Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Salvio és 3 vendég van a témában


Nekem a főszámlára ment.

Korábban nyertem 5 pörgetést, de a chaten nem akarták elismerni, hogy nyertem. Kérték a képet a pörgetésről, az pedig nem volt. Nehezen de késve megadták az 5 pörgetést. Most ismét megvolt a 3 meggy, csináltam is képet, hogy ha gond lesz el tudom majd küldeni.

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 22, 2014, 14:18:26
Bónuszként írták jóvá, vagy rögtön a főszámlára ment?

Ez már a főszámlára megy valódi pénzként.

#1712 szeptember 23, 2014, 17:11:47, dynand
Még a tizenegyesrúgós promóban nekem a Hulk nagyon jól adta, két napja a Mr. Cashback kb 60 centtel szúrta ki a szemem. De nem hiszem, hogy lenne különbség a gépek között, arra kell rányomni ami épp szimpatikus

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 22, 2014, 11:26:20
Csak annak adják,aki fizetett már be,és van az egyenlegén keret.Erre nagyon figyeljetek oda...

Múlt héten vettem fel pénzt, a többit hétfőn sikerült elvesztenem. Jelenleg totál nullán van a számlám. 48 óra után sem kaptam meg az ingyen pöriket, így írtam az Ügyfélszolgálatnak. A válasz e-mailben megírták, hogy manuálisan jóváírták a pörgetéseket. Szóval csak a befizetés számít.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum szeptember 22, 2014, 11:04:10
Én úgy tudom irodánként és játékonként is változó.... Nekem az Ironman-ek nem jöttek be soha, Spiderman-en még nem játszottam, Hulk néha ad valamicskét, én a Mr Cashback-et fogom választani, ha egyszer végre sikerül 3 egyformát pörgetnem.... :)

A írásod hatására én is a Mr. Cashback-et választottam. Adott is 8,75 eurot. Kösz a tippet.

Az Ügyfélszolgálatnak viszont másodszor is kellett írnom, mert először hozzáadták a 10 ingyen pörgetést, de nem tudtam használni. Már majdnem befizettem, hogy kihasználhassam, de írtam inkább egy mailt megint, panaszkodtam, hogy ez nem működik, erre törölték, majd újrarakták a pörgetéseket. Így már működött. Nehézkesek nagyon.

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 24, 2014, 20:01:34
A írásod hatására én is a Mr. Cashback-et választottam. Adott is 8,75 eurot. Kösz a tippet.

Az Ügyfélszolgálatnak viszont másodszor is kellett írnom, mert először hozzáadták a 10 ingyen pörgetést, de nem tudtam használni. Már majdnem befizettem, hogy kihasználhassam, de írtam inkább egy mailt megint, panaszkodtam, hogy ez nem működik, erre törölték, majd újrarakták a pörgetéseket. Így már működött. Nehézkesek nagyon.

Igazán nincs mit, szerintem csak a szerencsén múlik, de nekem eddig ez volt a tapasztalatom amit leírtam.

Gratulálok! :)

Lehet nem ide kellene írni de azért hátha kapok választ!  Ha pl a Draw no Bet-et layelem akkor x esetén mi a helyzet a tétemmel?

Vissza kapod, de életemben nem leyeltem dnb-t deaz odds azt mutatja.

Idézetet írta: bendehal Dátum október 02, 2014, 16:07:35
Vissza kapod, de életemben nem leyeltem dnb-t deaz odds azt mutatja.

Kösz. Én is erre gondoltam, de mondom hátha tud valaki biztosat.

A vb promóhoz hasonlóan, ezt a október 2.-ig tartó ingyen pörgetést is "megúsztam" nyeremény nélkül. Vicc :D

Ah 0-nál x esetén vissza kaptam a tétem. Ez ugyan az mint a dnb, csak ázsiai linok erősebbek általában.

Idézetet írta: drogos Dátum október 02, 2014, 16:47:03
A vb promóhoz hasonlóan, ezt a október 2.-ig tartó ingyen pörgetést is "megúsztam" nyeremény nélkül. Vicc :D

Dettó :D

Idézetet írta: drogos Dátum október 02, 2014, 16:47:03
A vb promóhoz hasonlóan, ezt a október 2.-ig tartó ingyen pörgetést is "megúsztam" nyeremény nélkül. Vicc :D

Nekem egyszer dobott egy 10-es pörit. Kétszer meg egymás után a két betfair jelet, harmadikra meg a barackot. Szerintem ezt poénnak szánta a betfair, bár én nem röhögtem rajta.

Idézetet írta: drogos Dátum október 02, 2014, 16:47:03
A vb promóhoz hasonlóan, ezt a október 2.-ig tartó ingyen pörgetést is "megúsztam" nyeremény nélkül. Vicc :D

Én nyertem,de mivel eddig nem volt befizetésem,azt mondták chaten,hogy nem írják jóvá...