bankkártya

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: tomika85 Dátum február 09, 2008, 13:40:56
Nem tudom jó helyre írok-e, igazából olyan problémám lenne, hogy a webkártyára szeretnék pénzt feltölteni, majd onnan azt tovább egy fogadóirodára (Sportingbet). Az Otp netbank szolgáltatását használom, azonban péntek óta olyan üzenetet ír, hogy a rendszer nem elérhető vagy valami hasonló. Esetleg aki használ Otp-t az megerősíthetne, hogy nála is hiba van és akkor nem idegesítene a történet. /Amúgy ez lenne az első utalásom/

Lehetséges, hogy bizonyos karbantartási periódus van, s azért nem müködik.

Lehet hogy valami netes támadás áll a háttérben, mert nekem az mkb-nál is 2-3 órával tologatják ki a karbantartás hosszát, pedig máskor az ilyet előre szokták jelezni emailben.

Van egy kis gond,(aszitem egyszerübb lesz)  bankkártyát akartam igényelni  de elötte számlát kell nyitnom a banknál és csak utána lehet kérnem,számlanyitásként 20-30 ezrelem kell nyitnom. .Mire megjön a bankkátyám néhány hetet vesz igénybe :buck2: itt ahol lakom van Takarékszövetkezet itt is megnyithatome a számlám vagy inkább oTP Bankba tegyem ezt.mert kártyát igényelhetek a takarékszövetkezetnél is  .

Idézetet írta: gamas Dátum február 18, 2008, 15:23:42
Van egy kis gond,(aszitem egyszerübb lesz)  bankkártyát akartam igényelni  de elötte számlát kell nyitnom a banknál és csak utána lehet kérnem,számlanyitásként 20-30 ezrelem kell nyitnom. .Mire megjön a bankkátyám néhány hetet vesz igénybe :buck2: itt ahol lakom van Takarékszövetkezet itt is megnyithatome a számlám vagy inkább oTP Bankba tegyem ezt.mert kártyát igényelhetek a takarékszövetkezetnél is  .


Te most tulajdonképpen mit is akarsz?

Ez most zöld vagy megy valahová?

;D

Hali , találtam az itteni vélemények közül olyat, amelyt Milan irt  ING  Banknál  lehet igényelni Bankkártyát  (Visa Electron ) ez a legmegbizhatóbb és még interneten is használható . És ez tényleg néhány napot vesz igénybe akkor  ez  még szuper is,gondolom számla nyitás kötelezö más kül.kártya sincs.

Idézetet írta: gamas Dátum február 19, 2008, 17:51:07
Hali , találtam az itteni vélemények közül olyat, amelyt Milan irt  ING  Banknál  lehet igényelni Bankkártyát  (Visa Electron ) ez a legmegbizhatóbb és még interneten is használható . És ez tényleg néhány napot vesz igénybe akkor  ez  még szuper is,gondolom számla nyitás kötelezö más kül.kártya sincs.

Most itt azzal van a gond, hogy nem ismerem a Magyarországon müködő ING-t, sőt nem is tudom hogyha van-e bank.
Ha van bankfiókjuk, akkor ott probálj igényelni Visa Electron bankkártyát.

Idézetet írta: Milan Dátum február 19, 2008, 17:55:41
Idézetet írta: gamas Dátum február 19, 2008, 17:51:07
Hali , találtam az itteni vélemények közül olyat, amelyt Milan irt  ING  Banknál  lehet igényelni Bankkártyát  (Visa Electron ) ez a legmegbizhatóbb és még interneten is használható . És ez tényleg néhány napot vesz igénybe akkor  ez  még szuper is,gondolom számla nyitás kötelezö más kül.kártya sincs.

Most itt azzal van a gond, hogy nem ismerem a Magyarországon müködő ING-t, sőt nem is tudom hogyha van-e bank.
Ha van bankfiókjuk, akkor ott probálj igényelni Visa Electron bankkártyát.
rendben köszi

Ismeritek a Cib internetkártyát?(most rendeltem, lehet fölöslegesen?)
én a Visa electron kártyához rendeltem, ezen van cvc2 es szám, viszont VIsa electron matrica nincs.
ezzel akkor nem is töltehetek fel zsetont a számlámra közvetlen?:(
hozzzá teszem, visa electronnal ami matricázott, nem ment a feltöltés..

HELP

Idézetet írta: password18 Dátum március 13, 2008, 21:03:52
Ismeritek a Cib internetkártyát?(most rendeltem, lehet fölöslegesen?)
én a Visa electron kártyához rendeltem, ezen van cvc2 es szám, viszont VIsa electron matrica nincs.
ezzel akkor nem is töltehetek fel zsetont a számlámra közvetlen?:(
hozzzá teszem, visa electronnal ami matricázott, nem ment a feltöltés..

HELP

Szerintem mukodni fog ez a CIB-es internetkartya.

Idézetet írta: password18 Dátum március 13, 2008, 21:03:52
Ismeritek a Cib internetkártyát?(most rendeltem, lehet fölöslegesen?)
én a Visa electron kártyához rendeltem, ezen van cvc2 es szám, viszont VIsa electron matrica nincs.
ezzel akkor nem is töltehetek fel zsetont a számlámra közvetlen?:(
hozzzá teszem, visa electronnal ami matricázott, nem ment a feltöltés..

HELP

Az internetkártya sztem MC és nem visa,de ettől függetlenül működik.Withdrawnál nem tudod használni!

nemrég letiltották az mkbnél az internetes szerencsejáték utalást, állítólag most újra lehet utalni erről tud vki vmit?

Mégegyszer Kellemes Maradék Ünnepeket Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kérdésem a következő:van valakinek UniCredit-es bankkártyája,és működik e?Köszi   drassy

ez úgy néz ki mint egy IBAN kód? : RO03INGB0000999901026437 (változtatásokat tettem rajta) :D aki érti az mondja meg plz.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 30, 2008, 16:55:42
ez úgy néz ki mint egy IBAN kód? : RO03INGB0000999901026437 (változtatásokat tettem rajta) :D aki érti az mondja meg plz.

HU31 xxxx xxxx xxxx xxxx 0000 0000.  Ez az enyém, x-ek a bankszámlaszámom, és a harmadik 8-as pakk az azt hiszem mindenkinek csak 0-ák, bár ez nem biztos.

Az utolsó 8 karakter csak akkor nulla, ha 16 számjegyű a belföldi számlászámod.

Részletek itt:

http://matek.fazekas.hu/portal/tanitasianyagok/Hrasko_Andras/kodok/ellenorzojegy.html#bank