Megújult a Unibet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 13, 2008, 18:40:22, jock
A mai nap folyamán ( valamikor) megújult a Unibet.
Írjuk ide a tapasztalatokat stb.


A Sportfogadás részben - funkcionalitásban-  nem látok bővülést.

A Szupertotó IE-rel nekem nem megy,  csak a Firefox-szal.

Elsőre ennyi

Csilli-villi meg szép, csak lassú nekem... idővel majd javítanak rajta

Pontosan ezt mondom én is szép,jó meg minden,de sokkal lassabb lett!Remélem jobb lesz!! :atv:

Sziasztok!
Szerintem az eddigi felület sem volt egyszerű, most meg végképp átláthatatlan. PL.:Ha kiválasztok egy adott meccset egy bajnokság meccsei közül, kiválasztom a fogadást a meccsből, én pl. nem tudok visszalépni a bajnokság összes meccséhez. Szóval szerintem gázabb lett, de lehet csak megszokás kérdése. De ennél bwin, Sb. sokkal egyszerűbb. Szerintem. 

Lacapi!

Először én is keresgéltem a vissza-gombot...
A fogadáskínálat fölött -a fogadástípus kiválasztásával azonos magasságban-  van egy apróbetűs (pedig van hely bőven)  kiírás a "szintmélység" jelzésére, ezek valamelyikére katt és visszaléptél.


Win alatt a Mozilla Firefox-szal gyorsabbnak tűnik...
Ez az Xp-jellegű grafika eléggé behúzza a kéziféket, arról nem is beszélve, hogy "viszi" az ember szemét, a lényeget pedig keresgélni kell.

SZeretném megkérdezni,hogy az unibeten létezik-e kézpénzes befizetés???
Válaszoljatok pls:)

Idézetet írta: pöcök1 Dátum február 18, 2008, 12:30:50
SZeretném megkérdezni,hogy az unibeten létezik-e kézpénzes befizetés???
Válaszoljatok pls:)

Részlet a szerződési feltételekből:

3 Fizetési Szabályok 

3.1  Az Unibet Fogadószámlára történő be- és kifizetéseket mindenkor pénzügyi intézeten keresztül kell intézni. A pénzügyi tranzakciókra vonatkozó eljárások, szabályok és feltételek országonként, pénzügyi intézményenként és időről időre változhatnak. Aktuális információ a fogadószámla oldalon érhető el a "Befizetés" és a "Pénzkivét" címszók alatt.

3.2  Az Unibet megbízhat egy "Payment Solution Provider" (fizetési megbízás szolgáltató) -t a befizetések fogadására, kezelésére és/vagy a nyereményjóváírások teljesítésére az Unibet nevében.

3.3  Az Unibet nem fogad el az Unibethez közvetlenül vagy a "A Payment Solution Provider (fizetési megbízás szolgáltató)" -n keresztül küldött készpénzbefizetéseket.


Ez tiszta sor.   ;)


Idézetet írta: jock Dátum február 17, 2008, 19:49:31
Lacapi!

Először én is keresgéltem a vissza-gombot...
A fogadáskínálat fölött -a fogadástípus kiválasztásával azonos magasságban-  van egy apróbetűs (pedig van hely bőven)  kiírás a "szintmélység" jelzésére, ezek valamelyikére katt és visszaléptél.


Win alatt a Mozilla Firefox-szal gyorsabbnak tűnik...
Ez az Xp-jellegű grafika eléggé behúzza a kéziféket, arról nem is beszélve, hogy "viszi" az ember szemét, a lényeget pedig keresgélni kell.

köszi, keresem...

nálam egy kis zöld nyil van, ha rákattintok, ujratölti a meccsre a tippeket, de vissza nem lép. kipróbálom még mozilával is... a remény hal meg utoljára.

ennyire tényleg nem lehetek vaksi! Kukulljak meg ha megtalálom...

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 18, 2008, 20:28:00
ennyire tényleg nem lehetek vaksi! Kukulljak meg ha megtalálom...

Nem tudom jól értem-e a problémádat?

Amikor kiválasztasz egy adott bajnokságot, akkor az előtte levő jelölő négyzetbe bekerül egy "pipa". Ezután bárhol jársz és megnyomod a fogadáslista tetején és alján is megtalálható "Megmutatás" gombot, akkor újra betölti azt a bajnokságot, ami ki van jelölve, vagyis amelyik előtt ott van a "pipa". Ha több bajnokság elé is beteszed a "pipát", akkor egyszerre mutatja mindegyiket.
Nem tudom érthető voltam-e?

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 18, 2008, 20:28:00
ennyire tényleg nem lehetek vaksi! Kukulljak meg ha megtalálom...


Én zöld nyilat nem találok...... (elvagyunk)

Megpróbálom illusztrálni  aköv. hozzászólásban ....

nyomassatok egy print screent és karikázzátok be a nyilat jol láthatóan és tegyétek be ide a képet ennyi, nemkell keresgélni senkinek... :ok:

Megpróbálom:

Kiválasztom a labdarúgást, pipa a bajnokok ligája elé, az alatt a mérkőzések elé, majd katt fölötte a megmutatásra.

Megjelennek a BL meccsek, első a Schalke 04 - FC Porto. erre 19 féle fogadási lehetőség van. ( screen1.jpg)
Katt a 19-re (pirossal bekarikázva a screen1.jpg-ben)-> Megjelennek a meccsel kapcsolatos fogadások. (screen2.jpg)
....kiválasztom a fogadásokat (vagy nem)...
a BL meccs- listához való visszatéréshez katt fenn a Mérkőzések-re (pirossal idétlenül bekarikázva a screen2.jpg-ben)

Én erre gondoltam...(bocs ha félreértettem a problémát)