Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Canesten Dátum május 24, 2013, 11:02:12
Kerestem kupont az újságosnál is, de sajnos nem találtam. Eladót is kérdeztem kupon ügyben, de azt mondta már nincs kuponos újság. Szal necces, hogy ma lesz kuponom. :)

A Playboyban van kupon egyébként, csak csomagolt.

ExpertFc, és itt az oldalon is vannak tippjátékok! Experten játszok. mindig ki esek az első 10ből.

Playboy újságba nem mentem bele!

De köszönöm  a kupont  "fjazej" tagnak, nagyon hálás vagyok érte!

A Playboy májusi számában van kupon?  :o

Idézetet írta: saad970 Dátum május 24, 2013, 12:15:54
A Playboy májusi számában van kupon?  :o

Amelyik címlapján a mohikán csaj van ;D

Ez alatt azt érted, hogy fel van nyírva oldalt a haja? :D

Idézetet írta: Canesten Dátum május 24, 2013, 11:22:24
Elnézést, hogy próbálom magam megoldani a dolgokat, és nem csak ülök és várom a csodát. nem tudom miért zavar ez, és miért jó ez a lekezelő stílus. Én is adtam be kuponokat már, de kutya se köszönte meg. Most nekem lenne rá szüksége, és itt harcosodsz. Nézz át felette és kész...
Dortmund-Bayern meccsre szerettem volna fogadni, mivel a 3 forgatásból így 1 meg lett volna.  Jelenleg pedig nincs pénzem számlát feltölteni.

Rosszul látod, pont azt írom én is, hogy tegyél érte! Csak másként látjuk, mi a célravezető...
Ha az újságosnál keresgéled a kupont folyamatosan, csak az idődet cseszed el, bár belátom, ez engem jobban zavar, mint téged.    :D

Gondold át, ha közli az eladó, hogy van 3 eurós kupon az 1000 ft-os Playboyban, akkor mi van?
Megveszed?

Elhiszem, hogy szükséged lenne rá, de ez így volt hónapokkal ezelőtt is, tehát akkor más lehet a megoldás.  :) 
Csak belegondoltam, hogy míg te az újságosnál voltál én azt néztem, mely meccsekre érdemes  ingyenes játékokban játszani. (hó végi hajrá van. hehe)

Idézetet írta: anonymus12 Dátum május 24, 2013, 11:34:58

Milyen tippjátékok hol?? Mert ilyenekről nem tudok. Sajnos.


Van sok tippjáték ezen az oldalon is, összességében több százezres díjazással, de sok tucat hasonló oldal kínál játékokat. Van, ahol havi 250 eurót is lehet nyerni, máshol meg 300 db 5 eurós (fontos) bónuszt vagy ingyen fogadást visznek el havonta a nyertesek, különböző kategóriákban.

Akinek vannak jó tippjei (vagy éppen szerencséje), az a semmiből is tud nyerni "kuponokat".

Ha mindenki ezt csinálná, akkor nekem jóval nehezebb lenne, tehát nem fontos, hogy komolyan vegye ezt bárki is, csak gondoltam, megemlítem.   :)

Idézetet írta: Canesten Dátum május 24, 2013, 12:09:07
ExpertFc, és itt az oldalon is vannak tippjátékok! Experten játszok. mindig ki esek az első 10ből.

Playboy újságba nem mentem bele!

De köszönöm  a kupont  "fjazej" tagnak, nagyon hálás vagyok érte!

Az expert-en 40 000 játékos van, ott nagyobb esély van nyerni, ahol csak 40-en játszanak.  ;)


Idézetet írta: Canesten Dátum május 16, 2013, 11:15:51
Írtam nekik a kuponnal kapcsolatban egy e-mailt, hogy mikorra várható? Jött is választ : Számla zárolás címmel...
Köszönöm Bet-at-home! :bash:

Szerk: És most kaptam meg a kódot!  :laugh:

Most akkor újranyitották a számlád vagy megoldottad magad? 

Megoldottam ügyesbe virtuális szerveren keresztül.

ExpertFc-n pl.volt olyan hét hogy 1 kivételével minden meccset jól megtippeltem, és minden érmét jól helyeztem el. 12. lettem a heti ranglistán.

Idézetet írta: Canesten Dátum május 24, 2013, 13:09:26
Megoldottam ügyesbe virtuális szerveren keresztül.


Így már értem, hogy nem akarsz hozzájuk pénzt befizetni, mert jó eséllyel sosem fogsz tudni tőlük pénzt kivenni!  ;)
Nem tudom, mire számítasz!
Bezárták a számlád, mert látták, hogy csak a kuponok miatt vagy ott, erre nyitsz egy újat, szintén csak a kuponok miatt...
(ha más nevére nyitottad, akkor is látni fogják, hogy csak a kuponozás az ok)

Bár ezen a fórumon, ha visszaolvasol, az is látszik, hogy a bet-at-home a befizető ügyfeleknek, amennyiben nem használnak fel kuponokat, hajlandó "megbocsátani".

Igen, tisztába vagyok vele. Próba cseresznye! :D :)

Köszönöm, nincs több kérdésem!

A védelemé a szó!

Valakinek van még szüksége kódra? rajtam kívül?:D mert még1 beckhamessel tudok szolgálni :)

Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 24, 2013, 22:45:52
Valakinek van még szüksége kódra? rajtam kívül?:D mert még1 beckhamessel tudok szolgálni :)
Nekem lenne cserélendő kuponom,csak nem tudom,hogy Bechamest váltottam-e be.

Már elkelt. Viszont valami jószívű emberkétől elfogadnék énis egyet. :3 mert nekem már beckhames rég belett váltva :|

Hát valami jószívű emberbe én is reménykednék de hát nem jön :DD így ma fogadás nélkül marad a BL döntő és a Roland Garros :(((((( xdxd