Unibet Open Prága - Affiliate Battle

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet Open Prága - Affiliate Battle

Az Unibet Open Prága-i versenyt augusztus 5-8 között rendezik meg a prágai Hilton Hotel pókertermében.

A Szatelit versenyek már javában zajlanak, amelyek által ki lehet jutni a pókerturnéra.

Most viszont egy különleges versenyről van szó, mégpedig az Affiliate Battle-ról.

Pontosabban arról van szó, hogy minden Unibet partner, így a Sportfogadas.org is, egy saját ingyenes turnét szervez, melynek során az első 5 helyezett bejut az "Affiliate Battle" döntőjébe.

Akik a Sportfogadas.org által szervezett freerollon szerepelnek, s bejutnak a döntőbe, azok bennünket fognak képviselni.

Aki megnyeri a döntőt az kikerül a prágai élő versenyre (teljes csomagról van szó: szállás, buy-in stb.)

Az érdekesség, hogy abban az esetben ha valaki tőlünk nyeri meg a döntőt, akkor nem csak ő utazik, hanem valamelyikünk is (én vagy vmlinuz).  ;)

Turné részletei:

Név: Affiliate Battler Qualifier 145
Dátum: Hétfő, Július 12, 19:00 CET
Jelszó: Privátban kell kérni tőlem
Buy-in: 0
Nyeremény: Első 5 helyezett bejut az UNIBET OPEN AFFILIATE BATTLE FINAL-ba, amelyet Július 13-án rendeznek
Hol találod a turnét?: Tournaments – Private – Affiliate Battle Qualifier 145

Ha részt szeretnél venni a versenyen, illetve egy esetleges sikeres szereplés által képviselni szeretnéd a Sportfogadas.org-ot, akkor írj privát üzenetet nekem, s én küldöm a jelszót.

Fontos információ: A privát freerollunkon csak veterán fórumtagok szerepelhetnek!

Üdvözlöm ezt a kezdeményezést is!  Sportfogadás is the best!     :great:

Esetleg aki nem tudja:

A 145-ös selejtező a miénk, tehát arra kell regisztrálni:

Affiliate Battle Qualifier 145

Sok sikert.  :beerchug:

Elvileg nem jó a csetem, így itt üdvözlöm asztaltársaim. :cya: (lehet lesz egy kis sit out)

Szilasi Viki szindrómával AA-al sikerült 19. helyen kiesni, a chipleader mákolt le, aki korábban 34 callolt pozíxión kívül all in-t (A9) és ejtette ki ellenfelét flopolt 3-assal.

Most UTG+1 pocket AA vakok 50/100 ante 5 raise 300, CL all-in 12500 körül, cut off call 2000 körül, mezogabesz happy call.
Mutatás mgabesz AA  CL (UTG+3) AQ os   coff A9 os

flop: 8QK  turn Q

GL a döntőn....

Sikerült megcsípni egy 3. helyet  :great:

A döntőben mire lehet számitani, hány ember lesz és hány továbbjutó ? (kb.) 

Sok sikert holnapra, aki bejutott ! :D   :great:


:cya:

Gratula mindenkinek! Durván lekéstem az egészet de ez az én hibám  :bash: :bash:   nem :bash:baj megiszok ezért 1 sört 8)

Csak 1 továbbjutó sztem, vagyis aki nyer az utazik  :laugh:

A többinek az elszalasztott lehetőség marad meg    :redchug:

Ha jól számoltam akkor 30 selejtező volt. Minden selejtezőből az első 5 jut tovább, így a holnapi döntőn max. 150 ember lehet.

A Sportfogadas.org-ot képviselni fogják a döntőben a következő fórumtagok:

mrobert888 (pókeres nick)
Inter985 (pókeres nick)
Lorenzo16 (pókeres nick) - ab_aevo
CsaTi-KA (pókeres nick)
gigazo


Gratulálunk az első 5 helyezettnek, illetve köszönjük a részvételt a többi tagnak is.

Sok sikert kívánunk a döntőben!  :great:

A döntő részletei:

Turné neve: UNIBET OPEN AFFILIATE BATTLE FINAL
Dátum: Kedd, Július 13, 19:00 CET
Nyeremény: Első helyezett kijut az Unibet Open Prága élő versenyre
Hol találod a turnét?: Tournaments – Private – UNIBET OPEN AFFILIATE BATTLE FINAL

Nyeremény:  2db! (egy a játékosnak és egy annak aki benevezte:D)  Unibet Open csomag  2750 € értékben. Amiből a verseny buy-in 1650 €!


:cya:

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 12, 2010, 19:59:19
Szilasi Viki szindrómával AA-al sikerült 19. helyen kiesni, a chipleader mákolt le, aki korábban 34 callolt pozíxión kívül all in-t (A9) és ejtette ki ellenfelét flopolt 3-assal.

Most UTG+1 pocket AA vakok 50/100 ante 5 raise 300, CL all-in 12500 körül, cut off call 2000 körül, mezogabesz happy call.
Mutatás mgabesz AA  CL (UTG+3) AQ os   coff A9 os

flop: 8QK  turn Q

GL a döntőn....

Az én voltam SzecskaM álnéven:D Siettem vacsorázni és már a verseny közepétől adtam minden elképzelhetetlen lapra az all inokat...De valami eszméletlen lapok jöttek mindig...Sikerült is a 6.helyet megcsípnem ;D ;D

Idézetet írta: patyi Dátum július 13, 2010, 09:29:10
Az én voltam SzecskaM álnéven:D Siettem vacsorázni és már a verseny közepétől adtam minden elképzelhetetlen lapra az all inokat...De valami eszméletlen lapok jöttek mindig...Sikerült is a 6.helyet megcsípnem ;D ;D

Sikerült engem is kiejtened egy gyönyörű 23-al   :bash:

Sok sikert a bejutottaknak!!  :beerchug:

Buy-in: 1500 + 150 euro
Cap: max 450 players !!
Starting chips: 10 000