SfGuru - Téves tippek (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ID: 9669: Venus-Pennetta

Mintha olvastam volna valahol, hogy a nordicbet már nem játszik. Ha így van, akkor a pinnacle 2.45-ös szorzójára kérném az átírást.
Köszi.  :ok:

#541 február 20, 2014, 19:30:57, Hores
Kérlek töröljétek a hozzászólást én voltam tudatlan a beküldési határidővel kapcsolatban.

Idézetet írta: Hores Dátum február 20, 2014, 19:27:39
Sziasztok!

Miért nem tudom beküldeni az Ajax-Salzburg elemzésemet?

Ezt az üzenetet kapom: Hiba: A kiválasztott esemény egy órán belül megkezdődik, ezért nem küldhetsz erre elemzést. Válassz egy másikat.

De hiszen még csak 19:27 van, a meccs pedig 21:05-kor kezdődik.

Azért mert február hónapra 2 órára módosult a beküldési határidő és nyilván a szöveget még nem írták át. 

Idézetet írta: dert Dátum február 20, 2014, 19:31:42
Azért mert február hónapra 2 órára módosult a beküldési határidő és nyilván a szöveget még nem írták át.

Igen közben rájöttem, hogy először inkább nézzek utána a dolgoknak aztán durrogjak, de azért köszönöm. :)

Üdv!
Pozzato írása alapján én is utánanéztem és a 9692-es "elemzésem" valótlan fogadási adatokat tartalmaz. Nem tudom kijavítani már, mivel erre a mérkőzés kezdetéig már nincs lehetőség, azzal ugyanis megszegném a szabályokat, kérném érvényteleníteni az "elemzést". Nem volt szándékomban senkit sem átverni, vagy a szabályokat megszegni. Tisztelettel elnézést kérek mindenkitől.

ID: 9703

A szorzó nem 1.85, hanem csak 1.8
Köszi a javítást

ID: 9710 - az Arsenal meccsről írtam az elemzést, de nem tudtam feltölteni 1 és negyed órával a kezdés előtt, és azt hittem, hogy a rendszerrel van valami baj, ezért feltöltöttem más meccshez. A fórumon írták, hogy 2 órával meccs előtt le kell adni az elemzést, tehát ezt szeretném érvényteleníteni.
Előre is köszi!

ID: 9746  Game Handicap (Határ +6,5) / 1

Természetesen Tornadora vonatkozik a +6,5 gém hendi.

ID: 9791 tipp vesztes.
Nem személyes, csak véletlenül vettem észre, nem az elemző ellen szól.
Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy így kerülök jobb (előrébb a versenyben) pozícióba, nos nem:) Nem vagyok érintett a Guruban.

Idézetet írta: drogos Dátum február 27, 2014, 11:20:55
ID: 9791 tipp vesztes.
Nem személyes, csak véletlenül vettem észre, nem az elemző ellen szól.
Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy így kerülök jobb (előrébb a versenyben) pozícióba, nos nem:) Nem vagyok érintett a Guruban.

Köszi, javítottam.

ID: 9808 tippemnél 10bet iroda helyett William Hillt kérnék. köszi a javitást...


Id:9809 nem alatt hanem felett koszi!

#552 március 02, 2014, 03:03:37, Lord
ID: 9844
Kimenetelnél nem 1-es, hanem 2-es, ismétlem KETTES.  :D
Meg az oddsot is 2.15-re le kellene csökkenteni, mert az eredmenyek.com 2.20-at írt a Williamhill-re, de most megnéztem az oldalukon, és csak 2.15 szerepel ott.

Szóval kimenetel: 2. Odds: 2.15

Köszönöm

ID: 9846

Kómás vagyok még; a határ: 22,5

ID: 9852

A tippem nem 1-es, hanem 2-es.