Arbitrázs agymenés Szentestére! (csak erős idegzetűeknek!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 22, 2014, 02:27:21
Lemaradt egy n - és az egészből csak ezt láttad meg?  Tudod te hogy én hány ezer sornyi kódot írtam már életemben, úgy hogy még csak haszna se volt a végén (sajnos!)
HÁT INKÁBB NE TUDD MEG!!!  :laugh:

Na jó, de tényleg befejeztem mára, mert olyan sok lesz az off hogy a végén tényleg törlik a francba...  ::)


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 22, 2014, 02:14:18
Mondd! Te tényleg ilyen vaksi vagy, vagy csak nem tanítottak meg rendesen olvasni?? Hányszor írjam még le:

az én arbitrázsos-stratégiám NEM SURE-BET.

Így érthető volt?

???

Az arbitrázs és a sure-bet ugyanaz. De én kérek elnézést, ha félreértettem a csodastratégiádat, amiről még mindig nem árultál el semmit. Persze kioktatni már tudsz.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 22, 2014, 03:19:16
Az arbitrázs és a sure-bet ugyanaz.

Ez az 1. számú téveszme, ami azt illeti. Arbitrázs az NEM a surebettel egyenlő! Vagyis nem csak kizárólag azt jelentheti, de ezt már 1x megkíséreltem elmagyarázni nektek.

Világosíts fel Mester! Én nem emlékszem a magyarázat-kísérletedre, de akkor itt a nagy lehetőség. Mindig öröm újat tanulni.  :)

Idézetet írta: Irtis Dátum december 22, 2014, 03:30:12
Világosíts fel Mester! Én nem emlékszem a magyarázat-kísérletedre, de akkor itt a nagy lehetőség. Mindig öröm újat tanulni.  :)

Tudniillik pont azután törölték a topikom!!  ;D

Na figyelj mar te pocs. Mi itt nem ugyvedek vagyunk, mi a sportfogadasban az arbitraget egyertelmuen a surebettel ekvivalenskent hasznaljuk. Azt hogy mashol is jelent valamit, az mar ki a faszt erdekli? Kerem vagy bannoljatok ezt a hulyegyereket, vagy kihozza belollem azt, hogy en leszel vulgaris tamadasok miatt kizarva... Es egy kis olvasnivalo te nulla. Felteve, ha tudsz angolul - ami egy programozonal alap, ugye?

Sure Bets Help: Make certain profit from sports betting by placing sure bets, sometimes also called arbitrage bets or arbitrage betting. Sure betting is placing one bet per each outcome with different bookmakers of a particular sports game or event. Since each outcome is backed with mathematical advantage, a win is guaranteed.


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 22, 2014, 02:27:21
Lemaradt egy n - és az egészből csak ezt láttad meg?  Tudod te hogy én hány ezer sornyi kódot írtam már életemben, úgy hogy még csak haszna se volt a végén (sajnos!)
HÁT INKÁBB NE TUDD MEG!!!  :laugh:
Ha assemblyben irtad, akkor talán még jelent is valamit. Azonkivül pár ezer sor az mi? :)

Ha tényleg olyan nagy programozó vagy, akkor miért olyan nagy dolog egy normális kimenetben legenerálni a táblázatodat? Miért kell kézzel behányd egy excel táblába? Nehéz, egy sima html kimenetet irni? Elvileg ugye xml-ből dolgozod fel az adatokat, ha azt tudod értelmezni akkor a html-t is tudnád.

Viszont én biztos vagyok, hogy fingod nincs a programozásról, hanem ezeket összecopyzod ingyenes oldalakról és ide felpakolod. Persze, az arb már akkor sem áll fent valójában, mikor az excelben a mentés gombot megnyomod. Mivel nem próbáltad soha csak elméletben, ezt fel sem tudod fogni. És igen, a meccs előtti szorzók is pont olyan gyorsan változhatnak, mint a live-ok.

Az irodák is követik az arbokat egymás között. Van olyan is, aki 10 percig DIREKT úgy nyomja ki a szorzóit, hogy fennáljon az arb. Elég jó majdnem ingyen reklám az odds összehasonlitó oldalakon. Mivel kezdő vagy, fingod nincs. Magyarul: you simply don't get the big picture.

Egyszerű bizonyitást kérek mindezek megcáfolására. Ird meg ide, mert nem titkos, a bet365 xml feedjének a cimét és a foci feed url-jét 1x2-re szűrve. Ha ezt valóban tudod, akkor még el merem hinni, hogy valóban feldolgozol valamit. Addig kamu az egész.

kispi

sztem amennyi energiát beleöltél a felesleges magyarázkodásba, már rég lehetne egy sikeres naplód...

de az felesleges meló... ez persze nem  :crazy:

Jééééé!!!  :D

Született egy topik...   :laugh:


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 22, 2014, 10:50:19
Jééééé!!!  :D

Született egy topik...   :laugh:

Rajtad múlik, hogy hány napig fog élni.

Idézetet írta: benson Dátum december 22, 2014, 10:53:56
Rajtad múlik, hogy hány napig fog élni.

Kérném szépen, hogy a modik sürgősen vegyék fel velem a kapcsolatot, mert így ennek is csúnya vége lesz...  :(

:great:  :great:

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 22, 2014, 11:03:01
Kérném szépen, hogy a modik sürgősen vegyék fel velem a kapcsolatot, mert így ennek is csúnya vége lesz...  :(

:great:  :great:

Azt hiszem én még egyetlen egy szóval sem tettem itt semmiféle - valóban burkolt - utalást arra hogy valami fizetőset szeretnék eladni egyszer. Sosem titkoltam a dolgot, hogy pénzt is akarnék belőle kreálni! De hogy az ingyenességgel is mi a bajotok, azt már végképp fel nem foghatom...   :o

Na mind1. Én azért megpróbálom valahogy ügyesen beilleszteni azt a táblázatot és majd mindig frissítgetem... Ha egyszer megunjátok netán, remélem akkor sem törlitek le - hátha mások hasznát veszik a dolognak...

1. A jelentett hozzászólásokra nem válaszolunk, mert az a moderatoroknak van és nem latnad. E-mailt meg most nem írtál.

2 . Egyszerűen arra válaszolj amit kérdeztem előbb.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 22, 2014, 08:40:19
Elvileg ugye xml-ből dolgozod fel az adatokat, ha azt tudod értelmezni akkor a html-t is tudnád.

Nem xml-ekből dolgozok. De valamit azért értek a html-hez, meg az xml-hez is. A forrásom viszont nem xml.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 22, 2014, 08:40:19
Egyszerű bizonyitást kérek mindezek megcáfolására. Ird meg ide, mert nem titkos, a bet365 xml feedjének a cimét és a foci feed url-jét 1x2-re szűrve. Ha ezt valóban tudod, akkor még el merem hinni, hogy valóban feldolgozol valamit. Addig kamu az egész.

Lásd az előzőekben leírtakat! Nem érdekelnek az xml-táblák. Főleg akkor nem, ha szerinted ugyanúgy trükközgetnek néha azokkal is az egyes bukik. Akkor mi értelme lenne az xml-eikből dolgozni?? Hisz te magad írtad az előbb, hogy a bukik az arbitrázs odds-okat kint hagyják direkt vagyis ott is lehetnek fals adatok. Akkor meg? Minek az xml? Nem tök mindegy, hogy mások által feldolgozott xml-ekből, vagy közvetlenül azokból a bizonyos xml-ekből veszem az adatokat az arbtrázs keresésénél...?   :o