OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 19:24:47
Üdv.
Arra lennék kiváncsi hogy az 12018571 számhoz tartozó terminál hol lehet.
Ha visszanézed a nyeremény jegyzéket akkor magad is láthatod ez a terminál szám
milyen gyakran szerepel a nagy nyertes szelvényszámok közt ( Toto goltoto tipp-mix ).
Létezik ilyen szerencsés hely vagy ember ?


Lehet, hogy ott játszik nagyüzemileg valamelyik bennfentes vagy profi játékos, de elképzelhető, hogy csak simán nagy forgalmú a hely és így nagyobb valószínűséggel is esik be nagyobb nyeremény.

Te hiszel benne, hogy van ilyen szerencsés hely vagy ilyen szerencsés ember?  :)

Idézet

Te hiszel benne, hogy van ilyen szerencsés hely vagy ilyen szerencsés ember?  :)

NEM. Még matematikailag is igen csekély a valószínűsége annak hogy van.

Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 30, 2014, 06:51:17
NEM. Még matematikailag is igen csekély a valószínűsége annak hogy van.

Nalam okosabb ember irta tippelo anno a szerencse a sportfogadasban vs profit hosszutavon temara: Szerencsed lehet hetfotol vasarnapig, de nem januartol decemberig.  :great:

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 30, 2014, 09:07:22
Nalam okosabb ember irta tippelo anno a szerencse a sportfogadasban vs profit hosszutavon temara: Szerencsed lehet hetfotol vasarnapig, de nem januartol decemberig.  :great:
Buli lehet januartol decemberig!

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 30, 2014, 09:32:52
Buli lehet januartol decemberig!

a sportfogadas egy nonstop buli! :D Lájfsztájl...

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 30, 2014, 09:45:49
a sportfogadas egy nonstop buli! :D Lájfsztájl...
Kecskemét, vagy Klágenfurt,
Ica néni régen fúrt:-)

Ezek alapján nem kell félni egy újabb demográfiai robbanástól. Ha jól látom, összetettben az első a Teen, második a Lesbian és harmadik a Gay. Annak viszont örülök, hogy a Big Dick ennyire hátul van, így legalább nem ismernek meg az utcán  :D

Idézetet írta: iLogic Dátum október 01, 2014, 09:33:47
Ezek alapján nem kell félni egy újabb demográfiai robbanástól. Ha jól látom, összetettben az első a Teen, második a Lesbian és harmadik a Gay. Annak viszont örülök, hogy a Big Dick ennyire hátul van, így legalább nem ismernek meg az utcán  :D
Nem akarlak elkeseríteni, de anélkül is látja mindenki, hogy nagy f@sz vagy :D :D

Idézetet írta: Lord Dátum október 01, 2014, 11:17:45
Nem akarlak elkeseríteni, de anélkül is látja mindenki, hogy nagy f@sz vagy :D :D

Addig jó, míg nem focistának néznek :ok:

Idézetet írta: Lord Dátum október 01, 2014, 11:17:45
Nem akarlak elkeseríteni, de anélkül is látja mindenki, hogy nagy f@sz vagy :D :D
Úgy látom nem ment át a poén. Felénk használják a "de nagy franc vagy" erősebb változatát "de nagy f@sz vagy" ként. Természetesen csak egy vicc akart lenni, nem akartam senkit megbántani.
TiB: minek örüljek a Barca bukásának? Idén lesz ennek még párja. Igazából sajnálom, hogy már most kiderült, hogy mekkora átjáróház az a védelem.

Idézetet írta: Lord Dátum október 01, 2014, 12:38:19
Úgy látom nem ment át a poén. Felénk használják a "de nagy franc vagy" erősebb változatát "de nagy f@sz vagy" ként. Természetesen csak egy vicc akart lenni, nem akartam senkit megbántani.
TiB: minek örüljek a Barca bukásának? Idén lesz ennek még párja. Igazából sajnálom, hogy már most kiderült, hogy mekkora átjáróház az a védelem.

Vettem a lapot, azért is nyomtam egy köszönömöt ;). Most megyek és szólok TiBnek, hogy mégse blokkoljon az oldalról :D

#2321 október 02, 2014, 10:33:34, iLogic
A



új nője



A Hölgy szereti a Nutella-t (melyik nem) az Insta-ra feltöltött képe szerint. Boldog párkapcsolat + Nutella = meghízás. Ezt hívják tökéletes be(le)fektetésnek a Kannibál részéről. :ok:

boulahrouz koning (a man's world)

Sziasztok! Bocsánat, hogy közbeszólok, de aki mostanában fent volt chat-en, az tudja miről van szó:

Kowalsky meg a Vega Balul sül el

Szerintem Milanék visszafoglalták az oldalt, és bannolták a forradalmár TiB-et. Pedig jól indultak a reggelek, amikor az Offtopic-ban kezdtem a napot, dudákkal, fontos statisztikákkal, és hasznos linkekkel. Bár azt sem tartom kizártnak, hogy csak szervezi a sztrájkot a kormány ellen a pókeres oldalak blokkolása miatt. Azt viszont nem hiszem, hogy csak a péntek esti fáradalmakat akarja kipihenni, esetleg más dolga van, vagy csak lustul.


http://www.youtube.com/watch?v=xQ_IQS3VKjA#t=223

Szép, szép, de az "utak" minősége alapján akár Budapesten is forgathatták volna.  ;D
(hja és persze sehol egy kerékpárút, eh...)