Ladbrokes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudom rajtam kívül játszik-e még vki itt, jó hely sztem. Csak az a baj hogy nem játsza le a John Motson féle előzeteseket, pedig azok jók szoktak lenni.

Sziasztok!

Ladbrokes oldalán teljesen új sportfogadási  felület érhető el, ami gyorsabb, egyszerűbb és számtalan új funkcióval bővült!

Próbáljátok ki!

:)

Már vannak magyarul is én 3 napja vettem észre.Magyar ügyfélszolgálat is van.   

Valóban most már a Ladbrokes magyarul is elérhető, s ügyfélszolgálat is van.

Jövő héten tárgyalunk velük, lehetséges, hogy bevesszük a csapatba.

Üdv! Adnak 10 ajándékpörgetéast a ThunderstruckII nevü játékba minden uj tagnak! Tegnap este jött az e-mail! Sok szerencsét mindenkinek!! :great:

Nézelődtem az iroda oldalán és nagyon igényesnek tűnik minden téren be is regisztráltam de még nem fizettem be. Az iroda osztályozását elnézve ott van az elitben. Azt szeretném kérdezni tőletek milyen tapasztalataitok vannak velűk kapcsolatban.Kőszőnőm a válaszokat előre is. :ok:

A magyar felhasználóknak nem kínálnak freebet-et?
Nem találtam sehol az oldalon.

Idézetet írta: Atika Dátum június 12, 2010, 12:37:08
Nézelődtem az iroda oldalán és nagyon igényesnek tűnik minden téren be is regisztráltam de még nem fizettem be. Az iroda osztályozását elnézve ott van az elitben. Azt szeretném kérdezni tőletek milyen tapasztalataitok vannak velűk kapcsolatban.Kőszőnőm a válaszokat előre is. :ok:

Olyan mint az összes többi angol iroda, kívűlről jónak tűnik, nagy limitek, de ha nyersz egy-kettőt, lekorlátoznak 5-10 euróra. Konkrétan a ladbrokes 0-ra, igen, nullára korlátozott le EGY fogadás után.

Idézetet írta: Luckyboy Dátum július 22, 2010, 07:18:35
A magyar felhasználóknak nem kínálnak freebet-et?
Nem találtam sehol az oldalon.
Nem, a magyarokra nem vonatkozik a promo, hiába próbáltuk győzködni őket. :(

Ez most komoly az 5-10 eurós lekorlátozás? Szinte hihetettlenek tűnik egy abszolút gagyinak nem nevezhető irodátol! A sportbookreview értékelése ami A tehát top elit enyire tévedne?

Felkerült a Ladbrokes az irodák oldalra. Ha játszott valaki már itt, akkor nyomhat egy értékelést :beerchug:
http://www.sportfogadas.org/irodak.php

Idézetet írta: dzoli Dátum július 23, 2010, 09:26:03
Olyan mint az összes többi angol iroda, kívűlről jónak tűnik, nagy limitek, de ha nyersz egy-kettőt, lekorlátoznak 5-10 euróra. Konkrétan a ladbrokes 0-ra, igen, nullára korlátozott le EGY fogadás után.

0-ra kortlátoztak?

#12 szeptember 15, 2010, 19:02:58, ab_aevo
Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 15, 2010, 18:32:40
0-ra kortlátoztak?

azt írta, hogy egy fogadás esetén. biztos túl nagy volt az odds és a kiszámolt érték közelebb állt a 0-hoz mitn az 1-hez.
Ilyen van gb-en is, hallottam esetről, hogy vki le lett korlátozva durván mindenre 1-2 eurót engedett és hiába kérdezte a supportot csak sablonszöveggel válaszoltak, hogy ezt egy automatikus rendszer végzi stb. Pedig ő nem is játszott nagy tétben.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 15, 2010, 18:56:12
azt írta, hogy egy fogadás esetén. biztos túl nagy volt az odds és a kiszámolt érték közelebb állt a 0-hoz mitn az 1-hez.
Ilyen van gb-en is, hallottam esetről, hogy vki le lett korlátozva durván mindenre 1-2 eurót engedett és hiába kérdezte a supportot csak sablonszöveggel számoltak, hogy ezt egy automatikus rendszer végzi stb. Pedig ő nem is játszott nagy tétben.

Hát ez nem kellemes. Surebetes oldalon is feltűnt párszor a Ladbrokes, még jó hogy tudok erről

Kedves Tamas!

Sajnálattal közöljük, hogy 2011 február 15-től a Ladbrokes ügyfélszolgálata megszűnik magyar nyelven.

A továbbiakban is élvezheti a Ladbrokes szolgáltatásait magyar nyelven, de az ügyfélszolgálat csak angol nyelven lesz elérhető vagy választhat az alábbi nyelvek bármelyike közül: svéd, spanyol, görög, kínai (egyszerűsített), kínai (hagyományos), thai, dán vagy lengyel.

Február 15-e után kérdéseit a [email protected] e-mail címre küldje. Kérjük tájékoztassa ügyfélszolgálatunkat a [email protected] címen arról, hogy melyik nyelven szeretné a továbbiakban a Ladbrokes szolgáltatásait használni ha ez eltér az angoltól.

Továbbá szeretnénk megragadni az alkalmat, hogy frissítsük és tisztázzuk a felhasználói feltételeit a félreértések elkerülése érdekében.

A változtatások 2011 április 1-jétől lépnek életbe.

A felhasználói feltételek másolata itt érhető el.

Üdvözlettel,

Ladbrokes csapat

:( :(

A magyar support nagyon jó fej volt, akármilyen problémám is volt. Kár érte...  :'(