Expekt kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum május 21, 2009, 19:08:27
Nem teljesen értem. Milyen különbséget láttok a bankszámlára és a bankkártyára történő kifizetésen? Hisz ha kikérem bankszámlára és megjön, akkor azt egyben rögtön használhatom a kártyámmal.
Sportinbetnél tudok példát mondani; bankszámlára 2 nap alatt megjön a pénz, míg bankkártyára 5-6 nap talán. De ha megjön a számlára, akkor a kártyámmal azonnal használhatom. Hibázik valami a gondolatmenetemben?

Perfekt!  :)

Ha banki kifizetést kérek a forint számlámról az Expektől, akkor forinot vagy eurót küldenek?

Idézetet írta: ballotta Dátum május 28, 2009, 21:14:39
Ha banki kifizetést kérek a forint számlámról az Expektől, akkor forinot vagy eurót küldenek?

Forintban kapod meg a pénzt mindenféle levonás nélkül.

Mennyi ido alatt jon meg altalaban? vasarnaptol mostanaig nem jott aggodni kene?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 28, 2009, 21:54:07
Mennyi ido alatt jon meg altalaban? vasarnaptol mostanaig nem jott aggodni kene?

Általában 2 max 3 nap de azért aggódni nem kell az expekt biztosan fizet!

Idézetet írta: gigazo Dátum május 29, 2009, 08:05:34
Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 28, 2009, 21:54:07
Mennyi ido alatt jon meg altalaban? vasarnaptol mostanaig nem jott aggodni kene?

Általában 2 max 3 nap de azért aggódni nem kell az expekt biztosan fizet!

nem is azert kene aggodni, h most nem fognak fizetni, hanem pl valami becsuszott elirtam valamit, vagy nem tudjak teljesiteni a szamlara a kifizetest stb...
amugy az expekt sem olyan szent, hallottam 1-2 erdekes esetet..

Azt akarom kérdezni hogy mennyi pénzt lehet egyszerre kikérni a fogadószámlámróL?

Idézetet írta: YubelYohan Dátum június 30, 2009, 15:49:41
Azt akarom kérdezni hogy mennyi pénzt lehet egyszerre kikérni a fogadószámlámróL?


Moneybookersre azt írja 1,2 millió a max. Többit nem tudom.

Idézetet írta: YubelYohan Dátum június 30, 2009, 15:49:41
Azt akarom kérdezni hogy mennyi pénzt lehet egyszerre kikérni a fogadószámlámróL?


Bankkártyára 4000 EUR/nap a limit, a banki átutalásra nem látok korlátot.

Amúgy irigylem a problémádat  ;)

jelenleg még kevés pénz van a számlán de majd a későbbiekben kívánom megnövelni utána meg kivenni  ;D :D