MLB - 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 április 11, 2011, 17:49:37, Cesc18
Ma lesz egy érdekes meccs... Rays vs Red Sox. Egyik csapat sem kezdte jól a szezont (a TB még mindig pocsék formában) és igen csábító a Red Sox-ra az 1.7-es odds viszont náluk a dombon Matsuzaka kezd aki nem szeret a Rays ellen dobni. 8x dobott ellenük 2 győzelem 6 vereség, a másik oldalon Hellickson kezd akit én nem ismerek. Inkább a Red Sox felé hajlok, jobb formában vannak, a Jenkik ellen nagyot játszottak. Szerintem behúzzák.

Vélemény?

ui.: Meg még a Detroitot néztem ki a Texas ellen, de csak Verlander miatt.

szerk.: Közben látom misk@ szaki is DET felé hajlik, ez megnyugtató :)

Cesc, én a helyedben nagyon hanyagolnám ezt a TB-BOS meccset, pont azok miatt, amit leírtál. Dice-K-t nagyon ismerik a Ráják ütői, míg Hellickson-t tavaly hozta fel a TB, tavaly 4-0 WL mutatót produkált, ami azért nem semmi. Én inkább a TB-re tennék most, jó zsíros 2,30-2,40 körüli oddson.
Annyi viszonylag egyenes meccs van ma (DET, NYM, LAA) és két viszonylag rázós (SF, SEA), én majd ezekből válogatok.

Ja, és a nap meccse az OAK-CWS. Két perfect games dobó áll szembe egymással (Braden ill. Buehrle), fogadni nem ajánlom senkinek, talán egy over lehet jó rá, mert a sok amerikai gambler majd nyomatja az undert, és ugye a fogadóirodáknak is élni kell valamiből. Békés kis bundameccs lesz jó sok homerunnal.

Jó döntés volt nem megtenni a Red Soxot, meg akartam nézni a meccset csak elaludtam előtte, pedig jó kis pont gazdag meccs volt. Ma amúgy a TEX-DET és CIN-SD meccseket adja az ESPN.

A Cleveland 8-at nyert zsinórban,ideje lenne kikapniuk végre. Ma Haren kezd az Angels-nél, sajnos emiatt az odds is alacsony.
Csakúgy mint a SF oddsa, Lincecum miatt,de ezeket be lehet talán vállalni.

mai szutykaim:

TEX - DET    under 10   @ 1,62

CHC - HOU    Astros @ 1,83
                  under 8  @ 1,90

(bet365)
           

Idézetet írta: Vinny Dátum április 12, 2011, 12:05:38
A Cleveland 8-at nyert zsinórban,ideje lenne kikapniuk végre. Ma Haren kezd az Angels-nél, sajnos emiatt az odds is alacsony.
Csakúgy mint a SF oddsa, Lincecum miatt,de ezeket be lehet talán vállalni.

2/2

Haren állat volt, 9 inninget lehozott 1 hittel. :D
Lincecumot azért megizzasztották, de a bullpen hozta úgy ahogy a meccset.

Idézetet írta: Vinny Dátum április 13, 2011, 08:21:29
2/2

Haren állat volt, 9 inninget lehozott 1 hittel. :D
Lincecumot azért megizzasztották, de a bullpen hozta úgy ahogy a meccset.

Ezt a két tippet éreztem én is erősnek, meg is dobtam kombiban. Az SF meccsét néztem a 7. inning-ig. Lincecum elég pocsék napot fogott ki, a 6. inningben tele bázis 1 out-nál hozták le. Ott elmehetett volna a meccs, de Mota megoldotta szerencsére.
Amúgy Lincecumnak volt egy brutális megmozdulása. Ezt keressétek meg alul "Lincecum knocks it down, tosses for the out".
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=13734717&query=%26game_pk%3D287048

Haren mögött azért ilyen védelem is volt. Lapozzátok alul és ezt "Torii's terrific catch" nézzétek meg. Nagyon egybe volt ma az Angels.
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=13734901&query=%26game_pk%3D287044

DET győzelem nekem tetszik mára. Scherzer mutatója 2-0 a TEX ellen és 20 inning alatt 0 HR 2 RBI ami nem kicsit jó.
A BOS győzelme is borítékolható, csúnya lenne ha a TB kisöpörné őket otthon.

TEX - DET 1.66
TB - BOS 1.57

Vélemény?

Detroit nálam a nap tippje, a Tampára meg a Bostonra legalább egy hónapig egy kanyi vasat nem akarok rakni, annyi meglepetést okoztak már az idén.

DET-TEX meccshez van fasza stream
http://www.myp2pforum.eu/threads/54919-Streaming-MLB-Today-Wednesday-13-April

Amúgy én szerintem megjátszom a Bostont is majd, szerintem most összekapják magukat. A jenkik ellen is képesek voltak rá, hátha most is.

Na a Detroit hozta is. Remek kezdés mára... a Boston meccsét viszont eső miatt elhalasztották.

PHI - WSH 1.50
Halladay kezd és félelmetes mutatóval áll a WSH ellen. 8-1 és csak Cora tudott róla pontot ütni. A másik oldalon Lannan 0-8-al áll a PHI ellen. Ráadásul tegnap nyertek szóval ma egész nyugodtan kikaphatnak.

Ma Rockies-Mets doubleheader. Azért nem fogja megnyerni mind a kettőt a Rockies.
Az én tippem: első meccset hozza Dickeyvel a dombon a Mets, a másodikat meg majd De La Rosa-val a Rockies.


Én az első meccsre egy o7-et néztem. Szerintem sok pontos meccs lesz. 1.58 bet365-ön...

Ma megszakad a CWS 7 meccse tartó nyeretlenségi sorozata? 1.9-ért adják a győzelmüket és Floyd kezd a dombon aki elég jó mutatóval áll a TB ellen.

Amiket még néztem mára: NYM, talán LAA (nagy formában vannak és hazai pályán dogként szerintem 2.4-ért vállalható...)

Vélemények?

Tettem az LAA +1,5-öt Haren-el...nagyon jó formában van,remélem szoros meccs lesz.