Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A múlt hónap (egyik) legjobb nyertes tippje  :)

Fogadás visszaigazolása  - BS4708836010W  - Mobil    Fogadás ideje:  07/10/2014 09:23:06   Nyomtatás
Választás
Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   Chuhan Wang   Fabio Fognini v Chuhan Wang
(Mérkőzés nyertese)   07/10/2014   Egyik sem   15.00   Nyert
Tét:  200,00     Nyereség:  3 000,00 

Fogadás visszaigazolása  - HS6459769410W  - Mobil    Fogadás ideje:  07/10/2014 09:23:27   Nyomtatás
Választás
Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   Chuhan Wang nyeri a(z) 1. szettet   Fabio Fognini v Chuhan Wang
(Jelenlegi szett nyertese)   07/10/2014   Egyik sem   9.00   Nyert
Tét:  300,00     Nyereség:  2 700,00 



Köszönöm Fognini hogy ennyire balfasz vagy :D Amugy 500-500 téten gondolkoztam először, mert a bankomból telett volna rá, de aztán maradt apróval a játék kedvéért és mert Fognini egy gyökér  :D :great: :redchug:

Magyar Ligakupa szeretlek! :ok:

Egyszer minden sorozat megszakad,még nem nyert meccset idegenbe a Vlagyivosztok az idei khl kiírásban!
Itt volt az ideje,3-4 lett! :great:

Szép volt fiúk! !! :) :beerchug: :redchug:

Szerencsére bejött :) Bár apróval raktam, de jól jött.

Idézetet írta: 26juventino Dátum október 14, 2014, 15:38:32
Szerencsére bejött :) Bár apróval raktam, de jól jött.


Grat :)

A bundás európai válogatott meccseken felbuzdulva tettem tegnap egy 2/7-et az afrikai meccsekből. Gondoltam, hogy egy nagy odds tuti lejön, de bíztam benne, hogy hátha kettő. Végül is kettő lett belőle. Sőt amikor megnéztem a szelvényt, az utolsó meccsen 2-0-ra ment Algéria félidőben, és még így is 2500-al többet tudtam kivenni, mint amit végül kivehettem volna... (Azért arra kevés esély volt, hogy Malawi 2-0-ról fordít, így jobbnak láttam kiszállni, elvégre az a 2500 plusz is pénz, méghozzá nem kevés)

Jól jött ez a kis szeló, mert a németek és a görögök eléggé megvicceltek egy nappal előtte

#638 október 19, 2014, 08:58:55, RedMunchen2013
A gumiszoba helyett szerencsére egyre többet írok ide. Necces volt, de bejött!

Az ilyen meccsek miatt találták fel, hogy kézilabdára is lehessen fogadni!

Szünetben 1.8-cal lehetett tenni a Wetzlar +6,5-t.
Sokat nem kellett izgulni, a 45. percben 18-as szorzóval lehetett visszafogadni a -5,5-re (EH -5), tehát még middle is volt a 6 gólos határon.

Végül döntetlen lett, ami tippjátékokban is besegít.
(ma kicsi volt a kínálat, nem csináltam döntetlenes kombikat, bár végül a két spanyol meccs is csak 1-1 gólnyira volt az x-től)

Sajnos nem játszom elég sűrűn élesben és nincs időm folyamatosan figyelni az élő kézi kínálatot, de szerintem ez az egyik legértékesebb fogadási típus, amit érdemes lehet nagyobb tétekkel is rendszeresen tolni.
("irreálisan nagy" különbségnél a csökkenésre játszani)

Örülök, hogy újfent írhatok ide. Most Tatlot és Gaio hozták nekem a szerencsét két brékkel.

Bár szebb szelvények szoktak ide felkerülni, én ezzel a fogadásommal nagyon elégedett vagyok. Este kielemeztük a meccset egyik barátommal, a végeredményre is raktunk egy kis aprót (4-3 @ 21 és 5-2 @ 23 volt a tippünk, 4-2 lett), de erre azt mondtuk, hogy tuti. Mivel viszonylag nagy volt a tét, én biztosítottam a fogadásokat a döntetlennel is, de így is majdnem megháromszoroztam a befektetést. Soha rosszabb napkezdést :great:


Azt gondolom, hogy ebbe a topikba való: ez után a buli után Ana feljött hozzám egy "kávéra"........



.....de aztán sajnos felébredtem, még az akció előtt.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 20, 2014, 17:37:38
Azt gondolom, hogy ebbe a topikba való: ez után a buli után Ana feljött hozzám egy "kávéra"........


Ana nekem is bejött, de én nem jöttem be neki...

#644 október 21, 2014, 16:48:01, iLogic
A nyereményből veszek egy dobozt és feladom magamat postán az Ő címére. Ha már én kihasználtam Őt, Ő is megtehesse ezt velem. :D