BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Használhatja több is, de bónusz csak egynek jár.

Személyi elküldésénél fénymásolatot és fényképet kell küldeni vagy csak elég az egyik opció?

Idézetet írta: sotet93 Dátum június 19, 2014, 17:01:58
Személyi elküldésénél fénymásolatot és fényképet kell küldeni vagy csak elég az egyik opció?

Én annak idején fényképet töltöttem fel az oldalukra.
Itt egyébként meg tudod nézni, hogy miket kérnek és fel is tudod tölteni az oldalon keresztül: https://hu.betclic.com/account/documents

A nav le...phat mindenkit,szerintem itt mindenki vágja,hogy fogjuk ezt a blokkolási történetet megoldani.....(egy kis segítség az olvasóknak akik nem tudják esetleg: Schalke Kupon)

Idézetet írta: BoTa88 Dátum június 20, 2014, 16:55:58
BETCLIC 90napos NAV blokkolás
***************************
Akihez még nem jutott el a hír:
a NAV tegnap közzétett egy határozatot (http://www.szf.hu/Files/81_2014.pdf), amely szerint elrendelte a betclic.com domain 90 napos blokkolását.
Akinek van pénze a betclic-nél rögtön vegye ki, míg tudja!!!

Megkérlek ne tájékoztasd félre a népet, a hasonló kifejezésekkel: "rögtön vegye ki".

Ha blokkolják, akkor is megkeres a fogadóiroda, s kifizetnek, szóval hasonló gondok nem lesznek.

#635 január 08, 2018, 17:45:19, BoTa88
.

Idézetet írta: BoTa88 Dátum június 20, 2014, 23:12:29
Csupán azért írtam ilyen durván, mert nem akarom, hogy mindenki úgy járjon mint én anno 2011-ben...

2011.ápr.15 (a poker fekete napja) -> az amerikai kormány blokkolta a fulltilt-et és mindenkinek a pénze bentragadt. E-mailek sora, majd 2012 tavaszán megkaptam a kiutalásomat... (10-11hónapot vártam több mint 1000$-ra...)
Ezért írtam, hogy vegye ki aki tudja rögtön (elvileg 15nap után blokkolják a szolgáltatók a betclic-et).
Én biztos, hogy se itt, se a bet-at-home-nál nem hagytam bent pénzt. úgy a biztos, ha a skrill számlámon pihen az összeg... Van még jó pár iroda, ami nincs blokkolva, ahol fogadhatok hasonló feltételekkel.


Hja, de ott a működési engedélyt vonták be, MIUTÁN a fizetésképtelenség határára sodródtak, itt meg az irodák vígan mennek majd tovább, csak mi Magyarországról legfeljebb azt már nem látjuk.
Ez azt is jelenti, hogyha "technikai segítséggel" vagy ténylegesen külföldről be tudsz lépni, akkor ki is tudod majd kérni a pénzed.
Az a rugalmasságuktól függ, hogy mondjuk egy blokkolt iroda emailben kért kifizetési kérelmet teljesít-e majd, de a pénz nem veszhet el a számláról.

Bónusz forgatása közben kérhető kifizetés a már megforgatott összeg arányában?

Idézetet írta: benson Dátum július 01, 2014, 12:15:59
Bónusz forgatása közben kérhető kifizetés a már megforgatott összeg arányában?

Igen. Látszik is, hogy mennyit enged kivenni.

Benéztem a Betclickhez a 17.000.-Ft os Welcome bónusz miatt is. Teljesen korrekt volt minden, a kifizetés is 6 óra alatt megjött skrillre. Egy piros pontot adok nekik.

Amint látom megszűnt a magyar felület az oldalon  :-\

A Dárdai jól lebarnult.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 04, 2014, 10:01:25
A Dárdai jól lebarnult.

Újabb ember vesztette el az állását ebben az ámokfutásban... 

Idézetet írta: inter08 Dátum július 04, 2014, 09:16:36
Amint látom megszűnt a magyar felület az oldalon  :-\

Ez jó hír! Ezzel az egyszerű lépéssel kijátsszák a blokkolást. Remélem a többi tiltólistás irodának is lesz ennyi esze.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 04, 2014, 12:08:49
Ez jó hír! Ezzel az egyszerű lépéssel kijátsszák a blokkolást. Remélem a többi tiltólistás irodának is lesz ennyi esze.

Nálam az Unibetnél is az angol felület jön be, a belépés után vált magyarra.