Foci EBGuru 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki lesz az EBGuru Győztes?

Rwilla
8 (53.3%)
ab_aevo
7 (46.7%)

Összes szavazó: 14

Szavazás lezárva: július 01, 2012, 13:37:23

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 04, 2012, 19:27:39
Várnám a választ az illetékesektől! Merci beaucoup!

Itt a válasz:

"Csoporton belül egy mérkőzés kimenetelére csak egyetlen egy tippet lehet írni (pl. A. csoportban van Titti7, Szigo, Gery185, Lacapi.
Ha Lacapi ir egy előzetest melyben a tippje az, hogy Lengyelország legyőzi Oroszországot, akkor a többi három játékos már nem írhat előzetest a lengyel győzelemre, viszont lehet írni más előzetest egyéb fogadási típusokat használván)."

Tehát csak csoporton belülre vonatkozik.  ;)

#31 június 05, 2012, 10:07:33, Milan
Közben véglegesítettem az elfogadott fogadási típusokat:

1×2
Félidő
Félidő/Végeredmény - bármire lehet, akár 1/2-re is
Handicap (kivéve a tétvisszafizetőst)
Alatt/Fölött (0,5-ös határ kivételével..)
Alatt/Fölött Félidő
Dupla Esély (1x, x2, 12)
Home Team Total Goals/Away Team Total Goals
Gólt rúg/Nem rúg gólt/Mindkét csapat gólt szerez/Csak az egyik csapat szerez gólt
Nullára Nyer

Idézetet írta: Milan Dátum június 05, 2012, 10:01:51
Közben véglegesítettem az elfogadott fogadási típusokat:

1×2
Félidő
Félidő/Végeredmény - bármire lehet, akár 1/2-re is
Handicap (kivéve a tétvisszafizetőst)
Alatt/Fölött (0,5-ös határ kivételével..)
Alatt/Fölött Félidő
Dupla Esély (1x, x2, 12)
Home Team Total Goals/Away Team Total Goals
Gólt rúg/Nem rúg gólt/Mindkét csapat gólt szerez/Csak az egyik csapat szerez gólt
Nullára Nyer

Ha valami gondok vannak ezzel kapcsolatban, akkor jelezzétek azt minél hamarabb. Utólag nem fogadunk el reklamációt.


Idézetet írta: Milan Dátum június 05, 2012, 10:01:51

Handicap (kivéve a tétvisszafizetőst)



Most akkor az európai hendikepnél játszik a pontos eredmény (x) megtippelése is?

Idézetet írta: Milan Dátum június 05, 2012, 09:47:24
Itt a válasz:

"Csoporton belül egy mérkőzés kimenetelére csak egyetlen egy tippet lehet írni (pl. A. csoportban van Titti7, Szigo, Gery185, Lacapi.
Ha Lacapi ir egy előzetest melyben a tippje az, hogy Lengyelország legyőzi Oroszországot, akkor a többi három játékos már nem írhat előzetest a lengyel győzelemre, viszont lehet írni más előzetest egyéb fogadási típusokat használván)."

Tehát csak csoporton belülre vonatkozik.  ;)

És ez vajon hogyan lenne értékelve:
Lacapi: Lengyelország - Oroszország 1
majd utána egy másik csoporttag: Lengyelország handicap -0,5 (ugyanarra a meccsre)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 05, 2012, 12:02:40

Most akkor az európai hendikepnél játszik a pontos eredmény (x) megtippelése is?

Igen, mert nem feltétlenül pontos eredményre vonatkozik, hanem arra, hogy egy csapat hány góllal veri ellenfelét.

Idézetet írta: benson Dátum június 05, 2012, 12:06:40
És ez vajon hogyan lenne értékelve:
Lacapi: Lengyelország - Oroszország 1
majd utána egy másik csoporttag: Lengyelország handicap -0,5 (ugyanarra a meccsre)

Tévesként, hisz egy és ugyanaz.

Közben még kaptam privátban is egy javaslatot:

"a negyeddöntőtől kezdve, ha két játékos ugyanarra a tippre fogad, aki hamarabb teszi meg az előzetest, annak az oddsával számoljon mindkét tipp. A tét persze ettől lehet különböző. Nem jó úgy járni, hogy a másik a megirt előzetessel kivár, és a végén másik iroda 5-15 századdal nagyobb oddsa miatt nyer ő. Mert ekkora különbség mindig lehet irodák között, ezt ugysem fogja visszakeresni senki, hogy tényleg annyival nagyobb volt e az odds a másik irodánál."

Ez érvénybe is lép.

A mindkét csapat rúg gól opciónál nem lehetne beállítani a választási lehetőségekbe az "Igen" és "nem" lehetőséget?

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 05, 2012, 16:15:44
A mindkét csapat rúg gól opciónál nem lehetne beállítani a választási lehetőségekbe az "Igen" és "nem" lehetőséget?

De, lehetséges.

Hol lehet elolvasni a már beküldött elemzéseket?

még mindig az eb játékok oldalon

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 05, 2012, 19:04:53
még mindig az eb játékok oldalon

Ott kerestem, de nem találtam...

Mostmár találtam egyet HattoriHanzo tollából, de pl. Titti azt írja, hogy a lengyel meccs elemzését kétszer küldte el, na én egyszer sem találom....

http://www.sportfogadas.org/foci-eb/jatekok/tipp.php
a dátumnál értelemszerűen lépteted

Ha ennél több kell, akkor már a sárga angyalt kell hívnod...

Hát valakit hívnom kell az fix, mert eddig is ott léptettem értelemszerűen, de akkor sem jelenik meg nekem csak az az egy elemzés, amit írtam...
És hidd el nem vagyok balfasz hozzá, de akármit csinálok, nem hoz be mást...