BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 06, 2012, 16:36:22
Egy kolléga remek kiforgatása, további részletek később...  :)



Hogyan sikerült a kipörgetés?

5 ingyenes forgatás a Demolition Squad nyerőgépen!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum április 13, 2012, 15:42:32
5 ingyenes forgatás a Demolition Squad nyerőgépen!

Köszi! 4eurot adott,bár tudom hogy esélytelen h kiforgatom! :D:D

Szépen adott, de ezt kiforgatni... :) Szerencsére másnak, már összejött; így nem lehetetlen.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 13, 2012, 17:07:25
Szépen adott, de ezt kiforgatni... :) Szerencsére másnak, már összejött; így nem lehetetlen.

Sok sikert a "lehetetlen küldetéshez"  :great: :ok:

En is kaptam 0.47E, ezt at lehet utalni a sportfogadashoz?

nyeremény: 0,00 euro  ;D ;D ;D ;D ilyen se volt még nekem itt.  :ok:

Sziasztok!

Betclic?
Épp most dobtam őket.  :bash:
Tapasztalat? Betclic, felejtő utca 25.  :noway:
Betclic Negatív!  :noway:

Hogy miért? Sorolom.
- Lassú a fogadási rendszer. Sokszor be sem veszi a tippemet. Kiugrik a főoldalra. stb.
- Rengeteg mérkőzés hiányzik amire nem lehet fogadni. Ha van egy teljes forduló xy bajnokságban, akkor sok esetben csak 2-3 meccsre lehet fogadni.
- Szerintem elég necces a rendszer. Pl: 11-es. Berúgott vagy kimaradt büntető? Igen, nem. Sok esetben mire átment a fogadás, addigra megtörtént a 11-es rúgás.
   természetesen letiltott. Sok esetben. A legutóbbi eset viszont ki...ta a biztosítékot nálam. 11-es. Kihagyott, berúgott? Igen, nem.
   Fogadtam, hogy kimaradt. Élőben néztem a több csatornán is a meccset (köztük a saját élő képüket is). A 11-es bement, a fogadásom, még mindig pörgött.
   És természetesen miután berúgták, el is fogadta a rendszer. Okos! Veszítettem. Hogyan fogadhatta el a vesztes tétemet a rendszer, miközben már megtörtént az esemény.
   Sajnos ilyen esemény, csak akkor történt ha az Én káromra ( nem a farkamra :) ) ment a játék.
   Ha nekik lett volna a kárukra, akkor ilyen sose fordult elő. Akkor gyors volt a rendszer, érdekes. Számomra ez nem elfogadható!!!
   De benyeltem! Legyen, ennyi belefér. 1x, max 2x. Na jó  háromszor. De többször nem lehet hülyének nézni.

Ma még is megtették. Köszönöm a Jó istennek, hogy megtapasztaltam a hozzáállásukat az ügyfélhez.
Szerencsére még kisebb téttel játszottam, hogy megtapasztaljam a rendszerüket.

Történet a következő:
Két kimenetelt gondoltam megfogadok.
Első kimenetel rányom, fogadáshoz hozzáadva.
Második kimenetel rányom, fogadáshoz hozzáadva.

A " szelvényen" 2 kimenetel jól látható.
Gyorsfogadás, egyszeres tét. rányomtam egy tétet, amit mindkét meccsre felrak.
Ha pl beállítod, hogy 100ft, akkor mindkét kimenetelre felrakja a 100-ast. Tehát nem kötés.

Itt vett érdekes fordulatot az ügy. 3 fogadást vett be kettő helyett!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az egyiket kétszer!!!!!!!
A szelvényen kettő volt, és nem nyomtam rá duplán!!! Erre figyelek, beküldés előtt le is ellenőrzöm.
De még is három lett belőle.

Gondoltam semmi gond erre van a chat, élő segítség. Gondoltam (Én naiv) megoldjuk pillanatok alatt.
Ügyfélszolg bejelentkezik, elmondom és a válasz:

"Sajnálom"

Hoppá. Hová kerültem. (Szerencséje, hogy nem személyesen állt előttem!)
Elfogadtam a szabályzatot, meg mellébeszélés jött.
Beküldtem a fogadást? Elolvastam a szabályzatot?

"Sajnálják, ez van"

Mivel Én is ügyfélkezelésben dolgozom, ezért számomra ez elfogadhatatlan, hogy a szaros rendszerük miatt pénzt veszítek, akkor sajnálom a válasz.
Ebből pontosan le tudom mérni, hogy ha itt egyszer egy nagyobb problémám lenne, akkor mire számíthatok.
Abból viszont nem kérek.

Keresek megbízható szolgáltatót, ezt a tudtukra is adtam.
Pont leszarták, sok sikert volt a válasz.

Hát ennyi. Én messziről elkerülöm Őket, és nem is a hiba miatt, hanem a hozzáállás miatt.

Simán megettem volna, ha kérnek egy kis türelmet, utánanézünk sablon duma.
Aztán értesítenek, hogy elnézését kérjük, de sajnos nem megoldható a történet visszaállítása, bla-bla-bla.
És remélik, hogy az ügyfelük maradok stb. Legalább próbálták volna meg.
De nem, pont nem érdekli őket az egész.

Tetszik? Nem tetszik? Akkor húzz el a picsába ez van. Na ez a betclic!!!

Akkor rendben, elhúzok olyan helyre, ahol örömmel várják a pénzemet.  :cya:

Kicsit hosszú lett, sorry, de ennyi a történet.

Sok sikert mindenkinek, és sikeres fogadásokat!

Üdv
Messzidsz

Szia,

Régebben jártam már én is így másik irodánál. Megfogadok valamit élőn... pörög pörög pörög de nem veszi be ha jól alakul számukra a dolog akkor hirtelen beveszi és hopp már vesztettem is... de viszont nekem alakul(na) jól hoppá pörög pörög pörög és hopp a fogadás lezárva nem sikerült megtenni... Kimondottam ami most eszembe jut az olyan volt hogy ping pong-ra fogadtam az adott szett-re, néztem élő képen a meccset az irodánál. Volt egy bizonyos odds az egyik félre amin megakartam tenni rányomok, közbe elindult a játék az adott pontért de az én fogadásom csak pörgött és nem vette be ahogy lement a pont és nem a jo oldalra ment akkor az odds ugye már feljebb megy amire én teszek de mi történt ? na mi ? hirtelen beveszi a régi oddson... a másik fele ha a pont a jo oldalra ment hozzám akire tettem akkor hopp visszadobja a fogadást hogy változott az odds és ha megakarnám újra tenni már csak kisebb oddson működik a dolog. Sajnos ezzel nem lehet mit tenni.. felesleges is rajta már idegeskedni, nem akarom védeni a Betclic-et mert nekem sem jön be az a hely egyáltalán de máshol is tapasztaltam már hasonlót. Azonban sok jobb hely van a BetClictől az egyszer biztos, na meg ez a hozzáállás télleg elég szánalmas ahogy kezelik az ügyfeleket ezekszerint...   na béke  :cya:

Egyre nevetségesebb ez az iroda. Régen 10perc alatt kifizettek mb-re most már 3órája várok.. Ennél megy PokerStars is gyorsabb ahol kb 200000 vannak online. Ott mennyi kifizetés lehet egyszerre mégis gyorsabbak.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 23, 2012, 14:47:32
Egyre nevetségesebb ez az iroda. Régen 10perc alatt kifizettek mb-re most már 3órája várok.. Ennél megy PokerStars is gyorsabb ahol kb 200000 vannak online. Ott mennyi kifizetés lehet egyszerre mégis gyorsabbak.

olyan lassúnak tűnik neked 3 óra moneybookersre? majd 3 nap múlva türelmetlenkedhetsz szerintem.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 23, 2012, 14:47:32
Egyre nevetségesebb ez az iroda. Régen 10perc alatt kifizettek mb-re most már 3órája várok.. Ennél megy PokerStars is gyorsabb ahol kb 200000 vannak online. Ott mennyi kifizetés lehet egyszerre mégis gyorsabbak.

Igaz, hogy minden relatív, de nem a 3 óra a sok, hanem a 10 perc volt nagyon gyors.  ;)

Megszoktam, hogy nem 3óráig tart.

Azt nem is mondtam, hogy először azzal dobták vissza a kifizetést, hogy játsszam meg a befizetett összegemet egyszer. Hát mondtam neki, hogy 2szer annyit fogadtam mint amennyit befizettem,erre a kurva szabályzatot másolta és nem értette meg amit írok neki. Nem is értem a dolgot, hiszen bónuszt sem kaptam hogy forgatni kelljen, vagy bármi. Arról nem is beszélve, hogy például a 10k-s visszatérítést sem kell forgatni bezzeg a saját befizetésemet igen.

Engem e-mailben értesítettek, hogy van 10 darab ingyen forgatásom a Scarface nyerőgépen!
Szerintem mindenkinek érdemes lecsekkolnia!  :ok: