Európai Kosár Fogadások 2012/13

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gadamka88 Dátum április 01, 2013, 12:13:20
Találtam ma egy igéretes mérkőzést, de majd Pozzato vagy Kagawa rámondja az amment.

Neptunas - Zalgiris Kaunas
Tipp: Neptunas + 13.5 @ 1,85

Tudom, hogy a Zalgiris bivalyerős ebben a bajnokságban, de a Neptunas a 3. akik otthon sorra nyerik a meccseiket. Ha ki is kapnak szerintem ez a határ ajándék.

Én csak véleményt mondok, pro és kontra , a döntés a tied. A Zalgirisnek van elég baja, pénzteleneség, sérülések, pár napja az euroligában nagy verést kaptak Berlinben stb ami miatt jó lehet a hendi, viszont van egy nagy ellenérv is mégpedig az hogy litvániában a Zalgirisen és a Lietuvoson kívül a többi csapat gyenge kosárlabdát játszik nulla védekezéssel. Ezért is van sok 40-50pont különbségű győzelem. Gyakorlatilag a nagyokon múlik (Zalgiris, Lietuvos) hogy mennyive akarnak nyerni. Igen a Neptunas valóban az erősebb szar csapatokoz tartozik, de a 14pont nem olyan sok litvániában.

Csak egy példa amivel nemrég megsütöttem magam, igaz az a Baltai volt aki a gyengébb csapatok közé tartozik.

Baltai - Lietuvos félidő 38:40nél megtettem hogy a Baltai nem kap ki 46,5el !!!!!!!! 1,85 volt az odds, mondom ez egy nagy melléfogás az irodáktól, nem fog csinálni a Lietuvos 20perc alatt még 45különbséget, összesen 47et. A vége 61:111 lett, azaz a második félidő 23:71 (!!!!!!)

Nem mondom hogy ne tedd meg, de csak óvatosan. Nálam No Bet

Idézetet írta: Kagawa Dátum április 01, 2013, 13:05:18
Nem mondom hogy ne tedd meg, de csak óvatosan. Nálam No Bet
Egyetértek Kagawával. Az ilyen "kamu" meccseket inkább hagyom én is mert lehet tényleg lejön a hendi simán de az is benne van, hogy a Kaunas felszívja magát a mostani nagy idegenbeli vereségek után és kioszt egy 20-as zakót.Óvatosan tegyed én is azt mondom meg persze sok sikert hozzá :ok: (az elképzelésed jó amúgy ;) )

Köszönöm a véleményeteket. Negyedtéttel megpróbálom hátha lejön, de persze benne van az is simán, hogy ronggyá veri őket.

#63 április 04, 2013, 15:45:25, gadamka88
18:00 Prostejov - Nymburk
Tipp: Prostejov + 10.5 @ 1,78  71-96   :noway:

Prostejov komoly formában játszik az utóbbi időben, főleg hazai pályán 10 feletti különbséggel nyeri a meccseit. Nymburk más szinvonalat képvisel, de idegenben legutóbb is csak 2 ponttal nyert a Decin otthonában akik otthon szintén jók. Ez a határ egész tűrhető úgy gondolom.

Eurocup 2012/2013


Szombat, Április 13:

21:00   Bilbao - Lokomotiv Kuban   1.78   1.94


Eurocup 2012/2013

Odds változás

Szombat, Április 13:

21:00   Bilbao - Lokomotiv Kuban   [lb]1.93[/lb]   [lb]1.82[/lb]