PDC Világbajnokság 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum december 27, 2014, 21:06:24
Chisnall elég jól tolja  :D Bicskával 2 feles után több triplát dobok  :D

Idén majdnem minden meccsét láttam, de egy ujjamon meg tudom számolni, hányszor játszott igazán jól....
Az is a Grand Slam-en volt Kim Huybrechts ellen...
De most már szurkoljuk ki Csacsának, ha megtette végül..

Idézetet írta: Eisbär Dátum december 27, 2014, 21:17:11
Idén majdnem minden meccsét láttam, de egy ujjamon meg tudom számolni, hányszor játszott igazán jól....
Az is a Grand Slam-en volt Kim Huybrechts ellen...
De most már szurkoljuk ki Csacsának, ha megtette végül..

Jó gyenge meccs volt. Pedig úgy emlékeztem hogy mindig karácsony után kell a tv elé leülni.

Idézetet írta: Eisbär Dátum december 27, 2014, 21:17:11
Idén majdnem minden meccsét láttam, de egy ujjamon meg tudom számolni, hányszor játszott igazán jól....
Az is a Grand Slam-en volt Kim Huybrechts ellen...
De most már szurkoljuk ki Csacsának, ha megtette végül..

Bassza meg, rendesen csöcsre vágott a lófejű.. >:(

Jól van, nincs gond, a Stein szettel rendeztem a sorokat. :)

Pofám leszakad, most már nekem sem kell izgulni Anderson 180-asai miatt, ez a kopasz senkiházi elintézte....
Remélem ki is esik  >:(

Nagyon nagy meccs volt. Kár, hogy Klaasen így elcs...te, simán nyerhetett volna. Onnan viszont már várható volt, hogy Anderson megcsinálja.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 27, 2014, 21:20:21
Pedig úgy emlékeztem hogy mindig karácsony után kell a tv elé leülni.

Na ezért már megérte a tv elé ülni  :beerchug:
Ezt a Gary Anderson-t reméltem és nem csalódtam. Ha valaki elaludt 1-3-nál, az most pótolhatja.

Anderson v Klaasen | Round Two | World Darts Championship 2015

Mai:

Painter nyer 1,30
Huybrechts nyer 1,44
Webster +3,5 szett 1,66
Lewis meccs lesz 9 nyilas 34,00

brutális meccs volt az Anderson meccs.
láttam már pár meccset de ez eddig mindent vitt.
Klaasen is milyeneket dobott jó ég.
Anderson 103! átlag Klaasen 100 bárki ellen játszottak volna mindenkit megvertek volna.
Gary nagy kedvenc remélem odaér a végére z eddig az ő éve.

mai tippek:

Anderson,Huybrechts,Reyes +2,5,

ui: Dögölj meg te mocskos chisnall!

Cristo Reyes - Kevin Painter
Painter 1.30

Andy Hamilton - Kyle Anderson
Kyle Anderson 2.50
(biztosabbnak +1.5 Anderson vagy 5.5 szett felett)

Ian White - Kim Huybrechts
5.5 szett felett @ 1.72

Katasztrofálisan sikerült a tegnapi nap. Elnézést kérek attól, aki "jött utánam".
Erősen gondolkodtam, hogy ürítek minden számlát és rá is hagyom egy-két hétre. Tegnap nagyot buktam én is. Még most szépen pluszos a december, ilyen ütemben viszont nem sokáig.
Megint túl sok a nüansz, ezt viselem a legrosszabbul.
Például ha ennek a semmirekellő Klaasennek nem volt 6-8 olyan szituációja, ahol a 100 feletti magas kiszállóhoz (170,136,156) csak az utolsó nyilat kellett volna bedobni, akkor egy sem. Ezen ment el a 180 under is. Az a plusz 1-2 szett nem kellett volna... Persze élőben is fogadtam rá, mikor láttam hogyan alakul a mérkőzés. Mondjuk ezt bánom a legkevésbé, bár ezen buktam a legnagyobbat. Örülök, hogy Anderson megfordította. Kezd teli lenni a tököm ezekkel a nagyképű hollandokkal...
Ez Pas is. Egész évben 2-3x ha tudott így játszani nagyobb tétű mérkőzéseken, akkor is csak pár leg erejéig... Most meg lesz mire még arcosabbnak lennie. Eddig sem szerettem, most már rendesen hányingerem is van tőle. Mondjuk nem őt kell bántani. Chisnall baszta el az egészet. Még csak jobban sem kellett volna játszania a győzelemért, csak 1 legfeljebb kettő döntő pillanatban bedobni az egyszerűt. Akkor nem 2-3-al fordulnak 6. szettnek, hanem 3-2-vel, de lehet 5. szettre már vége is. Csak 2x kellett volna hozzá adott pillanatban teljesíteni. Nüansz. Cseszhetjük.

Tegnap még voltak elképzeléseim mára, de ma már nem vagyok benne biztos, hogy főoldalra kellene tenni.

Hamiltonban én sem bízom. Viszont K.Anderson sem egy kisTaylor. Szóval nálam a szettek száma játszik inkább. 5.5 over @1.66-ért szerintem teljesen jó.
Painterben sem hiszek, Reyes meg ki tudja mikor "fogy el". Így nálam az no bet. Annyit azért nem fizetnek Rayesre, hogy megpróbáljam.
Huybrechts ott folytatta ahol abbahagyta a Grand Slam of Dartson. Nem sokat fizet a győzelme de még éppen megéri nekem (1.44 körül). Itt érdemes lesz magas kiszállóra is játszani. A 130.5 over könnyen leeshet a belga formáját nézve.
Darren Websternek nem szokása többször egymás után úgy játszani, mint tette legutóbb, de azért Winstanley is sokat tud fogalmatlankodni. Szóval eléggé háromesélyes. A legtöbb 180-as Winstanley-re 1.50 viszont reális. Azt biztos megteszem.
Taylor-Webster meccsen nekem egy tipp játszik: mégpedig, hogy Webster szerez több 180-ast! A szorzó 2.50-es. Webster ebben a kategóriában top5-ös játékos. Igaz nem mindig megy neki (sem), de alapból sokkal esélyesebb az öregnél. Még akkor is, ha Taylor manapság eredményesebb ebben a kategóriában, mint régebben.
Nagyon durván meglepődnék ha a két egobajnok találkozóján (Lewis - Brown) nem esne le legalább 1 db 130.5 feletti kiszálló! A szorzó 1.83, de nekem ez ajándék!

Idézetet írta: szumos Dátum december 28, 2014, 11:31:01
Nagyon durván meglepődnék ha a két egobajnok találkozóján (Lewis - Brown) nem esne le legalább 1 db 130.5 feletti kiszálló! A szorzó 1.83, de nekem ez ajándék!

Félve kérdem, hogy hol lehet lehet tenni a 130.5 feletti kiszállót?  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 28, 2014, 11:41:03
Félve kérdem, hogy hol lehet lehet tenni a 130.5 feletti kiszállót?  :D

Én is csak félve mondom már. Végül is komolyabb helyen mindenhol.
Bet365, "Legmagasabb kiszállási pont - kétesély" @1.83
WillHill,  "Under/Over Highest Match Checkout" @1.83
Sportingbet, "Highest Checkout In Match" @1.85

Painter, Painter...  :bash: