befizetés és kifizetés az Expekt fogadóirodával

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Közben megnéztem, a szabályzatukban 5 euró van irva. Nekem 1.500 Ft-ot kér minimum kártyáról, MB és utalás esetén 3.000 Ft, ami euróban kb 10.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 29, 2010, 20:34:46
Közben megnéztem, a szabályzatukban 5 euró van irva. Nekem 1.500 Ft-ot kér minimum kártyáról, MB és utalás esetén 3.000 Ft, ami euróban kb 10.

Hát akkor érthetetlen számomra továbbra is. Én speciel 10$ próbáltam feltenni, (ami fedi a 5 eurót) de nem fogadták el.
Szerintem országonként kell legyen valami eltérés Náluk már ami az ügyfeleket jelenti vagy egyéb eltérés lehet...
Holnap utána járok banki oldalról is, mert valami "még nem okés" vagy a bank lesz a hunyó vagy az iroda.   ;)

üdv:Suvi

Az MB-s feltöltés minimuma 300 HUF. Szerintem ezt próbáld!

hello
Olyan problémám van hogy nem sikerül netellerről utalni expektre , valakinek van ötlet mi lehet a gond??? pénz az van rajta elég

Hello mindenkinek,
Kifizetéshez próbálnék néhány dokumentumot feltölteni. Azt vágom hogy kérnek személyi, meg bankkártya másolt példányt, de viszont az utolsót nem értem hogy mit akarnak :
"• Proof of Address
A copy of recent bank statement/utility bill clearly showing Name, Residental Address and Account Number."

A másik hogy ha ezekkel a dokumentumokkal megleszek, akkor a banki átutaláshoz kérnek néhány adatot. A bank nevét, meg címét (gondolom a központ címe kell) azt tudom, de "Account number" az a számlaszám akar lenni? A "Sort code" meg mi lenne?

Köszönöm előre a válaszokat



Idézetet írta: Tomee886 Dátum május 10, 2010, 10:55:32
"• Proof of Address
A copy of recent bank statement/utility bill clearly showing Name, Residental Address and Account Number."
A másik hogy ha ezekkel a dokumentumokkal megleszek, akkor a banki átutaláshoz kérnek néhány adatot. A bank nevét, meg címét (gondolom a központ címe kell) azt tudom, de "Account number" az a számlaszám akar lenni? A "Sort code" meg mi lenne?

szia,
sztem egy bankszámlakivonat másolatát szeretnék, amin látszik az állandó lakcímed és a bankszámlaszámod,
a sort code a bankod rövid neve (SWIFT), mellékelek egy listát, de a bankod weblapján is rá tudsz keresni....


Ajaj bankszámlakivonatom nincsen, mert a számlakivonat-küldést megszüntettem, mert elég volt nekem az OTP Direkt netes ügyintézés :(

OTP direkből nyomtass ki egy számlatörténetet....

Na nagyszerű megisvan, remélem a pdf formátummal semmi bajuk sincs :) Egy uccsó kérdés, a személyinek mindkét oldalát kérik, ugye? És mennyi idő mire "elbírálják" az okiratokat és igényelhetem a kifizetést?

Idézetet írta: Tomee886 Dátum május 10, 2010, 11:30:55
Na nagyszerű megisvan, remélem a pdf formátummal semmi bajuk sincs :) Egy uccsó kérdés, a személyinek mindkét oldalát kérik, ugye? És mennyi idő mire "elbírálják" az okiratokat és igényelhetem a kifizetést?

igen a személyi mindkét oldala kell és a lakcímkártya is...
a kifizetést nem tudom, már vagy 4-5 éve regeltem hozzájuk, de nem játszom ott...

üdv! pár nap alatt megvan az elbírálás a kifizetésnél , befizetésnél pedig ajánlom az abaqoos-t ez is 1 netpénztárca 2 perc alatt átmegy a pénz a fogadóirodához és sztem kényelmes és gyors kell hozzá a direkt net is ami szintén gyors!!

Hát én úgy fizettem be az [ex]Expekt[/ex] fogadóirodához, hogy el se mentem a bankba, OTP-kártyámról online töltöttem fel. Kiírták 2.5 munkanapon belűl jön,és 21! óra múlva már ott volt a pénz a számlán :)  Megbízhatóak, ajánlom mindenkinek !!