Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: GazembR Dátum augusztus 23, 2016, 11:57:36
Nem, nem elsiklottam felette, csak szimplan nem all modomban segiteni senkinek sem.  :cya:
Csak ha ez így van akkor miért ígérgetted másoknak(aki ígér valamit tartsa be bármiről is legyen szó,de manapság luxus) ,hogy megosztod(amúgy szíved joga hogy eldöntsd) közben meg időről időre vered a melled vele mintha bizonyítanod kéne legalábbis így érzed,hogy te király vagy az írások tanulsága alapján.Nekem ez nagyon visszás és egyáltalán nem szimpatikus.

Vagatlan video a ket peldamra, 50 ezerbol 1M dokumentalva 0 hibaval, 2500 bol 1M ig dokumentalva vegig, es a nagyobb penzes is amit mondtam....

Semmi trukk...

IdézetSokbol tobb :


Roland Garros 1.nap fogadásom ( bemelegitő )

-


Kevesbol aok :

A kezdet 2.500 FT-AL





Közben :





















Az újabb project kimaxolva !

Kezdet: 50.000 Ft / 2016/05/05 00:24



Befejezés: 2016/05/06 16:38 Sportegyenleg: 1.007.254 HUF
Az újabb project kimaxolva !

Kezdet: 50.000 Ft / 2016/05/05 00:24



Befejezés: 2016/05/06 16:38 Sportegyenleg: 1.007.254 HUF





Igy , összesitésben, kevesebb mint 1 hónap alatt: 52500 ft-ból, több mint 2M
Az újabb project kimaxolva !

Kezdet: 50.000 Ft / 2016/05/05 00:24



Befejezés: 2016/05/06 16:38 Sportegyenleg: 1.007.254 HUF





Igy , összesitésben, kevesebb mint 1 hónap alatt: 52500 ft-ból, több mint 2M
Az újabb project kimaxolva !

Kezdet: 50.000 Ft / 2016/05/05 00:24



Befejezés: 2016/05/06 16:38 Sportegyenleg: 1.007.254 HUF





Igy , összesitésben, kevesebb mint 1 hónap alatt: 52500 ft-ból, több mint 2M
Az újabb project kimaxolva !

Kezdet: 50.000 Ft / 2016/05/05 00:24



Befejezés: 2016/05/06 16:38 Sportegyenleg: 1.007.254 HUF






#1082 augusztus 23, 2016, 12:31:59, GazembR
Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 23, 2016, 12:22:36
Csak ha ez így van akkor miért ígérgetted másoknak(aki ígér valamit tartsa be bármiről is legyen szó,de manapság luxus) ,hogy megosztod(amúgy szíved joga hogy eldöntsd) közben meg időről időre vered a melled vele mintha bizonyítanod kéne legalábbis így érzed,hogy te király vagy az írások tanulsága alapján.Nekem ez nagyon visszás és egyáltalán nem szimpatikus.

Vegulis nem arrol szol a tema, hogy a bejott nyertes szelvenyeid megoszd, ha keves penzt nyer valaki belole es megosztja akkor jo, ha sokat mar veri a mellet bocsanat ellenor ur, a tema elejen van valami kikotes hogy milyet lehet megosztani ? Had osszam mar meg azt amit nyertem ugyan ugy mint mas anelkul hogy az enyem mellveregetes lenne a mase meg nem, pedig ugyan az a kep mindenkie csak a szamok masok, en hasznalom a temat arra amire van megosztoma bejott szelvenyem oke,  az meg hogy mar benned es masba mit valt ki sajat problema, nem kicsi.

Idézetet írta: GazembR Dátum augusztus 23, 2016, 12:27:00
Vegulis nem arrol szol a tema, hogy a bejott nyertes szelvenyeid megoszd, ha keves penzt nyer valaki belole es megosztja akkor jo, ha sokat mar veri a mellet bocsanat ellenor ur, a tema elejen van valami kikotes hogy milyet lehet megosztani ? Had osszam mar meg azt amit nyertem ugyan ugy mint mas anelkul hogy az enyem mellveregetes lenne a mase meg nem, pedig ugyan az a kep mindenkie csak a szamok masok.
Úgy látom nem sikerült megérteni a problémát amit felvetettem más is megoszt többször is mert miért ne osztaná meg.Ha szerinted ellenőr úr teendőmnek minősül az,hogy te igérsz valamit valaki megkérdezi hogy miért nem és neked nem tetszik?(saját bizonyítvány)Ez fura..Na mindegy.Tőlem nyugodtan oszthatod,de ez kifejezetten zavart ez az álszentség.

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 23, 2016, 12:36:14
Úgy látom nem sikerült megérteni a problémát amit felvetettem más is megoszt többször is mert miért ne osztaná meg.Ha szerinted ellenőr úr teendőmnek minősül az,hogy te igérsz valamit valaki megkérdezi hogy miért nem és neked nem tetszik?(saját bizonyítvány)Ez fura..Na mindegy.Tőlem nyugodtan oszthatod,de ez kifejezetten zavart ez az álszentség.

Megint csak a sajat butasagod, varj helyesbitek, amit igertem es akinek az megkapta, te ugylatszik nem, szoval nem is fogod.  :cya:

Idézetet írta: GazembR Dátum augusztus 23, 2016, 12:38:30
Megint csak a sajat butasagod, varj helyesbitek, amit igertem es akinek az megkapta, te ugylatszik nem, szoval nem is fogod.  :cya:
Elárulom,neked nem is kértem.

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 23, 2016, 12:40:05
Elárulom,neked nem is kértem vagy hogy igényt tartanék rá.

#1087 augusztus 23, 2016, 14:40:13, ereghard
de most komolyan,ilyen ember sikerének ti örültök?lehet velem nem stimmel valami,de aki csak azért jár fel ide,hogy begyűjtse az elismerést aztán szarik mindenkire,annak a sikerének én nem igazán tudok örülni,persze lehet kicsit dühít az is hogy válaszolni se volt képes,de sztem nagyjából reális amit gondolok
arról nem is beszélve,hogy ez az arcoskodás nekem nem igazán szimpatikus,ha nyert milliókat ha nem
azt viszont továbbra is tartom,hogy annyira nincs neki király élete ha itt kell dicsekednie,hiába nyeri halomra magát,úgyhogy ez legalább vígasztal
bocs az offért megint
azért a témához is hozzájárulok mégegy hétvégi fogadással(nekem muszáj beérnem ilyen fogadásokkal mert nem vagyok akkora ász)
http://kepfeltoltes.hu/view/160823/torino_www.kepfeltoltes.hu_.png


ui:nem tudom mi szükség volt ugyanazokat a képeket megint berakni ide,amik ott vannak pár oldallal előtte,nem nagyon bírsz betelni velük azt hiszem,bár ez érthető,gondolom ezzel kelsz és fekszel

Nekem válaszolt :) Lehet a módi a nem mindegy :)

Idézetet írta: ereghard Dátum augusztus 23, 2016, 14:36:59
de most komolyan,ilyen ember sikerének ti örültök?lehet velem nem stimmel valami,de aki csak azért jár fel ide,hogy begyűjtse az elismerést aztán szarik mindenkire,annak a sikerének én nem igazán tudok örülni,persze lehet kicsit dühít az is hogy válaszolni se volt képes,de sztem nagyjából reális amit gondolok
arról nem is beszélve,hogy ez az arcoskodás nekem nem igazán szimpatikus,ha nyert milliókat ha nem
azt viszont továbbra is tartom,hogy annyira nincs neki király élete ha itt kell dicsekednie,hiába nyeri halomra magát,úgyhogy ez legalább vígasztal
bocs az offért megint
azért a témához is hozzájárulok mégegy hétvégi fogadással(nekem muszáj beérnem ilyen fogadásokkal mert nem vagyok akkora ász)
http://kepfeltoltes.hu/view/160823/torino_www.kepfeltoltes.hu_.png

En teljes szivbol gratulalok a nyeremenyedhez, szep volt, eloszor meg csak par ezer foritnak tunik utana pedig mar azt veszed majd eszre hogy lassan a cel elott vagy 100 ezernel kivanom hogy talald meg a TE SAJAT taktikad amibol profitalni tudsz, nem kell elismeres kapok a valo eletben is sajnos tul sokat ( es sajnos ott is olyanokkal talalkozom hogy amikor siker van akkor csatlakoznanak a tarsasagomhoz es profitalnanak belole amikor nem elfordulas van ) valahogy itt a forumon is ez mukodik, az elejen lelkesen segitettem, koszonomot nem kaptam, akkor miert ? Annyira azert nem vagyok ido milliomos hogy a most jelenleg 85 db uzenetemre valaszoljak es kitanitsak 85 embert arra a fogadasi stilusra csak ugy amit en "fejlesztgettem" magamnak tobb even at ).

Szimplan hasznalom a temat, hal istennek legtobbet a bejott topicot mert legtobb esetben nyerek, ezert ezt hasznalom ertelemszeruen, ha sokat buknek nem is lennek mar itt hanem letiltatnam az osszes fogadoi / vele kapcsolatos oldalt a gepemen hogy ne suljedjek tovabb hogy mar hiaba eszmeletlen minuszba vagyok meg kuncsorogjak masokhoz hogy segitsenek ki mert az csak ugy van hogy valaki leirja h fogadj erre es mar kimaszok a szarbol.


#1090 augusztus 23, 2016, 14:55:24, GazembR
Az a legnagyobb baj jelenleg a sportfogadasban levo emberek kozott hogy tul sok a buta vagy pedig tul sok az aki nagyon minuszban van sajnos mind a ket verzio mar bukasra van itelve mielott meg el sem kezdett fogadni, ezt hasznaljak ki azok az emberek akik penzert adnak tippet, sajnos nem ertik az ebben a community-ban levo emberek hogy az nem ugy tortenik hogy valakire rairok vagy valahonnan nezek egy tippet es nyerek vagy barmi, ha nincs tapasztalatod hiaba mondom mit csinalj, hiaba mondom en hogy ugorj a vizbe es mozgass a labad es a kezed ha soha eletedben nem usztal meg, ez nem egyszeru...

Lehet leirom hogy en hogyan fogadok, nem fogod erteni, honapok kellenenek meg ugy is hogy elsajatitsd ( es meg akkor is orulni kell ) mert nekem evek kelletek es jo par ft ( hala istennek mara mar sokkal tobb jott mint ment ) es ez csak egy ember "kitanitasa" lenne, arrol nem beszelve hogy ha en leirnam es valamelyik okos rogton lehet tobbet artana mert azthinne megkaparintotta a mindenr ero tudast aztan csak figyelne hogy nem tud mit adni a csaladjanak mert eljatszotta...

Szoval en csak azt tudom ajanlani, olvasgass nezz utana , tanulj , fejleszd kepezd magad a temaval kapcsolatban es ez nem csak a sportfogadasra igaz es hidd el majd meglatod nem is kellesz majd mas ember tippje taktikaja hanem sajat magad sajat tapasztalatod alapjan sajat jatekstilussal fogsz profitalni,

Fasza ez a topic, megy a számonkérés csak nem tudom mire fel? Ott a lehetőség mindenkinek, lehet tuti tippeket összerakni, készíthet systemet mindenki, de ehelyett itt megy a rinyálás. A savanyú szőlő sosem fog megérni. Inkább motiváltságot kellene belőle meríteni. Nekem semmi közöm GazembRhez, nem fényezni akarom, mert még az sem érdekel, hogy ezek a megosztott szelvények mennyiben lehetnek manipulatívak egyesek szerint, de azért bicskát nyitogatni mert valaki nem akarja a tutit, ingyen és bérmentve azonnal közreadni a 21. század vad kapitalizmusában elég vicces elvárás. :crazy: :crazy: :crazy:

Szerintem nem probléma, hogy túl sok a buta ember ebben a szakágban, mert különben a fogadóirodák és a nyereséges játékosok kiből profitálnának? Kicsit olyan ez, mint a póker.

Ahogyan az élet más területein, úgy a sportfogadásban is azok lesznek sikeresek, akik beletesznek nem kevés munkát. Mert akkor ne várjunk szerencsét, ha csak kéregetjük a tippeket, vaktában lövöldözünk, vagy elolvasunk egy elemzést. Ahhoz, hogy valaki sikeres legyen, komoly bankroll management kell (ez elengedhetetlen, különben hiába van 55%-os tipparányod 2.00-ás oddson, soha a büdös életben nem teszel szert hosszabb távú profitra), kiváló mentális képességek (pszichológiát sem árt tudni és jó önismerettel kell), illetve rendelkezned kell jó logikával vagy egy kiváló ötlettel. Ehhez utána kitartás kell és nem kevés türelem, hogy beérjen az elképzelésed.

Sportfogadás alapjában egy nagyon egyszerű dolognak néz ki, mégis az emberek elenyésző százaléka gazdagodik csak meg belőle, ahogyan a pókerből is. Ez egyrészt a lustaságnak is köszönhető.

Régebben én sem tulajdonítottam például nagy figyelmet a mentális képzésnek, de mára rájöttem, hogy ez elengedhetetlen a sikerhez. El kell tudni viselni a vereséget is, ha nem jön be egy tipp utána nem kell még 5-10 eseményre gyorsan rárakni a pénzt, mert csak bukni fogsz. Ha felállítottál egy saját szabályrendszert (ez elengedhetetlen a sikerhez), akkor ahhoz tartani kell magad. Mert bizony, ha komolyan veszed a sportfogadást és minimális pénzt is ki akarsz belőle csikarni, az bizony nem csak örömmel jár majd.

Mivel alapjában véve az emberek többsége türelmetlen (pláne ebben a rohanó világban), gyorsan akar bankrollt építeni (sokszor abszolút reménytelen kombikkal), ezért a játékosok hatalmas többsége veszteséges lesz.



#1093 augusztus 23, 2016, 19:17:35, Powell
Idézetet írta: slices Dátum augusztus 23, 2016, 15:16:16
Fasza ez a topic, megy a számonkérés csak nem tudom mire fel? Ott a lehetőség mindenkinek, lehet tuti tippeket összerakni, készíthet systemet mindenki, de ehelyett itt megy a rinyálás. A savanyú szőlő sosem fog megérni. Inkább motiváltságot kellene belőle meríteni. Nekem semmi közöm GazembRhez, nem fényezni akarom, mert még az sem érdekel, hogy ezek a megosztott szelvények mennyiben lehetnek manipulatívak egyesek szerint, de azért bicskát nyitogatni mert valaki nem akarja a tutit, ingyen és bérmentve azonnal közreadni a 21. század vad kapitalizmusában elég vicces elvárás. :crazy: :crazy: :crazy:
Én azért írtam amit írtam,mert ő írta hogy megosztja,de én sose írtam neki hogy kellenének a tippjei,(sőt én saját szisztéma szerint szeretek fogadni).Egy ideje itt vagyok a forum és még se bántott sose pl.hurkabalint mert nyert 500000hufot Akkor ha szerinted vadkapitalizmus van akkor felmerül hogy minek a forum vagy te miért olvasod ??Valahol elveszti a létjogosultságátA fórumon nem egy ember megosztott infot a közösbe és még se írta ki hogy 500ft/fő.

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 23, 2016, 18:40:29
Én azért írtam amit írtam,mert ő írta hogy megosztja,de én sose írtam neki hogy kellenének a tippjei,(sőt én saját szisztéma szerint szeretek fogadni).Egy ideje itt vagyok a forum és még se bántott sose pl.hurkabalint mert nyert 500000hufot Akkor ha szerinted vadkapitalizmus van akkor felmerül hogy minek a forum vagy te miért olvasod ??Valahol elveszti a létjogosultságátA fórumon nem egy ember megosztott infot a közösbe és még se írta ki hogy 500ft/fő.

Azért nem idéztem be senkit, mert ez nem egy embernek szólt. Elég rég óta megy ez a
húzd meg ereszd meg, arra reagáltam.

A fórum az elég jól betölti a szerepét, ebben az információkra nagyban támaszkodó sportfogadásban.
Azt pedig nagyon helyesen csírájában elfojtják, hogy a pénzéhes tipsterek szinte vatera rendszerben árulják
a tippeket, információkat.
Személy szerint a fórumra információ megosztásért járok, de sosem követeltem senkitől, mint ahogy sosem
kértem senkitől semmit érte.

Ne legyen teljesen off, azért gratulálok a nyertes szelvényeket publikálóknak.

További sok zöldmezős beruházást mindenkinek.