OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 16:15:27
Üdv.
Köszönöm a válaszokat , de a kérdés nem az volt hogy melyik szám mit jelent. :(
Úgy látszik titok hogy adott terminál hol van kihelyezve.  :-\

Azon kívül, hogy megpróbálhatod megtalálni a publikus szelvényszám alapján a nyertest (hogy meghívd egy italra... hahaha), még mire használható ez az információ?

Üdv.
Arra lennék kiváncsi hogy az 12018571 számhoz tartozó terminál hol lehet.
Ha visszanézed a nyeremény jegyzéket akkor magad is láthatod ez a terminál szám
milyen gyakran szerepel a nagy nyertes szelvényszámok közt ( Toto goltoto tipp-mix ).
Létezik ilyen szerencsés hely vagy ember ?

UI:
Egyébként titok az amit csak egy ember tud, példának okáért akár most megmondhatom hol van a nyertesekkel a titkos találkozó. ( :bash: azt sosem értettem hogy miért titok , ha mindig ugyan ott  :bash: )

Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 19:24:47

Ha visszanézed a nyeremény jegyzéket akkor magad is láthatod ez a terminál szám
milyen gyakran szerepel a nagy nyertes szelvényszámok közt ( Toto goltoto tipp-mix ).

Szerintem K. Zoltán lehet az embered ;)

Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 19:24:47

Egyébként titok az amit csak egy ember tud, példának okáért akár most megmondhatom hol van a nyertesekkel a titkos találkozó. ( :bash: azt sosem értettem hogy miért titok , ha mindig ugyan ott  :bash: )

Ilyen találkozóra én is elmennék (bár általában vesztek)! Ez olyasmi mint egy szabadkőműves tali? Gondolom, hogy igen, mert a pénzre csak kell valami jelzés, hogy mindig visszatérjen a feladóhoz a testvéreivel együtt.
Te voltál már ilyenen?

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 29, 2014, 19:33:19
Szerintem K. Zoltán lehet az embered ;)
Ká Zoltán ? az ki Kanalas Zoltán ? :) :)

Idézet
Te voltál már ilyenen?
:) :) :) :) :) :)

K. Zoltán -gondolom én- válogatott tippmixelőnk  :police:

Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 19:38:07
Ká Zoltán ? az ki Kanalas Zoltán ? :) :)

Vagy Kanalas vagy Kenesei, hirtelen nem ugrik be :D

http://www.csakfoci.hu/taxonomy/term/9726

Na, komolyan. Voltál már ilyenen? Vagy felteszem úgy a kérdést, mit gondolsz, mi folyhat egy ilyen találkozón? Lottó nyertesek is mehetnek, vagy csak a sportosok? Azért kérdezem, mert tényleg érdekel egy ilyen találkozó, és tudnom kell, mit adjak fel holnap a Lottózóban.

Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 19:24:47
UI:
Egyébként titok az amit csak egy ember tud, példának okáért akár most megmondhatom hol van a nyertesekkel a titkos találkozó. ( :bash: azt sosem értettem hogy miért titok , ha mindig ugyan ott  :bash: )
Most kiváncsivá tettél nagyon sok embert, a sz@rrt pedig kereshet új titkos helyet  :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 29, 2014, 19:42:53
K. Zoltán -gondolom én- válogatott tippmixelőnk  :police:

Szia, Te is Bet365..... ?  :D

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 29, 2014, 19:44:23

Na, komolyan. Voltál már ilyenen? Vagy felteszem úgy a kérdést, mit gondolsz, mi folyhat egy ilyen találkozón? Lottó nyertesek is mehetnek, vagy csak a sportosok? Azért kérdezem, mert tényleg érdekel egy ilyen találkozó, és tudnom kell, mit adjak fel holnap a Lottózóban.

Nem történik semmi különleges , elveszik a szelvényed , megkérdezik kérsz -e róla másolatot ( minek is ? már rég lemásolva millio példányba :) ) udvariassági formák gra. kösz..  viszlát.... egy óra alatt kész. ( ha 5 milló felett nyersz akkor majd meglátod,,,,,
Ennyi.

Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 19:24:47
Üdv.
Arra lennék kiváncsi hogy az 12018571 számhoz tartozó terminál hol lehet.
Ha visszanézed a nyeremény jegyzéket akkor magad is láthatod ez a terminál szám
milyen gyakran szerepel a nagy nyertes szelvényszámok közt ( Toto goltoto tipp-mix ).
Létezik ilyen szerencsés hely vagy ember ?

UI:
Egyébként titok az amit csak egy ember tud, példának okáért akár most megmondhatom hol van a nyertesekkel a titkos találkozó. ( :bash: azt sosem értettem hogy miért titok , ha mindig ugyan ott  :bash: )

Lehet hogy tipp mix magátol be tol ilyeneket hogy húúú 1,2 millió 200ft-ból :D
Gyere te is hagyd nálunk a pénzed!

Idézetet írta: gyalog Dátum szeptember 29, 2014, 19:52:18
Nem történik semmi különleges , elveszik a szelvényed , megkérdezik kérsz -e róla másolatot ( minek is ? már rég lemásolva millio példányba :) ) udvariassági formák gra. kösz..  viszlát.... egy óra alatt kész. ( ha 5 milló felett nyersz akkor majd meglátod,,,,,
Ennyi.

Szövegértelmezési problémáim alakulhattak ki. Teljesen félreértettelek. Azt hittem, a nyertesek találkoznak egymással. Így már annyira nem is izgalmas, nem tudnak semmi jó receptet.

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 29, 2014, 20:03:54
Szövegértelmezési problémáim alakulhattak ki. Teljesen félreértettelek. Azt hittem, a nyertesek találkoznak egymással. Így már annyira nem is izgalmas, nem tudnak semmi jó receptet.
Lehet hogy van olyan találka is. ( ismerek egyébkét 1-2 olyan személyt aki vastagabban nyert, a leghülyébbnek majdnem 4 hónapig tartott pénz  :crazy:)


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 29, 2014, 20:12:24
gyalog ismered Gönczi mestert?
Esetleg újra ő álnéven?  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 29, 2014, 20:12:24
gyalog ismered Gönczi mestert?

Már értem a kérdést . Én meg  az gondoltam hogy Ő az aki tudja a kérdésemre a válasz.
Visszaolvastam a forumon..... Elég nagy az állatkert,  szerintem elfér benne Ő is mi is.