BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum november 29, 2011, 14:54:28
(Friss tapasztalat alapján) mennyi idő náluk az mb kifizetés?

Egy múlt heti kifizetésem kb. 3,5 óra volt mb-re.

ha abaqoos-al fizetek be attol még nem gond ha ki már banki átutalással kérem? mivel nincs a kifizetésnél abaqoos.

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy tudott-e már valaki az élő chates ügyfélszolgálattal beszélni?
11 óta próbálom, de mindig azt írja, hogy minden munkatársuk foglalt. E-mailt is írtam nekik, de semmi reakció.

Idézetet írta: bookie Dátum december 09, 2011, 14:14:50
ha abaqoos-al fizetek be attol még nem gond ha ki már banki átutalással kérem? mivel nincs a kifizetésnél abaqoos.
Nem hinném, hogy gond lenne, mivel tudtommal az abaqoos-szal csak befizetni lehet mindenhol.

@Dacsi: hétvégén nem túl gyorsak.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 10, 2011, 12:31:46
Nem hinném, hogy gond lenne, mivel tudtommal az abaqoos-szal csak befizetni lehet mindenhol.

@Dacsi: hétvégén nem túl gyorsak.

Igen, észrevettem. :D Szerencsére sikerült elkapnom az egyiket bő egy óra várakozás után! :D

Idézetet írta: bookie Dátum december 09, 2011, 14:14:50
ha abaqoos-al fizetek be attol még nem gond ha ki már banki átutalással kérem? mivel nincs a kifizetésnél abaqoos.

Én már próbáltam befizetni abaqoos-al viszont mindig hibár írt ki. Kérdeztem tőlük hogy hol a hiba hát persze hogy azt mondták hogy az abaqoosal beszéljek mert betclicnél minden jól működik./Expektre viszont sikerült 10perccel később befizetnem abaqooson keresztül. Akkor hogy is van ez?/ Ebből csak annyit akartam kihozni hogy először várd meg hogy sikerül-e befizetned, de ha minden igaz akkor úgy van ahogy vmlinuz írta.

Sziasztok!

Én a Betclic-kel kapcsolatban osztanám meg veletek a rossz tapasztalataim!!!
Elősször is a kommunikációjuk és a probléma megoldásuk lejjebb van a nullától!!Se élő chat se emailre nincs válasz!!
A bónusz az kész átverés mert hiába írják jóvá számládon mire megforgatod addigra lejátszod,de ha nem akkor ők piszkos trükkökkel lenulláznak!!
Személyes tapasztalataim alapján,pl:ha arra fogadsz hogy 10:00-20:00-ig nemlessz gól és a 20:35 percben gól esett ők vesztesként számolják el!!pedig a 20:00 nemtartozik már bele a 20:35 be!!
De ha arra fogadsz hogy 20:00-30:00-ig nemlessz gól és lett a 20:35-be akkor ugyanúgy vesztesként fogja elszámolni!!
szóval kész átverés az egész ettől a görény népségtől!!
Másrészt ma volt két ilyen fogadásom mindkétszer lenyúltak így,plussz a kiírásuk szerint és a bet365 szerint is a gól a 21percben volt,mégis vesztesként számolták el holott én a 20:00-ig fogadtam!!
reklamáltam emailben és semmi értelmes reakció nem jött válaszukban.Magyarul ezek azt csinálnak amit akarnak és a fogadók nemtehetnek semmit ,kivagyunk nekik szolgáltatva!
Én biztos leveszem azt a kis maradék pénzemet és játszok más normális korrekt irodánál,ide is csak a csalogató bónusz miatt tértem vissza!!
ha elolvassák ezt a hozzászólást akkor tuti letiltanak de az se érdekel.
EZ AZ IRODA MÉLTÁN KIÉRDEMELTE A FEKETELISTÁT ÉS LE SE KELLETT VOLNA ŐKET VENNI ONNAN,
MERT SEMMIT SEM VÁLTOZTAK CSAK SZÉPÍTIK MAGUKAT!!!!A NULLÁTÓL LEJJEBB VANNAK !!

Idézetet írta: Tipsz Dátum december 10, 2011, 12:42:12
Én már próbáltam befizetni abaqoos-al viszont mindig hibár írt ki. Kérdeztem tőlük hogy hol a hiba hát persze hogy azt mondták hogy az abaqoosal beszéljek mert betclicnél minden jól működik./Expektre viszont sikerült 10perccel később befizetnem abaqooson keresztül. Akkor hogy is van ez?/ Ebből csak annyit akartam kihozni hogy először várd meg hogy sikerül-e befizetned, de ha minden igaz akkor úgy van ahogy vmlinuz írta.


nekem már pár hónapja is fenn állt detto ugyanez.. Szarok.Magyaráztak nekem a felugró ablakokról meg mindenről, de segíteni nem tudtak..

sziasztok
ha regisztráltam betclic-re és nyertem pénzt(nem volt benne semmilyen bónusz,még cashback sem),akkor azt gond nélkül le tudom venni? csak mert regisztrált az egyik lakótársam is,akinek ugyan arról a routerről megy a net és most parázok...

Idézetet írta: bazsi10 Dátum december 11, 2011, 21:26:06
Elősször is a kommunikációjuk és a probléma megoldásuk lejjebb van a nullától!!Se élő chat se emailre nincs válasz!!
A bónusz az kész átverés mert hiába írják jóvá számládon mire megforgatod addigra lejátszod,de ha nem akkor ők piszkos trükkökkel lenulláznak!!

Az ügyfélszolgálatuk az tényleg csapnivaló, bár nekem amikor volt bármi problémám akkor mindig sikerült megoldani, hol hosszabb hol rövidebb beszélgetés/levelezés után.

A bónusznál nincs semmi átverés. Én kihasználtam a pénz-visszafizetéses bónuszukat, és a vesztes tipp után jóvá is írták a pénzt a számlámon. Elég sűrűn kínálnak 50%-os bónuszt 2650ft-ig, ezt is rendszeresen kihasználom és eddig mindig gond nélkül megforgattam, semmi extra követelményük nincs. Ha jól emlékszek 1.5-ös oddson kell 3*. Kifizetéssel sincs gond, sőt 1 napon belül mindig megérkezik a számlámra (MB).

Csak azért írtam, hogy nehogy elvedd valaki kedvét attól, hogy hozzájuk fizessen be. Tény, hogy nem a legjobb iroda, de hidd el a bet365-nél vagy bármely más agyonsztárolt iroda is csinál piszkos trükköket amivel lehúzzák a fogadókat.

Remélem azért sikerült kivenned a pénzed és nem volt semmi gond.

Idézetet írta: bazsi10 Dátum december 11, 2011, 21:26:06
Sziasztok!

Én a Betclic-kel kapcsolatban osztanám meg veletek a rossz tapasztalataim!!!
Elősször is a kommunikációjuk és a probléma megoldásuk lejjebb van a nullától!!Se élő chat se emailre nincs válasz!!
A bónusz az kész átverés mert hiába írják jóvá számládon mire megforgatod addigra lejátszod,de ha nem akkor ők piszkos trükkökkel lenulláznak!!
Személyes tapasztalataim alapján,pl:ha arra fogadsz hogy 10:00-20:00-ig nemlessz gól és a 20:35 percben gól esett ők vesztesként számolják el!!pedig a 20:00 nemtartozik már bele a 20:35 be!!
De ha arra fogadsz hogy 20:00-30:00-ig nemlessz gól és lett a 20:35-be akkor ugyanúgy vesztesként fogja elszámolni!!
szóval kész átverés az egész ettől a görény népségtől!!
Másrészt ma volt két ilyen fogadásom mindkétszer lenyúltak így,plussz a kiírásuk szerint és a bet365 szerint is a gól a 21percben volt,mégis vesztesként számolták el holott én a 20:00-ig fogadtam!!
reklamáltam emailben és semmi értelmes reakció nem jött válaszukban.Magyarul ezek azt csinálnak amit akarnak és a fogadók nemtehetnek semmit ,kivagyunk nekik szolgáltatva!
Én biztos leveszem azt a kis maradék pénzemet és játszok más normális korrekt irodánál,ide is csak a csalogató bónusz miatt tértem vissza!!
ha elolvassák ezt a hozzászólást akkor tuti letiltanak de az se érdekel.
EZ AZ IRODA MÉLTÁN KIÉRDEMELTE A FEKETELISTÁT ÉS LE SE KELLETT VOLNA ŐKET VENNI ONNAN,
MERT SEMMIT SEM VÁLTOZTAK CSAK SZÉPÍTIK MAGUKAT!!!!A NULLÁTÓL LEJJEBB VANNAK !!

Annyit még érdemes lenne megkérdezni tőlük, hogy milyen forrást használnak a gól idejének megállapításához. Ugye az irodáknál futó óra "csak tájékoztató jellegű"...
Én hallottam már olyanról - igaz a Sportingbetnél - , hogy utólag jóváírtak ugyanilyen, vesztesnek elkönyvelt fogadást.
Az azonnali eredmény jóváírás miatt előfordulnak hibák, rosszindulat nélkül is. (nem a Betclicet akarom védeni, mert nem tudom, most mi volt a helyzet)

Ugyanakkor a bónusz megforgatásához - ha az az igazi cél és nem játszani akarsz - használj egy másik fogadószámlát is egy másik irodánál és menj "tutira".

A bónuszt nem azért adják, hogy elherdáljuk...  8)


Sziasztok!
2 napja a Betclic számlámra befizettem egy 10-est amit le is vontak az MB számlámról. Ott írja is hogy az átutalás megtörtént, az MB-s számlámról egy képet fel is töltöttem a doksik közzé, hogy megtörtént az átutalás. A mai napig se jelentkezett az összeg a számlámon. Mennyi idő kell a jóváhagyáshoz, várjak még egy pár napot, vagy írjak nekik egy emailt?

Jelenleg van chat is! Kérdezz rá, ha van időd! Ha nincs, akkor mindenképpen írj szerintem egy e-mailt nekik!

Sikerült nagy nehezen chat-en felvenni velük a kapcsolatot. Egy kis huzavona után odáig jutottunk, hogy volt egy sikertelen utalás mert még az mb-és számlámra nem érkezett meg a pénz. amint ott megjelent az összeg az mb számláról autómatikusan átlett utalva a betclicre. Ott viszont nem írták még jóvá. Még jó, hogy fellett töltve a számlakivonatról egy kép mert az ügyfélszolgálatis átküldi a pénzügyi osztályra.  Majd emailba küld egy visszajelzést. Kíváncsian várom mi lesz. Ha nem jön össze akkor fogadás nélkül buktam egy 10-est  >:(

Megoldották a problémát, a pénzt jóváírták, elmondhatom, hogy korrektek voltak!