OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 19, 2011, 11:44:29
Brutális állat ez a hangya... van vagy 10cm-es beton réteg a szőnyegem alatt, a falaknál ugye a beton alap plusz blokk tégla fal. Hol jön be a szobámba? átrágja magát a betonon? ;D Na mind 1 nem is ez a lényeg hanem tegnap leejtettem egy keksz darabot aminek a méretei durván 2cm*2cm*1 cm. Amikor megláttam a földön már a hangyák dézsmálni kezdték... Ez volt tegnap éjfél körül. Mondom nem bántom őket megnézem reggelre mennyit visznek el belőle.... reggel 8 körül ránéztem és volt keksz nincs keksz. Elvitték az egészet. Nagyon durva ;D A helyén ilyen porszerű kis morzsák maradtak, de nagyon finom por alig lehet látni, még azon is volt pár hangya... Most ha egy kamerát ráállítottam volna akkor lett volna egy fasza videóm ahogy a hangyák elhordanak egy kekszet. :) De amúgy nem volt sok hangya...kb 20-30 volt este a kekszen...

Végre találtam magamnak egy elmebeteg társat...  ;D szuper vagy!!!  :great: Azt még megnéztem volna a helyedben, hogy melyiknek van pöcse meg nunija, a félreértések elkerülése végett..  ;D

Javítok, természetesen nem elmebeteget akartam írni, hanem elmeheteket.  :D Cesc18, elnézését ha megbántottalak!  :beerchug:

Nem, nem bántottál meg, ez valóban egy kicsit elmebeteg dolog... ;D :beerchug:

Hát ez most egy reklám lesz. Majd megpróbálom burkoltabban kicsit. Csak azért írom be, mert nekem tetszik a dolog  és aki mindkét "vonal" iránt érdeklődik, annak ez jó ajánlat lehet.

Szóval az FFT sportmagazin előfizetői akciót indított, aminek keretében kicsit olcsóbb is 1 évre előfizetni (kb 2 szám árát spórolod), de a lényeg, hogy egy évig megküldenek mellé egy pókeres újságot is ingyé' (szintén egy évig). Szóval a kettő kijön egy évre egy tizesből.

Nem adok linkeket, én ímélben kaptam az infót. Az FFT magazin honlapján, előfizetés almenü alatt fenn van az ajánlat.

Na ennyi. Majd törlitek ha kell...  ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 19, 2011, 11:44:29
Brutális állat ez a hangya... van vagy 10cm-es beton réteg a szőnyegem alatt, a falaknál ugye a beton alap plusz blokk tégla fal. Hol jön be a szobámba? átrágja magát a betonon? ;D Na mind 1 nem is ez a lényeg hanem tegnap leejtettem egy keksz darabot aminek a méretei durván 2cm*2cm*1 cm. Amikor megláttam a földön már a hangyák dézsmálni kezdték... Ez volt tegnap éjfél körül. Mondom nem bántom őket megnézem reggelre mennyit visznek el belőle.... reggel 8 körül ránéztem és volt keksz nincs keksz. Elvitték az egészet. Nagyon durva ;D A helyén ilyen porszerű kis morzsák maradtak, de nagyon finom por alig lehet látni, még azon is volt pár hangya... Most ha egy kamerát ráállítottam volna akkor lett volna egy fasza videóm ahogy a hangyák elhordanak egy kekszet. :) De amúgy nem volt sok hangya...kb 20-30 volt este a kekszen...

Nem kizárt, hogy David Attenborough is így kezdte. 8) ;D

Sziasztok!

Sportfogadás témaköréből írom szakdolgozatomat, s ehhez kérném a segítségeteket! Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, ha nem, akkor gondolom majd rámpirítanak.. :) Amennyiben mégis jó helyen járok, akkor megköszönném, ha kitöltenétek az alábbi kérdőívet:

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDZYZWFvOG81S0Ytd2d4czczUjZwU1E6MQ


Előre is köszi!



Nem tudja valaki mi annak a számnak a címe meg előadója amit egy nő énekel és ilyen szöveg van benne hogy "sz sz m m "? ;D Többet nem tudok belőle, tegnap hallottam rádióban és megtetszett...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 21, 2011, 12:00:51
Nem tudja valaki mi annak a számnak a címe meg előadója amit egy nő énekel és ilyen szöveg van benne hogy "sz sz m m "? ;D Többet nem tudok belőle, tegnap hallottam rádióban és megtetszett...

Na közben megtaláltam... Rihanna S&M

Valaki találkozott már azzal a sorozattal hogy "I Shouldnt be alive", magyarul "Csoda, hogy túléltem"?
A Discovery World-on szokott menni általában késő este.

Láttam pár részt, de nem tetszett annyira. A sztorik amiket én láttam egy kicsit eltúlzottnak tűntek, bár elhiszem, hogy vannak nagyon hülye emberek akikkel megtörténhet olyasmi.


Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 24, 2011, 10:20:13
Láttam pár részt, de nem tetszett annyira. A sztorik amiket én láttam egy kicsit eltúlzottnak tűntek, bár elhiszem, hogy vannak nagyon hülye emberek akikkel megtörténhet olyasmi.

(Elvileg) Minden sztori igaz történet alapján van rekonstruálva. Tudom ez nem egy warez-oldal, de ha esetleg tudnál mondani olyan oldalt ahonnan beszerezhetőek a részek akkor megköszönném.