BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nekem is jött email...
ingyen 10pörgetés...
Viszont!!!
Az Ön számláján olyan bónusz van 1,76 € értékben, melyet még nem forgatott meg. Ahhoz, hogy kivehesse a bónusz összegét, teljesítenie kell a bónuszra vonatkozó megforgatási feltételeket. (Eddig mindössze 0,00 € összeget forgatott meg a bónusz 345,60 €

nincs sok esély...

Idézetet írta: Csecse Dátum január 04, 2012, 15:16:52
Jaja, ugyan azon gépen meg joformán csak a Jack and the Beanstalk-on.Szabin voltám már dec. eleje ota szal idöm volt.Elöször 0,2-es téten játszottam, de mondom igy lassu lesz meg vagy ad valamit vagy elmegy aszt nem kell bohockodnom.1 euron toltam utánna.1-2 nap mozogtam ezen a 85-euron mikor beadta a 3 ládát ugye az meg 10pöri a 2-es táblán és adott szépen felmentem 200-ra.Aszem megint 2-3 nap mulva elözö eset, igy fell 350-400 közé.Utánna 5 napig nem adott semmi értelmesset, hiába volt 3 láda a 10 plusz pöri tologatott 1-2 eurokat.Majd megsajnált és betolt egy 500-as nyereményt.Na mondom innem már menni fog.Voltam közben 1050-en is de végülis 920- maradt belöle. Örülök mint majom a farkának, aszem kifizetem belöle maradék hitelemet az automra.

Mégegyszer grat :great: Akkor te vagy a csúcstartó ,legalábbis amit ingyenpöriből kivettünk:)

Kár hogy nem csináltál képet emlékbe :)
Nekem 150EUR a csúcs Betclik freespinnel, pedig csak 0,18EUr téttel nyomtam  :cya:

IdézetJött egy e-mail, hogy vár 10 ingyen pörgetés. Beléptem, majd 25-öt adott a Jack and the Beanstalk-on! 3,12€-t adott, de 200-at kellene forgatni, hogy kivehessem. Szinte esélytelen a dolog, de gondoltam szólok. Lehet felteszem mindet a 0-ra

Nekem is jött egy e-mail, de nekem 10 eurós bónuszt akarnak jóváírni ha befizetek.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 04, 2012, 17:31:08
Kár hogy nem csináltál képet emlékbe :)
Nekem 150EUR a csúcs Betclik freespinnel, pedig csak 0,18EUr téttel nyomtam  :cya:

A kifizetéseknél meg bonuszoknál megmarad örökre.Szal csak oda kell nyomnom. :D

Nem tudom hogy alapból van-e de én kaptam rola e-mailt.

'10 ingyenes forgatás várja az új Jack and the Beanstalk nyerőgépen a Betclic Kaszinóban.'

Adott 6,92 eurot nekem.  ;)

En is kaptam 10 porgetest. 0.11eur nyeremeny:) :)

Betclic Kristóf emailben azt üzente,van 10 ingyen pörgetése az egyik nyerőgépre.(Starburst) :)

Idézetet írta: csibike1 Dátum február 02, 2012, 14:19:49
Betclic Kristóf emailben azt üzente,van 10 ingyen pörgetése az egyik nyerőgépre.(Starburst) :)

Hát ,sajnos nekem nincs.  :(

7,75€-t adott, már csak azt kellene kitalálni, hogyan lehet ebből kipörgetni 465€-t!  ;D Gyanítom, sehogy.

3,5Eurót adott ,de lehetelen kivenni :noway:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 03, 2012, 10:52:25
3,5Eurót adott ,de lehetelen kivenni :noway:

Nálam is hasonló volt a helyzet, szinte minden ingyenes körben adott, aztán mikor kezdődött a forgatás...

Induljon vízalatti kalandra új video nyerőgépünkkel,
a Subtopiával! A játék premierje alkalmából 10 ingyenes forgatás vár Önre. Ugorjon fejest a játékba,
és nyerjen akár 60 000 eurót!

Az tényleg komoly, hogy a betclicen, ha 10.000ft alatt fizettetsz ki, akkor 1000ft-ot levon kezelési költségnek? :D :D Vagy csak azért, mert a mai 10 ingyen pörgetésből sikerült nyernem még úgy is, hogy 21412412 euróért kellett pörgetnem? :D :D:D:D

Skacok!
Üdvözlök mindenkit!
Új vagyok itt és még a sportfogadásban is kezdőnek számítok. Lenne mindjárt egy kérdésem. A Betclic-nél mennyi a minimum feltöltési összeg?
Itt az oldalon 3000 ft szerepel de mintha a fogadóoldalon 2000 ft-vel találkoztam volna.