BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum április 07, 2013, 12:47:51
Tegnap nekem is írt ki hasonlót, de egyszeri eset volt.

Még1szer beléptem, és utána engedte szerencsére  :)

Múlt héten regisztráltam,befizettem és tegnap fogadtam.Ma zárolták a számlám,chat nincs,levélre válasz nincs.Ez itt tipikus?Mert akkor részemről ez az iroda ennyi volt.

5 ingyen pöri a Muse nevű játékon!

Nekem 25 eurót adott elsőre, de amikor már élesbe ment a játék ...

hol kell írja az ingyen pörgetéseket, mert nem kapom  :-\

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 10, 2013, 19:38:28
hol kell írja az ingyen pörgetéseket, mert nem kapom  :-\

Én emailt kaptam. Ha megnyitod vagy adja vagy nem.

Idézetet írta: forzainter Dátum április 10, 2013, 19:41:06
Én emailt kaptam. Ha megnyitod vagy adja vagy nem.
jah rendben, megnézzem az emaileket :D

Sziasztok!

Kifizetéshez kérnek vmi okmányt, vagy lehet anélkül is kérni mint pl az Unibet-nél?

Előre is köszi a válaszokat! :)

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 15, 2013, 09:15:38
Sziasztok!

Kifizetéshez kérnek vmi okmányt, vagy lehet anélkül is kérni mint pl az Unibet-nél?

Előre is köszi a válaszokat! :)

Igen, személyit biztosan. Számlám/dokumentumok menü alatt követheted, hogy áll az azonosítás folyamata.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum április 15, 2013, 09:21:11
Igen, személyit biztosan. Számlám/dokumentumok menü alatt követheted, hogy áll az azonosítás folyamata.

Elő- és hátoldali képet is a személyinek?

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 15, 2013, 09:23:28
Elő- és hátoldali képet is a személyinek?

Igen.
Nekem két fájl van feltöltve, úgyhogy más nem is kell.

Nem ma kezdtem.
Közel egy évtizede játszok sportfogadást és pókert a neten.Számtalan irodába regisztráltam és fizettem be.Természetesnek tartom hogy az irodák különféle dokumentumokat kérnek hogy igazoljam magam(korábban egykét helyről még fel is hívtak telefonon).De ha rövid időre zároltak is amíg megkapták a kért dokumentumokat akkor is jelezték hogy miért zárolnak,mire lenne szükségük(van is nekem mindig megfelelő scannelt dokumentumom több formátumban készenlétben).DE MINDIG ELÉRHETŐEK VOLTAK!!
Ezzel szemben Betclic:első fogadásom után zároltak egyetlen nyikk nélkül!Egyetlen elérhetőségük egy email-cím amit még akkor adtak meg(meg persze a honlapjukon van)amikor regisztráltam hozzájuk(akkor kapásból tudtak választ küldeni az emailcímemre!).8(!!)nap után a második levelemre jön egy válasz a magyar supportjuk gmail-es címéről hogy mire lenne szükségük.És mellesleg háromszor leírják hogy esetleg miért nem kaphatom meg a levelüket(spam,stb.).Nyilván nincs nálam semmi probléma,a regisztrációkor is tudtak válaszlevelet küldeni.Külön ordító vörös betükkel kiírják hogy a weboldalukon keresztül küldjem a levelet a címükre!Persze ahova csak akkor írhatsz ha már be vagy lépve,viszont engem zároltak és nem engednek belépni!A kommunikációjukról ennyit.
Többek közt milyen dokumentumot kérnek:"egy képet Önről, amint személyi igazolványa első oldalát az arca mellett tartja."Azért ezt egy kicsit erősnek találom-macerás is,idő kell hogy most így lefényképeztessem magam aztán feltöltsem a netre-akkor is ha a felhasználói feltételekben pontosan nem részletezik,hogy milyen dokuk formájában képzelik el az azonosítást.Ennyi erővel vagyonbevallást,adóigazolást vagy egészalakos aktképet is kérhetnek a későbbiekben.
Azt meg  hogy ma a photoshop használatának elterjedése idejében meg mi értelme van az egésznek azt végképp nem értem.
Na mindegy megcsinálom-aztán megint megkísérlem felvenni velük a kapcsolatot.Mert még egy dolgot szeretnék náluk elintézni.Kivenni a pénzemet.Bár erről már lényegében lemondtam és talált pénznek tekintem.
Ilyen szarrágó irodával még nem találkoztam eddigi játékos pályafutásom alatt.Ezt a postot küldöm okulás gyanánt mindenkinek aki azzal kacérkodik hogy regisztráljon ennél az irodánál.

Valószinűleg az IP cimedről már volt bónusz felhasználva s ezért vettek elő.

4 hónapja van új internetem új szolgáltatótól.Én nem csaltam, annak meg nem tudom mekkora lehet a valószínűsége hogy olyan IP-t kapjak amit más már használt a Betclic-nél.Nem értek hozzá de ha saccolnom kéne akkor valahol a 0 körül járhat.
Amúgy meg inkább az baszott föl hogy nem is nyekkennek semmit,elérhetetlenek és mikor végre valamit kegyeskednek válaszolni akkor a levél kétharmada arról szól hogy miként lépjek velük kapcsolatba(szemben azzal amit a regisztrációkor meg a oldalukon írtak)és persze ez nyilván nem lehetséges mert be sem engednek lépni.Nagyjából szarnak rám.Mondjuk az meg hogy csak úgy indoklás nélkül bezárják a számlám az meg kvázi lopás.
Lehet amúgy hogy a magyar ügyfélszolgálat ilyen szar.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 18, 2013, 13:12:51
4 hónapja van új internetem új szolgáltatótól.Én nem csaltam, annak meg nem tudom mekkora lehet a valószínűsége hogy olyan IP-t kapjak amit más már használt a Betclic-nél.Nem értek hozzá de ha saccolnom kéne akkor valahol a 0 körül járhat.
Amúgy meg inkább az baszott föl hogy nem is nyekkennek semmit,elérhetetlenek és mikor végre valamit kegyeskednek válaszolni akkor a levél kétharmada arról szól hogy miként lépjek velük kapcsolatba(szemben azzal amit a regisztrációkor meg a oldalukon írtak)és persze ez nyilván nem lehetséges mert be sem engednek lépni.Nagyjából szarnak rám.Mondjuk az meg hogy csak úgy indoklás nélkül bezárják a számlám az meg kvázi lopás.
Lehet amúgy hogy a magyar ügyfélszolgálat ilyen szar.


Nekem letöltő oldalon volt olyan, hogy egyszer úgyanaz volt az IP-m, mint egy más városban élő csajnak, és ebből volt vita. Kevés az esély rá, de elképzelhető.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 18, 2013, 13:41:49

Nekem letöltő oldalon volt olyan, hogy egyszer úgyanaz volt az IP-m, mint egy más városban élő csajnak, és ebből volt vita. Kevés az esély rá, de elképzelhető.

Én nem vagyok it zseni, de az ip alapján meg lehet mondani a várost, tehát különböző városbeli ip-ék nem lehetnek ugyanazok, vagy tévedek?