek.
Itt ideget nem az egyes események kimenetelétől lehet kapni, hanem a technikai lehetőségektől. :2guns:

Azt írják, hogy van 1,7 millió ügyfelük, mindenkinek ilyen nehéz a pénz utalása?
Nem az lenne a fontos nekik, hogy áramoljon be a money a számlájukra?

Most is csak azt tudom írni, hogy nem értem :bash: hogy a mai "modern" világban miért ilyen
nehéz 1 **hadt utalálst végigcsinálni!!!!!!!! :2guns:

Mindenütt ennyire problémás? Egy ATM nem kéri el a személyi igazolványomat, mégis kiadja a pénzt!

Mit tudtok erre mondani?





Annyit tudok erre mondani, hogy azért örvendened kellene, hogy ilyen biztonsági ellenőrzéseket végeznek, hisz ez nem csak nekik jó, hanem neked is...megvédik a számládat.

Másképp honnan tudnák ők, hogy te nem regisztráltál hozzájuk 50-szer, vagy ilyesmi.

Az Unibet nem az egyedüli fogadóiroda mely ilyen adatokat kér, sőt mostanában már majdnem minden fogadóirodánál létezik. Egyszer kell elküldeni, aztán több gondod nincs vele...szerintem azért ez nem olyan vészes...

Végül is igazad van, de lehetne gördülékenyebb.
A bankkártya (számla) védelmére tényleg szükség van.

Nemtehetek mást, várakozom.
:eek:

Végre írt az UNIBET:

köszönjük a levelét.

Szives mégértését kérjük a megkésett válaszért.

A bankkártya ok. Kérem vegye fel a kapcsolatot a bankjával mert a probléma ott van.

Szivélyes üdvözlettel 
Ágnes
Unibet Űgyfélszolgálat

Hát erről ennyit... főleg az alábbiak függvényében: :spaz:

A számlanyitás egyszerű. Töltse ki az űrlapot, fizessen be, és perceken belül az Unibet teljes értékű játékosa lehet. Kérjük, figyeljen oda arra, hogy minden információt helyesen adjon meg, hogy elkerülhessük a számlanyitással kapcsolatos késedelmet. Nézze meg a lépésről lépésre instrukcióinkat a számlanyitáshoz.

Sajnos ez - tapasztalatból tudom - nem így van!

No mind1, regisztráltam a moneybookersnél, hétfőn indítok 1 átutalást, aztán majd meglátjuk!

Mindjárt itt 1 kérdés is:

Ha megérkezik a pénz a MB számlára, akkor onnan kell indítani az UNIBET-re, vagy az UNIBET-nél
kell fogadószámla feltöltést igényelni a MB-es számláról?




Amiután bejelentkeztél az Unibet-re, rámész a befizetésre, ott kiválasztod a Moneybookers-t.
Megadod a kivánt feltöltendő összeget, s a következő gombra kattintva, a Moneybookers oldal fog bejönni.


Lehetséges, hogy a bank nem engedélyezi az online tranzakciókat és kell aktiválni valamit. Ez a banktól is függhet. Bank szinten elég sok hülyeséget hallottam ilyen témáról itt nálunk. Pl. egyik ismerősnek simán átment a tranzakció, a bankba pedig azt mondták, hogy lehetetlen, mert ők nem támogatnak ilyesmit. :wall:
A hitelkártya megnevezés meg az angol forditásból jön, ott az a megszokott, hogy mindenkinek az van.

Nem tudom jó helyre írok-e, igazából olyan problémám lenne, hogy a webkártyára szeretnék pénzt feltölteni, majd onnan azt tovább egy fogadóirodára (Sportingbet). Az Otp netbank szolgáltatását használom, azonban péntek óta olyan üzenetet ír, hogy a rendszer nem elérhető vagy valami hasonló. Esetleg aki használ Otp-t az megerősíthetne, hogy nála is hiba van és akkor nem idegesítene a történet. /Amúgy ez lenne az első utalásom/