OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szigo Dátum november 16, 2009, 19:45:52
Kaptam egy mailt egy itteni tagtól, gondolom ti is megkaptátok, mert sok ismerős mailcím volt még ott:

"Hello. Bunda és megbeszélt meccsekkel foglalkozok!

Amennyiben érdekel a dolog ezeken tudsz elérni:

Email: [email protected]
MSN: [email protected]

Udv:)"

Én csak azt nem értem, hogy most ő adja le a drótot, hogy itt vigyázzunk, mret valaki megbundázta, vagy általa kéne bundáznunk. Küldjünk neki pénzt, ő meg lebundázza a Vidivel, hogy kapjanak ki a héten az UTÉ-tól? Vagy hogyan működik ez az online bunda? Kérlek segítsetek!


Szigo, fiúk!

Én is kaptam tőle levelet, és írtam is neki. Aztán 14-én jött tőle egy levél, melyben adott egy tippet:

Dungannon Swifts v Portadown 2

Most néztem az eredményt, a Portadown 8-2-re hozta a meccset. Elvileg, olyan meccseket ajánl, amelyek le vannak zsírozva. Kérdezte, hogy megkaptam-e a levelet, mert tudnia kell, hogy a későbbiekben számíthat-e rám. Hogy ez mit takar, azt még nem tudom, de kiváncsian várom a válaszát.. Mindenesetre ez meccs, tényleg jó füles volt. Kár, hogy lecsúsztam róla.

Az e-mail címeket biztos, hogy erről az oldalról vette, szerintem regisztrált tag, aki figyelemmel követi az itt történteket.

Remélem segítettem!  :beerchug:   

#526 november 18, 2009, 08:31:35, csacsa44
Igen, elhúztak..  :'( Sebaj, még van idő!  :D

Volt egy ötletem, de elhajítottam. Játékot szerettem volna szervezni a szavazásra. A lényege az lett volna, hogy Milan bá küld egy körlevelet az összes felhasználónak / kb.4900 tag /, akik egy a fotóra szavazással már részt is vesznek a játékban. Erről küldenek egy Print Screen fotót, egy megadott e-mail címre.  Az első három helyezett kapott volna mondjuk 3-3000 forintos feltöltést egy a Milán által megadott oldalra. Csak azt kellett volna kitalálni, hogy mi alapján lett volna helyezés.. Természetesen a díjazást én fizettem volna.

Mondjuk bekopizzák a printscreent, és írnak alá valami vicces kommentet. A szerinted három legviccesebb komment nyer, és őket leközlöd itt is.

Én nem kaptam bundás üzenetet. ???


Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2009, 11:02:20
Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 18, 2009, 08:20:06
Igen, elhúztak..  :'( Sebaj, még van idő!  :D

Volt egy ötletem, de elhajítottam. Játékot szerettem volna szervezni a szavazásra. A lényege az lett volna, hogy Milan bá küld egy körlevelet az összes felhasználónak / kb.4900 tag /, akik egy a fotóra szavazással már részt is vesznek a játékban. Erről küldenek egy Print Screen fotót, egy megadott e-mail címre.  Az első három helyezett kapott volna mondjuk 3-3000 forintos feltöltést egy a Milán által megadott oldalra. Csak azt kellett volna kitalálni, hogy mi alapján lett volna helyezés.. Természetesen a díjazást én fizettem volna.

Szerintem próbálkozz be Milannal, már egy kattintás kb 2000-től is eléggé megdobná a dolgot. Most komolyan az a két papucs nem nyerhet.

Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2009, 08:07:22
A partvonalról jelentjük: a két papucs érthetetlen módon elhúzott, szedjük össze magunkat. Nem győzhet a két papucs, az igazságtalan lenne. Szerencsétlen Vizsla pár nap múlva befogható, vaú.

Szerencsétlen vizsla.. de jót röhögtem!! ;D  ;D
Na, lehet megkérdem Milan bá-t, deee, várok egy választ, ugyanis "felnyomtam a papucsot"  ;D! Hétköznaponta, reggel  kb. 07:30-ig kap egy csomó szavazatot, majd 14h- 15h-ig szinte semmi. Aztán 15h után újra elkezd menni rá a szavazat.. Olyan ez, mintha az egyén reggel, mielőtt elmenne melózni nyom magának egy pártízet, majd meló, akkor semmi, majd melóból haza, aztán újra.. Lehet hülyeség, de az biztos hogy így kapja a szavazatokat, mert figyelem végig. Érdekes, nálam folyamatosan nő a szavazatszám... Mindegy, majd kiderül, mert ugyanezt leírtam a játékszervezőnek!  ;D Kis genya létemre felnyomtam a papucsot!  ;D

De most komolyan, a papucsos kép az egy szar, szerintem semmi értelme sincs, hogy egy monitoron le van fotózva, ooké el van írva egy betű, de akkor legalább lenne vmi ötlet benne, mer ilyet bárki tud csinálni, szóval zárják ki a csalót papucsot és onnan meg befogjuk a vizslát ;)

Idézetet írta: Szigo Dátum november 16, 2009, 19:45:52
Kaptam egy mailt egy itteni tagtól, gondolom ti is megkaptátok, mert sok ismerős mailcím volt még ott:

"Hello. Bunda és megbeszélt meccsekkel foglalkozok!

Én is kaptam e-mailt, de ....... Hogyan is szoktam mondani? Nekem itt valami nem kerek! Nem látom az alagút végét, hogy Neki mi abban az üzlet, hogy párunkkal megosztja a "tuti" tippjeit? ??? Szerintetek? Speciel én nem válaszoltam rá (lehet majd fogok), de továbbra sem értem benne a lényeget. Arról nem is beszélve, ha nagyon muszáj, megvan nekem a kellő eszem hogy a pénzemet elbukjam, nem kell hozzá más segítsége......

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 18, 2009, 14:27:48
Idézetet írta: Szigo Dátum november 16, 2009, 19:45:52
Kaptam egy mailt egy itteni tagtól, gondolom ti is megkaptátok, mert sok ismerős mailcím volt még ott:

"Hello. Bunda és megbeszélt meccsekkel foglalkozok!

Én is kaptam e-mailt, de ....... Hogyan is szoktam mondani? Nekem itt valami nem kerek! Nem látom az alagút végét, hogy Neki mi abban az üzlet, hogy párunkkal megosztja a "tuti" tippjeit? ??? Szerintetek? Speciel én nem válaszoltam rá (lehet majd fogok), de továbbra sem értem benne a lényeget. Arról nem is beszélve, ha nagyon muszáj, megvan nekem a kellő eszem hogy a pénzemet elbukjam, nem kell hozzá más segítsége......

Az a főcél, hogy eleinte bolondit titteket, ilyen olyan tippekel, utána meg pénzt fog kérni ezért.

Azért kérdezte meg csacsától is, hogy számithat-e még rá...

Fiúk!

Mindenképp megírom a fejleményeket a bundás tippekkel kapcsolatban! Könnyű helyzetben vagyok, vagyunk, mert ha egy meccs előre le van játszva, akkor ott nem lehet hibapont. Eddig adott egy tippet, ami csúnyán jött / Dungannon Swifts v Portadown 2, 2-8/. Nem hiszünk senkinek semmit, nem fizetünk senkinek semmit.. Erre a meccsre egyébként 2.60 körül fizettek a fogadóirodák.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 18, 2009, 08:20:06
Igen, elhúztak..  :'( Sebaj, még van idő!  :D

Volt egy ötletem, de elhajítottam. Játékot szerettem volna szervezni a szavazásra. A lényege az lett volna, hogy Milan bá küld egy körlevelet az összes felhasználónak / kb.4900 tag /, akik egy a fotóra szavazással már részt is vesznek a játékban. Erről küldenek egy Print Screen fotót, egy megadott e-mail címre.  Az első három helyezett kapott volna mondjuk 3-3000 forintos feltöltést egy a Milán által megadott oldalra. Csak azt kellett volna kitalálni, hogy mi alapján lett volna helyezés.. Természetesen a díjazást én fizettem volna.

Fiúk!

Milan és vmlinuz úgy döntött, hogy küld egy körlevelet az összes tagnak, melyben kérik, hogy szavazzanak Csenge kislányomra.

Nagyon szépen köszönöm Nekik, és Nektek is a szavazatokat!! :beerchug:

Hehe, a vizslát megelőztétek :) Eddig a körlevél visszajelzései mind pozitivak, aki visszairt annak tetszik és szavazott is!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 19, 2009, 12:23:40
Hehe, a vizslát megelőztétek :) Eddig a körlevél visszajelzései mind pozitivak, aki visszairt annak tetszik és szavazott is!

Nagyon örülök, hogy a vizslát befogtuk, ám a papucsnak még mindig nagy az előnye. De, még várok egy levelet a játékszervezőtől, mert írtam neki, hogy a papucs furcsamód gyűjtögeti a szavazatait. Gyurmával figyelemmel követjük a szavazás menetét és szerintünk nem játszik tiszta eszközökkel az illető. De ez csak feltételezés. A lényeg, hogy szépen felzárkóztunk!


Mindenkinek Köszönjük!  :beerchug: 

Szavazgatok, napi 2-3x, de lenne egy kérdésem: Tulajdonképpen mi a tétje ennek a pályázatnak? Mert nyereményeket sehol nem látok felsorolva, de gondolom fel van valami dobva a pályázók között, érdekelne, hogy mi. Válaszodat előre is köszi.

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum november 19, 2009, 13:53:30
Szavazgatok, napi 2-3x, de lenne egy kérdésem: Tulajdonképpen mi a tétje ennek a pályázatnak? Mert nyereményeket sehol nem látok felsorolva, de gondolom fel van valami dobva a pályázók között, érdekelne, hogy mi. Válaszodat előre is köszi.

Egy Samsung VP-D381 típusú videokamerát lehet nyerni, amellyel majd rögziteni lehet a Sportfogadás.org Fórumtalálkozót.... ;D