OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Srácok! csacsa!

Lenne egy javaslatom.

Bár egyre inkább nyilvánvaló, hogy a többiek valószínüleg nem megengedett eszközöket alkalmaznak, de szerintem mi amíg lehet maradjunk sportemberek! Próbáljunk meg a magunk becsületes eszközeivel nyerni!!!
Ha nem megy mégsem és a versenyszervező sem reagál csacsa jelzéseire?
Akkor nézzük meg a zárás előtt 2 nappal hogyan állunk a többiekhez viszonyítva. Ha a verseny hírdetője nem lép addig a csalók ellen semmit, akkor én is azt mondom aktivizáljuk vmlinuz tudományát! Nem is annyira a győzelem miatt, hanem mintegy bizonyítandó, hogyha nagyon muszáj, akkor mi is tudunk nem éppen sportszerű eszközökhöz nyúlni.
Tudom, hogy a mi becsületes napi 1 szavazatainkkal szinte kizárt a "spiccre" érni, de legalább próbáljuk meg!

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 20, 2009, 10:56:42
Srácok! csacsa!

Lenne egy javaslatom.

Bár egyre inkább nyilvánvaló, hogy a többiek valószínüleg nem megengedett eszközöket alkalmaznak, de szerintem mi amíg lehet maradjunk sportemberek! Próbáljunk meg a magunk becsületes eszközeivel nyerni!!!
Ha nem megy mégsem és a versenyszervező sem reagál csacsa jelzéseire?
Akkor nézzük meg a zárás előtt 2 nappal hogyan állunk a többiekhez viszonyítva. Ha a verseny hírdetője nem lép addig a csalók ellen semmit, akkor én is azt mondom aktivizáljuk vmlinuz tudományát! Nem is annyira a győzelem miatt, hanem mintegy bizonyítandó, hogyha nagyon muszáj, akkor mi is tudunk nem éppen sportszerű eszközökhöz nyúlni.
Tudom, hogy a mi becsületes napi 1 szavazatainkkal szinte kizárt a "spiccre" érni, de legalább próbáljuk meg!

Így van, játékban maradunk, aztán ha minden kötél szakad, akkor jöhet vmlinuz!!! Írtam is vmlinuz-nak, hogy pár napot mindenképp várjunk, aztán ha nem törlik a papucsot, jöhet a Hajrá!  ;D

Ja, és még egy érdekesség!! A papucsos fotó beküldője Vékony Zoltán. Mögöttünk, a negyedik helyen van a Rubik találmány, amit Vékony Csaba küldött be... Lehet, csak véletlen egybeesés... Maffia ez "bazdmeg"!  ;D  ;D  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 20, 2009, 12:20:08
Így van, játékban maradunk, aztán ha minden kötél szakad, akkor jöhet vmlinuz!!! Írtam is vmlinuz-nak, hogy pár napot mindenképp várjunk, aztán ha nem törlik a papucsot, jöhet a Hajrá!  ;D

Ja, és még egy érdekesség!! A papucsos fotó beküldője Vékony Zoltán. Mögöttünk, a negyedik helyen van a Rubik találmány, amit Vékony Csaba küldött be... Lehet, csak véletlen egybeesés... Maffia ez "bazdmeg"!  ;D  ;D  ;D

Várda, vmlinuz, Fiúk!

Két bundáskenyér közt gondolkodtam, hogy jó ötlet-e kivárni a játék vége előtti napokat. Az biztos, ha így teszünk, akkor a papucs ránk ver 4-5000 szavazatot, azt meg kicsit feltűnő lenne két nap alatt behozni. Szóval, az a helyzet, hogy most újra írtam a szervezőknek, hogy miért nem reagálnak a levelemre. Hétfőig délutánig várom a választ tőlük, ha addig semmi, akkor szerintem szép lassan meg lehet kezdeni a felzárkózást.  ;D

Mi a véleményetek?

csacsa!

Sajnos azt kell mondjam, tipikusan "magyarosra" sikeredett ez a történet is. Szomorú, hogy egy egyébként ötletes játék sem arról szól amiről kellene. Cselekedj legjobb belátásod szerint! Én támogatlak!  :ok:

Én szerintem írjunk egy páran egy-egy levelet az oldal üzemeltetőjének....mert van egy olyan érzésem, hogy ő is közrejátszik...lehet, hogy a papucsos kép pont az övé...

Milyen jó lenne...inditok egy játékot, hogy a sportfogadók nyerhetnek egy nyaralást Hawaii-ra, aztán pont én nyerem meg...hm... :bash:

Bazz Csacsa, te bundáskenyeret eszel? Összefolyik a nyál a számban az említésére is... ;D Remélem, eszel hozzá kis hungaricum kolbászt is.

Hajrá Csenge!

Idézetet írta: Milan Dátum november 21, 2009, 09:30:53
Én szerintem írjunk egy páran egy-egy levelet az oldal üzemeltetőjének....mert van egy olyan érzésem, hogy ő is közrejátszik...lehet, hogy a papucsos kép pont az övé...

Milyen jó lenne...inditok egy játékot, hogy a sportfogadók nyerhetnek egy nyaralást Hawaii-ra, aztán pont én nyerem meg...hm... :bash:

Nem akartam elsőként leírni az üzemeltetős elméletet, még a végén azt hiszitek paranoiás vagyok. Ugyanis én kezdtem el mondogatni Csacsának, hogy valami nem stimmel a papucs szavazataival. Még kedden sikerült azt a pillanatot elkapnom, amikor elképesztő módon kapta a szavazatokat. Csináltam is pár printscreent. Az elméletet alátámasztja még az is, hogy a múlt havi nyertes 4 nappal a zárás előtt töltötte fel a képet és úgy tudott nyerni, továbbá még az is, hogy miért nem válaszolnak a levélre. Csacsa első levelére egyből válaszoltak. Két nap nem volt elég a vizsgálatra? Csütörtökön például 1,5 óra alatt kapott durván 500 szavazatot, ami akkor nem lenne meglepő, ha egy nap folyamatosan kapta volna. Annak is utána kerestem, hogy kik az oldal üzemeltetői. Az oldalon úgye erről nincs semmi utalás. Google-ban a Magyar Termék Harsonára találtam két oldalnyi utalást, de semmi infó arra kik ők vagy mit csinálnak. Az is felmerült bennem, hogy ha nem kérnek valami támogatást, mondjuk küldjél el 10 magyar termék valamilyét (csomagolás, vonalkód, számla, stb.), akkor ki vagy kik támogatják ezt a versenyt? Azért is érdekes kérdés ez, mert neten akciósan 75ezer egy olyan kamera. Teljesen igaza van Várdának ez tipikus magyaros történet.
Bundáskenyeret én is ennék. Vagy forró teát innák hozzá, vagy spenóttal enném. Csacsa múltkor kérdezted mit küldjél. Nyitom az ablakot és jöhet a bundáskenyér, mint a Mézgáéknál.

Fiúk!

Köszönöm a véleményeket! Úgy látom a bundáskenyér Szigo és Gyurma érdeklődését is felkeltette, ezért úgy döntöttem, hogy a következő fotópályázat témája "bundáskenyér" lesz!  ;D
Igazából sok mindent nem tudunk tenni, azt mondom, várjuk meg a hétfőt, hátha válaszolnak a leveleimre, aztán meglátjuk, hogy hogyan tovább. De tudom mi lesz a vége:  megnyerjük a versenyt, így, vagy úgy, de megnyerjük!  ;D Aztán meg  :redchug:;D
Gyurma, kíváncsiságból megnéztem én is a kamerát, de én 30-35000 körül láttam az árát / http://www.arukereso.hu/digitalis-videokamera-c38/samsung/vp-d381-p24310861/..

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok, sok-sok nyereménnyel!  :beerchug:

Akkor engem csúnyán átba..tak volna.  >:(
Pedig google-ban kerestem rá, de most azt írja, hogy nem forgalmazzák ezt a tipust.

Idézetet írta: gyurma79 Dátum november 21, 2009, 13:28:35
Akkor engem csúnyán átba..tak volna.  >:(
Pedig google-ban kerestem rá, de most azt írja, hogy nem forgalmazzák ezt a tipust.

Kifutott termék, amit ingyen megkapott az oldal, hogy reklámozza a Samsung nevet. Gondolom én. Na, de hogy ne gonoszkodjak elárulom, hogy lehet venni 28-ért is!  ;D 

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 21, 2009, 14:03:17
Kifutott termék, amit ingyen megkapott az oldal, hogy reklámozza a Samsung nevet. Gondolom én. Na, de hogy ne gonoszkodjak elárulom, hogy lehet venni 28-ért is!  ;D 

Hát tényleg nem mindegy, hogy 75ezer vagy 28ezer. Mennyi sört is lehet venni a különbségen?

Hát, elég sokat..  ;D Lehetne minden nap  :redchug: ! És akkor már új nevet is kellene választanom a sportfogadas.org-on: hugypók..  ;D

#567 november 23, 2009, 14:17:12, csacsa44
Sziasztok Fiúk!

Eljött a hétfő délután, a leveleimre még mindig nem válaszoltak. Nem értem, egyszerűen nem értem, hogy ez mire jó. Most indult az oldal, szép kis bemutatkozás. Most írjam meg az ismerőseimnek, mindenkinek aki szavazott, hogy mi történt? Ezt kellene, és a levelet másolatként megküldeni a játékszervező részére is. Mindegy, nem érdemes ebbe a részébe energiát ölni. Inkább a folytatásba..  ;D

vmlinuz, Fiúk!

Tudjátok, mire gondolok, aki teheti szavazzon Csengére! Fontos, hogy magyarországi címek lehetnek a szavazásban, mert még az elején kizártak egy fotót, ami Brazíliából kapta a szavazatokat! Hamarosan sikerül beszereznem egy "barátot" otthonra, aki segít a szavazókört szélesíteni!  ;D


Kellemes délutánt Nektek!  :beerchug:  


Jelenlegi így áll a szénánk:

1. papucs 2813
2. vizsla    1761
3. Csenge  1507

Szia Csacsa

Kicsit beleolvastam a szavazásos dolgokba. Na most figy lenne egy  kérdésem.
Ha gondolod én el tudok küldeni akár 500 szavazatot is egy nap.  ;)
A kérdés. Vállalod-e a kizárást is esetleg? Mert, hogy ugye nem lenne legális, de ezt gondolom sejted.
Amúgy meddig megy a szavazás?

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 23, 2009, 16:53:23
Szia Csacsa

Kicsit beleolvastam a szavazásos dolgokba. Na most figy lenne egy  kérdésem.
Ha gondolod én el tudok küldeni akár 500 szavazatot is egy nap.  ;)
A kérdés. Vállalod-e a kizárást is esetleg? Mert, hogy ugye nem lenne legális, de ezt gondolom sejted.
Amúgy meddig megy a szavazás?

Szia oakland23!

Van egy kínai papucs, aki eddig szarrá csalta magát, mi meg melóztunk rendesen, hogy gyűjtögessük a tisztességes szavazatokat. Ezt kétszer jeleztem a játékszervezőnek, semmi reakció. Itt, az org.-on többen felajánlották a segítségüket, hogy az általad is említett szavazatgyűjtési módszert használjuk, de abban maradtunk, hogy hétfőig várok, hátha válaszolnak a leveleimre.

Nem jött válasz, jöhet a segítség !  Annyi ezzel kapcsolatban, hogy magyarországi címek kellenek, a külföldről jövő szavazatokat könnyen szűrik..
November 30-ig megy a szavazás, aztán új hónap kezdődik.. Kíváncsi leszek papucska reakciójára, ha szép lassan beérjük az 1300-as odacsalt előnyét..

oakland23!  :beerchug: Köszi!