OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kurva jó, függője leszek a blognak ;D

Jaja, reméljük továbára is ilyen szorgos marad Barbara Hercegnő :)

Idézetet írta: Latzka Dátum február 19, 2010, 18:17:34
Jaja, reméljük továbára is ilyen szorgos marad Barbara Hercegnő :)

Nem bírtam ki, írtam a "csajnak" egy üzenetet is, mert annyira feldobta a napomat ;D Kurva fáradt voltam, de elolvastam az összes bejegyzést, és szarrá röhögtem magam. Barbara Hercegnő for president!!!

2 db iwiw meghívó eladó! 0 ft. Ha esetleg valakit érdekelne...

Idézetet írta: TiB Dátum február 27, 2010, 15:37:00
Nekem ingyen nem kell, ez így gyanús.

Van egy nyomdász barátom, tőle kaptam a meghívókat, nem lopott..  ;D

Esetleg ha saját naplóba valaki más felhasználó valami gyökérséget beír azt ki tudja törölni a napló tulajdonosa?

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum február 28, 2010, 16:40:53
Esetleg ha saját naplóba valaki más felhasználó valami gyökérséget beír azt ki tudja törölni a napló tulajdonosa?

Nem, mert nincs moderálási lehetőséged. Azt csak mi tudjuk kitörölni.

Találtam egy "erdélylapos" sportfogadó oldalt. Az is tiétek Milan és vmlinuz?

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum március 06, 2010, 13:18:46
Találtam egy "erdélylapos" sportfogadó oldalt. Az is tiétek Milan és vmlinuz?
Nem.

Amikor hozzászólást írok és elakarom küldeni, akkor elég gyakran lefagy az oldal. Ez ellen lehet valamit tenni? Böngésző vagy mi a baj?

Idézetet írta: TiB Dátum március 07, 2010, 14:27:09
Fogadjunk az Oscarra, bár elég kicsik az oddsok, még az Expekten is.

Mondjuk egy ilyen kombi:
Legjobb rendező - Tipp: Kathryn Bigelow   
Legjobb eredeti forgatókönyv - Tipp: Inglourios Basterds   
Legjobb férfi főszereplő - Tipp: Jeff Bridges
Legjobb adaptált forgatókönyv - Tipp: Up In The Air
Odds: 2.31

Aztán itt a legjobb film/rendező kérdése, hogy most egyforma lesz, vagy különböző. Bigelow elég biztos befutónak tűnik, mert a Rendezők Céhének díját ő nyerte el, és általában az nyeri az Oscart, aki ezt is. 62 éve van ez a céh díj, és csak hatszor kapta más az Oscart egy ilyen díj után. Viszont maga a film túl "kicsi", hogy nyerjen, ezért simán lehet hogy nem a legjobb rendező rendezte a legjobb filmet. Bwinen van is erre fogadás, ezért próba szerencse: Tipp: Nem ugyanaz a film kapja a legjobb rendező és a legjobb film Oscar-díját - Odds: 1,75.

Túl kicsik az oddsok, ezért csak a meglepetés lesz kifizetődő, csak mi legyen az ? A női főszereplőnél Sandra Bullock amerikai focis filmben ugye, ami mindig jó pont, csak Oscar bácsi nagyon szereti Meryl Streepet, és én is szeretem őt ha 2.85-ös az oddsa. Ezért itt rá tippelek.

Ha valakinek van ötlete meglepetésre, ne habozzon :) Például azt is lehetne, hogy Jeff Bridgesen kívül mindenkit megjátszani, és úgy is nyernénk, feltéve hogy ő nem nyer :) Ilyen szempontból Christoph Waltz "veretése" lenne a legkifizetődőbb.


Én is megnéztem és színészekre nagyon kis szorzók vannak már. Szerintem az Avatar kapja a legjobb film díjat. Ritkán díjaznak ilyen jellegű filmet, de ez olyan mint a Gyűrűk Ura volt és az is nyert legjobb film meg rendező díjat is. Gamebookersen most 2,0 az odds rá. Bigelow meg legjobb rendező és első nő lesz aki ezt megkapja. Az iszákos és megzuhant szerepeket meg mindig dijazzák , szóval Bridges a befutó úgy néz ki.

#686 március 08, 2010, 16:38:12, Szigo
Jaj TiB, de butus vagy. Dehogy nézem én le ezeket a hispán legényeket, olyan szépek ;D Valójában azért nem mertem eddig írni, mert úgyis megkapom tőletek spanyolGuruktól a magamét. (Erről jut eszembe, hová tűnt vesta?)

A kis kép megtalálása az én, beszerkesztése pedig vmlinuz érdeme. Valami vicces kellett, ha már olyan komolyak az elemzések. Kicsit elmegyek majd szubjektívba is, de még nem mertem az elején ;D

Ma olvastam az NS-ban:

Tragédia a parketten

Egy brazil futsalmérkőzésen a 23 esztendős Robson Rocha Costa hason csúszott a parketten,amelynek egy törött darabja a gyomrába fúródott. Azonnal kórházba szállították, de nem tudták megmenteni az életét. A hatóságok vizsgálják a tragikus baleset körülményeit.


Belegondolni is rossz.

A főoldalon megjelenő elemzések mostantól lehet kommentálni is. Hajrá mindenkinek, küldjetek el a fenébe! ;D

Idézetet írta: Szigo Dátum március 10, 2010, 09:30:08
A főoldalon megjelenő elemzések mostantól lehet kommentálni is. Hajrá mindenkinek, küldjetek el a fenébe! ;D

Írtam, ahogy kérted!  ;D  :great: