OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#1485 április 25, 2013, 13:33:31, Cesc18
Akarok egy új monitort venni, ezt néztem ki ---> http://ipon.hu/webshop/product/samsung_s22b150n/213807

viszont 2 ezerrel többért van ez ---> http://ipon.hu/webshop/product/samsung_s22b300n/198087

Különbség a felsőnél 600:1 a kontrasztarány, míg az alsónál 1000:1 továbbá fényerő 200 cd/m2 alsónál 250. Mennyire fontos e-két dolog? megér 2k-val többet? Meg én 19"-osat akarok, de haverom azt mondta jobban járok a 21-essel a felbontás miatt, pontosan nem vágom mire gondolt. Jó azt értem, hogy a 21-esnél 1920*1080 a felbontás, de mi a probléma az 1366*768-al? :) Oké kisebb, de idiótán jelennek majd meg az oldalak? vagy mi hátrányom van belőle, nem vágom mire gondolt! ;D

(mondjuk csak 4k van a 19 és a 21-es között, így utóbbi jobban megéri)

Ja és ki mit ajánl ilyen 30k körül, többet nem tervezek rá költeni.

Valaki tud jól románul? Le kellene fordítani egy román szöveget. :P



Idézetet írta: Pikaa Dátum április 25, 2013, 17:03:46
Hát ,sokat segítettél..

HÁT, több, mint a semmi.....  :ok:

Gugli a barátunk  :ok:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum április 25, 2013, 17:05:45
HÁT, több, mint a semmi.....  :ok:

Gugli a barátunk  :ok:

Kicsit komolyabb román tudásra gondoltam,mint a "kugli" barátunk :P

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 25, 2013, 16:58:51
Valaki tud jól románul? Le kellene fordítani egy román szöveget. :P
Szerintem lapkagellert, Milan és vmlinuz biztos tud segíteni.

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 25, 2013, 17:06:41
Kicsit komolyabb román tudásra gondoltam,mint a "kugli" barátunk :P

Ja úgy az más...  ;)

Face-n is komoly fordítási szövegek szoktak lenni....volt már olyan, hogy azt írta, mikor valakinek a szülinapja volt, hogy:

"Ma van XY birthdayja."  :D

...meg értesítésben így írta valakinek, hogy hozzászóltak  egy olyan állapothoz, amihez korábban ő is hozzászólt:

"XY belepofázott az állapotba, amihez te is hozzászóltál."

Ez aztán a stílusosan magyarosított fészbúk  :great:  ;D ;D

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 25, 2013, 16:58:51
Valaki tud jól románul? Le kellene fordítani egy román szöveget. :P

Írd le s lefordítom.

Idézetet írta: Pikaa Dátum április 25, 2013, 16:58:51
Valaki tud jól románul? Le kellene fordítani egy román szöveget. :P

Még jó, hogy Székelyudvarhelyt írtad be lakhelyednek.  :)
Ha tényleg szükség van a fordításra, írd be ide vagy küld el privátban a szöveget és lefordítom. (pl. fejjel lefelé)



Ha YNWA, akkor az szerintem Liverpool. De ha már más csapat, akkor inkább a Celtic, mint a Dortmund.

0:51-től kezdődik, rendesen odateszik magukat az biztos :beerchug: :
CELTIC FANS .. SINGING YOU'LL NEVER WALK ALONE

És ha már skótok, akkor ott vannak a kibaszott legenda írek :D  Ki nem emlékezne az erre; csipázom ezt a megható számot. A harmadik pedig egy újabb remek videó; hatalmas riszpekt  :redchug:

Spain-Ireland Fields of Athenry

The Fields of Athenry ( lyrics )

Irish fans Gdansk Euro2012 - Stand Up For the Boys in Green - full version of irish song in Poland

Idézetet írta: TiB Dátum április 27, 2013, 09:58:59
Ez se kutya :) A BL miatt írtam a Dortmundot, bár ugye a Celtic is vitézkedett idén. Illetve a németeknél az is apropó, hogy egyik szurkolói daluk ugye, és hát az angolok "tárt" karokkal várják a németeket a BL döntőben, ahogy olvasom ;D

Néztem wikipédián nem kevés csapaté ez a dal :o

"A klubok, melyeknek a YNWA a himnusza: Liverpool FC, Ipswich Town, Rapid Wien, Dinamo Zagreb, FC Twente, Feyenoord, Borussia Dortmund, St. Pauli, Mainz, Kaiserslautern, Aachen, AÉK Athén, FC Tokió, Celtic, Verona, Club Brugge, KFC Antwerpen, KV Mechelen, Fortuna Düsseldorf." (forrás: mindenkiwikije)

Ha már AEK:

AEK Athens Players Chased Off Pitch By Their Own Fans After Conceding Late Goal_(360p)