BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Mehecske Dátum április 29, 2014, 07:46:20
Sziasztok! Pár kérdésem lenne az irodát jobban ismerőkhöz. A feltöltött személyi másolatot mennyi idő alatt hagyják jóvá? Mennyi idő skrill-re a kifizetés? És az hogy lehet, hogy egy 8 órája végetért eseményre még mindig csak függőben van (az amúgy nyertes...) fogadásom? Előre is köszi, a válaszokat!

A feltöltött személyi másolat jóváhagyási idejére nem emlékszem, de gondolom nem ülnek rajta hetekig. A kifizetés az egyik leggyorsabb náluk, tapasztalatom szerint, 3-4 órán belül meg szokott történni. A függő eseménynek utánanéztél, nem félbeszakadt meccsről van szó?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 29, 2014, 08:10:17
A feltöltött személyi másolat jóváhagyási idejére nem emlékszem, de gondolom nem ülnek rajta hetekig. A kifizetés az egyik leggyorsabb náluk, tapasztalatom szerint, 3-4 órán belül meg szokott történni. A függő eseménynek utánanéztél, nem félbeszakadt meccsről van szó?

Köszi, köszi. Na a személyi elfogadása tényleg gyors volt. Reggel töltöttem fel, most délután 3-kor nézem, hogy már érvényesítették is, jó pont nekik :) Másik: nem, nem félbeszakadt meccsről van szó és még mindig nyitott, rossz pont nekik :( Rá is írtam az ügyfélszolgálatra

Idézetet írta: Mehecske Dátum április 29, 2014, 15:00:45
Másik: nem, nem félbeszakadt meccsről van szó és még mindig nyitott, rossz pont nekik :( Rá is írtam az ügyfélszolgálatra

Majd írd meg, hogy mi volt a probléma.  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 29, 2014, 15:30:21
Majd írd meg, hogy mi volt a probléma.  ;)
"Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a L404O520118059660 hivatkozási számú fogadás lezárása sajnos késik, mert a Tucuman - Banfield mérkőzés lezárásával kapcsolatban egy technikai nehézség lépett fel.

Munkatársaink már dolgoznak azon, hogy minél hamarabb lezárják a fogadásokat.

A meccs eredményeit a http://int.soccerway.com/teams/argentina/club-atletico-tucuman/7064/ és a http://www.flashscores.co.uk/match/jytKzCSL/#match-summary linkeken tekintheti meg.

Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért!

Köszönjük megértését és kedves türelmét!"

Egyelőre ennyi a válasz. Gyakoriak náluk ezek a "technikai nehézségek"?


Idézetet írta: Mehecske Dátum április 29, 2014, 16:33:13
Gyakoriak náluk ezek a "technikai nehézségek"?

Én még nem találkoztam hasonlóval, igaz, nem is játszok sokat ennél az irodánál.

Üdv!

Üres volt a számlám, csak egy függő long-term fogadásom van náluk.
Ma befizettem x összeget és annak, kb a 20% -a átkerült a bónusz mezőbe. Ez mi a fene lehet? Szal nem bónuszt kaptam, hanem az általam befizetett összegből átcsoportosítottak oda egy nem kis részt :D

Idézetet írta: stdavid Dátum május 13, 2014, 16:18:16
Üdv!

Üres volt a számlám, csak egy függő long-term fogadásom van náluk.
Ma befizettem x összeget és annak, kb a 20% -a átkerült a bónusz mezőbe. Ez mi a fene lehet? Szal nem bónuszt kaptam, hanem az általam befizetett összegből átcsoportosítottak oda egy nem kis részt :D

Valszeg egy régebbi bónuszodat nem sikerült kiforgatni, hanem elvesztetted a pénzed. Velem már többször előfordult. Manuálisan "teszik át" ebben az esetben a bónuszt kivehetővé. Tehát írni kell a supportnak :)

Idézetet írta: stdavid Dátum május 13, 2014, 16:18:16
Üdv!

Üres volt a számlám, csak egy függő long-term fogadásom van náluk.
Ma befizettem x összeget és annak, kb a 20% -a átkerült a bónusz mezőbe. Ez mi a fene lehet? Szal nem bónuszt kaptam, hanem az általam befizetett összegből átcsoportosítottak oda egy nem kis részt :D

Idézetet írta: drogos Dátum május 13, 2014, 16:30:50
Valszeg egy régebbi bónuszodat nem sikerült kiforgatni, hanem elvesztetted a pénzed. Velem már többször előfordult. Manuálisan "teszik át" ebben az esetben a bónuszt kivehetővé. Tehát írni kell a supportnak :)

Szerintem a pénz elvesztésével nullázódott volna valóban a bónuszegyenleg, de ez nem történt meg pont a long term fogadás miatt, így csak "láthatatlanná vált".

A Betclic azt szokta jelezni, hogy a teljes egyenlegből mennyi a bónusz összege, így a látható bónuszösszeg maximum annyi lehet, mint amennyi pénz a számlán van.

Szóval ott volt eddig is a "terhelt összeg", csak nem látszott.

Nekem mostanában valahogy lassabban megy a bónusz forgatás a Betclicknél, mint korábban. Meg olyan is volt, hogy lenulláztam a bónuszom, majd befizettem és a befizetett összeg bónuszként jelent meg. Ilyenre régebbről nem emlékszem. Változtattak valamit a forgatás szabályain?

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy a Betclicen mostanság kb milyen gyorsan dolgozzák fel a kifizetési kérelmet?Én ma kb. 10 óra körül kértem kifizetést banki átutalással.Legutóbb néhány hónappal ezelőtt játszottam náluk és azért kérdezem hogy aki mostanság is fogad náluk az legyen szíves írja meg hogy mikor hagyják jóvá a kifizetésemet körülbelül hány órán belül és a banki átutalás kb. ennél az irodánál mostanság hány munkanapot vesz igénybe mire megérkezik a számlára a kifizetés?

Két napja volt egy befizetésem hozzájuk, ami nem jelent meg a számlán azóta se,Skrill-ről fizettem be, onnan természetesen levonták az összeget, írtam Nekik mailt, elküldtem a sikeres befizetésről a képernyőmentést, de válasz azóta sem érkezett, mi ilyenkor a teendő?Gondoltam, hogy talán az ünnep miatt nem válaszoltak, de azért gondoltam megkérdezem itt is.

Idézetet írta: fjazej Dátum június 09, 2014, 11:27:11
Két napja volt egy befizetésem hozzájuk, ami nem jelent meg a számlán azóta se,Skrill-ről fizettem be, onnan természetesen levonták az összeget, írtam Nekik mailt, elküldtem a sikeres befizetésről a képernyőmentést, de válasz azóta sem érkezett, mi ilyenkor a teendő?Gondoltam, hogy talán az ünnep miatt nem válaszoltak, de azért gondoltam megkérdezem itt is.

jellemző rájuk a "kényelem"

Sose volt nekem még hasonló se velük.. egyébként a supportjuk (nálam) a legkorrektebb, gondolom csak az ünnep miatt nem tudtak még válaszolni.

Emberhiány miatt most lassabban válaszolnak. Legalábbis nekem ezt írták.

Egy IP címről használhatja 2 személy az oldalt?