Expekt - 13.500 FT. bónusz új játékosoknak

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


[ex]Expekt - 13.500 FT. bónusz új játékosoknak[/ex]

Az [ex]Expekt[/ex] fogadóirodánál az új játékosok most egy 50%-os bónuszban részesülhetnek, amely akár 13.500 Forint is lehet.

Mit kell tenned?

1. Nyiss egy számlát az [ex]Expektnél[/ex] (ezt megteheted [ex]ide[/ex] klikkelvén), s tölts fel minimum 2.500 Forintot (10€-ot, vagy az ennek megfelelő összeget más pénznemben)

2. Amint befizetésed megjelenik a számládon, ki kell töltened egy űrlapot a bónusz igénybevételéhez

Miután kitöltötted az űrlapot 48 órán belül az [ex]Expekt[/ex] egy 50%-os bónuszt ír jóvá számládra, mely akár 13.500 Forint is lehet.

Részvételi Feltételek:

1. Az ajánlat:

1.1 - ez a sportfogadási bónusz az elégséges befizetés 50%-át jelenti a bónusz maximumáig, ami 13 500 Forint (€50, $75) vagy ennek megfelelő összeg más pénznemben.

1.2 - A minimum befizetés a bónusz igénybevételéhez 2500 Forint (€10, $15) vagy ennek megfeleő összeg más pénznemben.

1.3 - Ez az ajánlat csak Magyarországon élő játékosaink számára nyitott, ők csak ezt a sportfogadási első befizetés bónuszt vehetik igénybe. Ha más országban él, az angol nyelvű ajánlat érvényes Önre, ezt megtekintheti, ha ide kattint vagy kérjük, kérdezze ügyfélszolgálatunkat az Ön által igénybe vehető bónuszról.

1.4 - A bónusz igénybevételének feltétele, hogy a játékos ne utalja át a fogadószámláján szereplő összeget más játékokhoz. A bónusz igénybevétele előtt szabad téteket megtenni, vagy játsszani a Szupertotóval (Supertoto), vagy a Góltotóval (Superscore).

1.5 - Más termékekhez úgy lehet igénybe venni a kezdő bónuszt, ha másik befizetést indít a játékos, és utánna az adott bónusz feltételeiben leírtakat követi: póker, kaszinó or bingó.

2. Megforgatási kötelezettség

2.1- Az üdvözlő bonusz összegét legalább hatszor (6) meg kell forgatnod 1.50 vagy magasabb szorzójú sportfogadáson, mielőtt kivennéd vagy egy másik termékhez utalnád át.
Például: ha a kapott bonusz összege €30, a szükséges megforgatandó összeg €180 (€30 x 6 = €180)

2.2 – A szükséges összeg megforgatásának számítása akkor kezdődik, mikor a bonusz jóvá lett írva a sportfogadási számládon.

2.3 – Ha kiutalás van kezdeményezve mielőtt a feltételek teljesítve lettek volna, a kiutalás nem lesz kifizetve és a bonuszod összege levonásra kerülhet, ez a Vállallat egyedüli mérlegelése alapján megy végbe.

2.4 – Abban az esetben, ha a befizetésed egy részét elveszted (vagy a bonusz összegét), az összeg megforgatásának követelménye tovább él, mielőtt a befizetésed egy részét vagy a bonusz összegét kiutalnád teljesítened kell a követelményeket.

2.5 – Ha a bonusz feltételeit nem teljesíted hat (6) hónapon belül (hacsak egy másik szabály nem rendelkezik másképp a bonusz speciális Feltételei és Szabályai között) attól az időponttól, mikor megkaptad, a bonusz törölve lesz és levonásra kerül a számládról.

3. Egyéb Feltételek és Szabályok

3.1 – Mielőtt a bonusz feltételei teljesülnének, megengedet a feltöltés+bonusz összegén felüli összeg kiutalása.

3.2 – Más bonusz ajánlattal vagy promóciós akcióval nem kombinálható ez az ajánlat.

3.3 – Ez az ajánlat azok az ügyfelek számára érhető el, akik még soha nem kaptak üdvözlő bonuszt.

3.4 – Mi csak egy bonuszt/visszatérítést/díj per egyén/háztartást/IP-címet engedélyezünk.

3.5 – Bármely, az ajánlattal való visszaélés esetén a számla zárolásra kerül. A befizetés nem kerül visszatérítésre. A visszaélés megítélésére az eset alapján kerül sor és a Vállalat egyedüli mérlegelése alapján történik.

3.6 – Fenntartjuk a jogot, hogy bármely kiutalási kísérleteket leállítsuk, ha a visszaélés gyanúja megalapozott.A visszaélés megítélésére az eset alapján kerül sor és a Vállalat egyedüli mérlegelése alapján történik.

3.7 – Fenntartjuk a jogot, hogy bármely időben ellenőrizhetjük az ID (azonosító) megbízhatóságát és a feltöltés hitelességét.

3.8 – Az expekt.com számla személyes és csak az a személy használhatja akinek az adatai regisztrációkor a számlára kerültek. Ennek elmulasztása esetén a számla zárolásra kerül és azonnali kizárást von maga után.

3.9 – A fentebb említett szabályok, a Mangas Gaming Malta Limited Általános Feltételek és Szabályok kiegészítéseként jelennek meg. A változás jogát fenntartjuk a Feltételek és Szabályok és/vagy a kiutalásokkal kapcsolatban a promóció keretein belül, bármely időben, okkal vagy ok nélkül, előzetes bejelentéssel vagy bejelentés nélkül. A játékosoknak erősen ajánlott rendszeresen áttekinteni a Feltételeket és Szabályokat az esetleges változások kapcsán.

3.10 – Konfliktusos vagy ellentmondásos esetben, amennyiben az angol nyelvű verzió, illetve annak a feltételei és szabályai eltérnek a bármely más nyelvre fordított verziótól, az angol nyelvű lesz a döntő.

3.11 - Fenntartjuk a jogot, hogy megtagadjuk bármely bonusz kifizetését, ha meg vagyunk győződve róla, hogy a promóció részletében és/vagy az első befizetés bonusznál visszaélés történt és/vagy, ahol a bonusz feltételei nem teljesítettek és/vagy más szabálytalan fogadási cselekményt észleltünk. A Vállalat döntése végleges az eset vonatkozásában.

3.12 – A Vállalat fenntartja a jogot, abszolút mérlegelési körében, hogy visszavegye a bonusz értékét és/vagy, hogy döntése alapján lezárja a fogadást hibátlan szorzóknál és/vagy érvénytelenítse az ingyenes fogadásokat és/vagy érvénytelenítsen bármely fogadást a feltöltési bonusz kapcsán abban az esetben, ahol a Vállalat azt észleli, hogy a fogadás és/vagy sorozatos fogadások egy ügyféltől vagy egy ügyfélcsoporttól ügyféli profitot garantál, nincs tekintettel az esemény kimenetelére. Az effajta fogadás megtétele során nem kerül számításra a bonusz megszerzéséhez szükséges feltétel.


Ha bármilyen kérdésed van a bónusszal kapcsolatban, akkor kérdezz bátran.

Hellosztok!

Élnék is a kérdezési lehetőséggel. Netes sportfogadások terén teljesen új vagyok, ezért sem értem a dolgot.

"2.4 – Abban az esetben, ha a befizetésed egy részét elveszted (vagy a bonusz összegét), az összeg megforgatásának követelménye tovább él, mielőtt a befizetésed egy részét vagy a bonusz összegét kiutalnád teljesítened kell a követelményeket."

Magyarul felrakok 27ezret, hogy kivegyem a maximális bónuszt. Felrakom egy 1.5-ös szorzójú meccsre ami tételezzük fel, hogy bejön magyarul 20250-em lesz. Felrakom megint a 13500-at és most bebukom! Ugye ez esetben, csak 2X játszottam meg a bónuszt magyarul az első az első meccsen nyert pénzem mindaddig nem számít, amíg még 4X nem játszom meg a 13500-at. Jól értelmezem?

Fenti dologba szinte biztos vagyok a következő a lényegesebb kérdésem: szöveg alapján úgy értelmezem a dolgot, hogy ha a bónusszal élek és ki akarom utaltatni akárcsak a betett pénzemet a számlámra, akkor kutya köteles vagyok a felrakni 6X a bónusz összeget. Így már nem hangzik olyan jól az ajánlat, mert a fenti példámba pl a 3. fogadást már a saját pénzemből teszem meg, és ha pechem van a 6 megjátszás során az egész pénzemet bukom(lehet hamarabb is, ha nagyobb az ember peche) Magyarul nekem az nem szimpatikus, hogy nem lehet azt mondani, miután elbukta az ember a bónuszt pl a 2. körben, hogy oké az első kör nyereményét ezzel buktam, de legalább a saját, betett pénzemből ilyen sokat nem kell feltennem legközelebb!

Remélem érthető amit írok. Jól gondolom a dolgot?

Utánaolvastam a dolgoknak, ebben az irodában fogok játszani, viszont ha jól értelmezem a bónusz feltételeit, akkor ezzel a lehetőséggel nem élnék

Idézetet írta: DragonAIR Dátum december 20, 2009, 09:21:40
Hellosztok!

Élnék is a kérdezési lehetőséggel. Netes sportfogadások terén teljesen új vagyok, ezért sem értem a dolgot.

"2.4 – Abban az esetben, ha a befizetésed egy részét elveszted (vagy a bonusz összegét), az összeg megforgatásának követelménye tovább él, mielőtt a befizetésed egy részét vagy a bonusz összegét kiutalnád teljesítened kell a követelményeket."

Magyarul felrakok 27ezret, hogy kivegyem a maximális bónuszt. Felrakom egy 1.5-ös szorzójú meccsre ami tételezzük fel, hogy bejön magyarul 20250-em lesz. Felrakom megint a 13500-at és most bebukom! Ugye ez esetben, csak 2X játszottam meg a bónuszt magyarul az első az első meccsen nyert pénzem mindaddig nem számít, amíg még 4X nem játszom meg a 13500-at. Jól értelmezem?

Fenti dologba szinte biztos vagyok a következő a lényegesebb kérdésem: szöveg alapján úgy értelmezem a dolgot, hogy ha a bónusszal élek és ki akarom utaltatni akárcsak a betett pénzemet a számlámra, akkor kutya köteles vagyok a felrakni 6X a bónusz összeget. Így már nem hangzik olyan jól az ajánlat, mert a fenti példámba pl a 3. fogadást már a saját pénzemből teszem meg, és ha pechem van a 6 megjátszás során az egész pénzemet bukom(lehet hamarabb is, ha nagyobb az ember peche) Magyarul nekem az nem szimpatikus, hogy nem lehet azt mondani, miután elbukta az ember a bónuszt pl a 2. körben, hogy oké az első kör nyereményét ezzel buktam, de legalább a saját, betett pénzemből ilyen sokat nem kell feltennem legközelebb!

Remélem érthető amit írok. Jól gondolom a dolgot?

Utánaolvastam a dolgoknak, ebben az irodában fogok játszani, viszont ha jól értelmezem a bónusz feltételeit, akkor ezzel a lehetőséggel nem élnék

Szia!

Igen jol ertelmezed a dolgot. De ez minden irodaban igy van kivetel nelkuil. a forgatast be kell fejezni hiaba buktal ha mondjuk befizettel 50 eurot es kapsz ra meg 50et es elveszitesz 30-at akkor az eredeti befizetesedbol vesztettel nem a bonuszbol. Viszont abban az esetben ha elveszted az egesz penzed befizetesestol es ujra befizetsz akkor azt hiszem, hogy feloldodik a forgatasi kotelezettseg.

Idézetet írta: Milan Dátum december 17, 2009, 16:31:52
[ex]Expekt - 13.500 FT. bónusz új játékosoknak[/ex]
Mit kell tenned?

1. Nyiss egy számlát az [ex]Expektnél[/ex] (ezt megteheted [ex]ide[/ex] klikkelvén), s tölts fel minimum 2.500 Forintot (10€-ot, vagy az ennek megfelelő összeget más pénznemben)

2. Amint befizetésed megjelenik a számládon, ki kell töltened egy űrlapot a bónusz igénybevételéhez

Miután kitöltötted az űrlapot 48 órán belül az [ex]Expekt[/ex] egy 50%-os bónuszt ír jóvá számládra, mely akár 13.500 Forint is lehet.


Sziasztok!
Én még régebben(azt hiszem tavaly) regisztráltam az expekten, de ma fizettem be először, gondolom nekem is jár a bónusz :)
Az 1. lépéssel kész vagyok, regisztráltam, feltöltöttem 4000Ft-ot.
A 2. lépésnél azt írja, hogy ki kell töltenem egy űrlapot. Az lenne a kérdésem, hogy én azt hol találom? Mert máshol olyat olvastam, hogy az azonosítómat és a feltöltött összeget kell beírnom, csak azt nem tudom, hogy hova.
Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!
Üdv: Viktor

Idézetet írta: Phil66 Dátum április 07, 2010, 16:47:51
Idézetet írta: Milan Dátum december 17, 2009, 16:31:52
[ex]Expekt - 13.500 FT. bónusz új játékosoknak[/ex]
Mit kell tenned?

1. Nyiss egy számlát az [ex]Expektnél[/ex] (ezt megteheted [ex]ide[/ex] klikkelvén), s tölts fel minimum 2.500 Forintot (10€-ot, vagy az ennek megfelelő összeget más pénznemben)

2. Amint befizetésed megjelenik a számládon, ki kell töltened egy űrlapot a bónusz igénybevételéhez

Miután kitöltötted az űrlapot 48 órán belül az [ex]Expekt[/ex] egy 50%-os bónuszt ír jóvá számládra, mely akár 13.500 Forint is lehet.


Sziasztok!
Én még régebben(azt hiszem tavaly) regisztráltam az expekten, de ma fizettem be először, gondolom nekem is jár a bónusz :)
Az 1. lépéssel kész vagyok, regisztráltam, feltöltöttem 4000Ft-ot.
A 2. lépésnél azt írja, hogy ki kell töltenem egy űrlapot. Az lenne a kérdésem, hogy én azt hol találom? Mert máshol olyat olvastam, hogy az azonosítómat és a feltöltött összeget kell beírnom, csak azt nem tudom, hogy hova.
Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!
Üdv: Viktor

Szerintem már nem érvényes a bónusz számodra sem, hamarabb kellett volna cselekedned.