Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


 Total available: $50.00
Wallets: Main: $50.00  | AUS: $0.00
Deposit  |  Transfer

elmeletileg fel kell tenned egy 1,2 odds feletti esemenyre a penzed max 25 fontot
a gond az hogy en sose vettem igenybe igy fogalmam sincs pontosan hogy megy
valamint az hogy K-Europara (igy rank is)  mas szabalyok vonatkoznak, amiket nemtudok megnezni (404es hiba)

szoval csak okosan :)

Én úgy emlékszem,hogy nem számolja a bónuszt a main walletben
Raksz egy fogadást valamire és ha nem nyert, akkor visszafizetik az árát, de, ha nem így van akkor majd valaki kijavít

Gyűjtői fogadás pedig a felső menü (Home Sports Football Horse Racing ...) valamelyikére rákattintasz és ott lesz,hogy Multiples
De a betfair nem igazán erre van, sőt kifejezetten szar ilyen téren :)

szóval ez a freebet csak akkor jár ha befizetek??? Ha bukok meg visszakapom? Csak remélem nem úgy mint a többi irodába hogy visszadják csak épp bónuszként amit megkell 5X forgatni:@

Én úgy tudom ez csak angol meg ír felhasználók számára érvényes.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 20, 2010, 14:42:43
Én úgy tudom ez csak angol meg ír felhasználók számára érvényes.

én nem vagyok egyik sem és itt lakok magyarban mégis tudtam rakni, szóval szerintem nem igaz



azt,hogy mennyiszer kell megforgatni, vagy egyáltalán kell e, most nem tudom megmondani, mert a dns server nem engedi megnézni a betfair oldalait o.O

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 20, 2010, 14:42:43
Én úgy tudom ez csak angol meg ír felhasználók számára érvényes.

Én is úgy tudom, hogy érvényes magyar felhasználók számára.

"A Betfair most 20 fonttal jutalmazza a letölthető kaszinóprogramot először kipróbáló felhasználókat.

Hogy megkapjuk az ingyen 20 fontot, nem kell semmi mást tenni, csak letölteni a kaszinóprogramot a www.betfair.com/promotions/ oldalról. Ha az adott regisztrációval még nem játszottunk, elindítás és bejelentkezés után a Betfair néhány percen belül jóváírja a 20 fontot a kaszinóprogram belső egyenlegén."

Na jó de mik a kivétel feltételei, ki tudja a választ v további info hol olvasható?

Vagy csak gurítok egyet a ruletten és már vehetem is ki?

Sziasztok!
szeretnék reggelni a betfairre de előtte informálódok mert ez más világa a sportfogadásnak. Nagyjából már vágom mi az a back és lay ,de még sok kérdésem van . Feltöltöttem egy képet amin a real-espanyol  oddsai vannak back ,lay , trade......oszlopok vannak csak nem vágom mik ezek meg a price oszlopban is azok az 1.01es és stb oddsok. Annyi lenne a kérésem ,hogy valaki aki vágja a témát egy rövid elemzést készitsen erről a táblázatrol amit belinkkelek. köszi szépen előre is

#250 szeptember 22, 2010, 13:24:10, vmlinuz
1x elég, úgyis csak reklámozni regisztráltál :bash:

roviden itt azt latod hogy milyen oddsokon mennyi penzosszeget tehetsz fel
peldaul ott van a 1.01, 75567 font a "to back" tablazat oldal alatt azaz annyitért akarnanak az emberek layelni (mivel mindneki szeretne 1,01en layelni nem? :D)

gyakorlati haszna semmi nincs eleg ha a 3 legnagyobb arat nezed a BF oldalan meg a grafikont

Hello.Van itt valaki aki profi szinten dolgozik a BF?

Az szeretném kérdezni, hogy ha moneybookersről töltök fel betfairre, akkor igénybe vehetem az első befizetőknek járó bónuszt?
régebben ugye úgy volt, hogy nem, de most nem találok rá semmi infót a feltételeknél, ezért gondolom igen.
valaki nem tudja véletlenül pontosan?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 23, 2010, 12:38:11
Az szeretném kérdezni, hogy ha moneybookersről töltök fel betfairre, akkor igénybe vehetem az első befizetőknek járó bónuszt?
régebben ugye úgy volt, hogy nem, de most nem találok rá semmi infót a feltételeknél, ezért gondolom igen.
valaki nem tudja véletlenül pontosan?

Szerintem továbbra sem érvényes (17. pont)

http://promo.betfair.com/tandcs/en-newlp25.htm?clkID=14774_6145F56669A742309603C194BADC2A&rfr=14774&ttp=111