Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is bejött igaz csak a tippjátékban:

Olaszország - Horvátország
[Mérkőzés - Teljes idő]    X    3.15    1000    +3150    11/16/14  19:01:20    84558

#676 november 18, 2014, 02:23:12, CaeSar
Az úgy kezdődött, hogy volt egy ezresem....  ;D



...és volt egy kis időm, és nem kevés mákom. Echazu, és egy másik fogadás is idő előtt lett kiszedve. Echazau cash-out remek döntés volt, a másik nem, mert behúzta végül a szettet, de annyi baj legyen!





:redchug: :redchug: :redchug:

...és akkor a slusszpoén! Mára be is zárom az internetet.  ;D ;D ;D


Jött élőben a 38 odds  ;)




Jól indult a reggel, eddigi legnagyobb pókernyereményemmel. Lehetett volna eggyel jobb is, csak elfogyott a kedvem, és előbb-utóbb levágta a srác hogy sok a blöff  :D Aztán onnan őt segítette a mákfaktor  ;D


Idézetet írta: alexthebest Dátum november 28, 2014, 10:17:24
Jól indult a reggel, eddigi legnagyobb pókernyereményemmel. Lehetett volna eggyel jobb is, csak elfogyott a kedvem, és előbb-utóbb levágta a srác hogy sok a blöff  :D Aztán onnan őt segítette a mákfaktor  ;D

Gratulálok! :great:

Sziasztok! Még nem jött be... Viszont csak a chievo -lazio x2 kéne már csak.  Szerintetek?  bár kivenni se lenne rossz.. 

A múltkori összecsapott szelvény.

Ez nem bejött, de ami kedd óta velem történik, az valami hihetetlen.  ;D ;D

Hazavágódtam egy húzós esti műszak után, alig láttam ki a fejemből. Megnéztem a mail-eket, mert ugye szokás. Látom, hogy a Galabongónál van 2000 loyality pontom. Egye fene, mondom eljátszom még lefekvés előtt. Vettem 40 ticketet, beadta a 2. sort, 3,78 fontot, azt hiszem. Hát, mondom ezzel se megyek sokra, átmentem a szuper fogadó hasábjukra élőzgetni. Lévén, hogy sok esélyt nem adtam a dolognak, elkezdtem nyomatni a brékeket. 50 fontig sikerült felmennem, már az is csoda, hiszen 10 fonttal raktam egy noname brékre Romboli ellen 5-ös oddson, bejött. Kikértem az 50 fontot, mondom abból már rendes irodánál lehet kezdeni ezt-azt. Hát, szerencsére tudtam mit kezdeni vele, illetve nem kevés alkalommal azért szerencsém is volt.

A múltkori 1000 forintos challenget is sikerült überelnem.  :ok: :ok:

Ez történt úgy 3-4 nap alatt:



A profit többi része már a bankkártyámra tart! Jól jöttek ezek így Karácsony előtt!  :ok: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum november 30, 2014, 00:32:01



A profit többi része már a bankkártyámra tart! Jól jöttek ezek így Karácsony előtt!  :ok: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:
Ilyenkor nem szégyelled magad?  ;D

Am gratulálok, szép teljesítmény  :ok:

Mai NBA fogadásom, szinte mindenféle előzetes elemzés nélkül, random módon raktam az eseményeket. Nem hittem a szememnek reggel, amikor láttam, hogy nyertem.  :D


Jó látni, hogy e téma jobban pörög mint a Gumiszoba! Gratulálok!  :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Aki nézte a meccset, az tudja miről beszélek, de nasgur tanácsát megfogadva, nem nyomtam meg a cash out-ot. Meg hát az első félidő alapján ülnie kellett volna a tippnek. Csak azzal nem számoltam, hogy a 2. félidőre nyakig ér majd a víz a pályán, ennek ellenére azért hozta a Barca B a szokásos veszopott gólokat. :D