OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB86 Dátum január 04, 2009, 15:52:27
Idézetet írta: tibi181818 Dátum január 04, 2009, 14:24:53
Hirtelen kb. 100-120 taggal kevesebben lettünk!! Esetleg törlésre kerültek az inaktív tagok?? ;)

Bocs a kérdésért, de valami a szemedbe megy állandóan ? Mert megnéztem és legutóbbi 15 hsz-dből csak háromból hiányzott a katcsinytás ;D

Megnéztem a kislexikonban mit jelent a kacsintás, és ezt jelenti: hamis, leskelődő pillantás, amilyen a szemmel beszélő szerelmeseké szokott lenni;D

Ez az én "védjegyem", ha megnézed, szinte az összes hozzászólásomban van ilyen jel. ;)

Am meg nem nagyon érdekel, hogy mit jelent! :) ;)

LOOOOOOOOOOL rá se néztem hónapok óta a GB-s számlámra,mert úgy emlékeztem,hogy vesztettem. Beléptem és ott figyel 2214ojró!!! :uglystupid2: :great:

Idézetet írta: demi Dátum január 06, 2009, 12:35:39
LOOOOOOOOOOL rá se néztem hónapok óta a GB-s számlámra,mert úgy emlékeztem,hogy vesztettem. Beléptem és ott figyel 2214ojró!!! :uglystupid2: :great:


Hát az nem semmi...gratula.  ;)

Idézetet írta: demi Dátum január 06, 2009, 12:35:39
LOOOOOOOOOOL rá se néztem hónapok óta a GB-s számlámra,mert úgy emlékeztem,hogy vesztettem. Beléptem és ott figyel 2214ojró!!! :uglystupid2: :great:


Te emlékeztél rosszul, vagy kaptál valami bónuszt?? Mondjuk ez elég nagy bónusz lenne!  :D ;)

2 kombit tettem és csak a vesztesre emlékeztem. :uglystupid2:

Elnézést kérek a tippjátékban megjelent téma miatt, amit most már töröltem is.

Sajnos napi renden iratkoznak fel ilyen reklám-robotok, s az az érdekes, hogy még az azonositójukat is tudják aktiválni.  :knuppel2: :bash:

Idézetet írta: Milan Dátum január 07, 2009, 15:15:52
Elnézést kérek a tippjátékban megjelent téma miatt, amit most már töröltem is.

Sajnos napi renden iratkoznak fel ilyen reklám-robotok, s az az érdekes, hogy még az azonositójukat is tudják aktiválni.  :knuppel2: :bash:

:great:

Egy kép rejtvény, az megakadályozná őket??

Valószínűleg igen, az sokszor még a valós userek dolgát is megnehezíti, ha nagyon olvashatatlan.  :megbok:

Idézetet írta: benson Dátum január 07, 2009, 16:31:42
Valószínűleg igen, az sokszor még a valós userek dolgát is megnehezíti, ha nagyon olvashatatlan.  :megbok:

Az a gond, hogy a legújabb fórumverzióban benne van egy jó képes ellenörző, viszont azt a verziót még nem ajánlják, hogy használjuk.

Valahogy te vagy vmlinuz, megtudja oldani szerintem, mert, ha jóltudom akkor ti vágjátok a php-t meg ilyeneket! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum január 07, 2009, 16:38:05
Valahogy te vagy vmlinuz, megtudja oldani szerintem, mert, ha jóltudom akkor ti vágjátok a php-t meg ilyeneket! ;)

Hát mondtam vmlinuznak, de ő adta ezt a választ, hogy egyelőre a fórumfrissités elmarad, mert lehet hibás.

HAli!

Nyilvános és ingyenes ez a fórummotor amit használtok? Én phpBB3-at használok, de a regisztrációs rész ott még szörnyűbb, az utóbbi időben napi 2-3 fals regisztráció is van. A lényeg, hogy ha ez elérhető, tudnátok segiteni hogy honnan tudom beszerezni? Nekem ez jobban bejön mint a phpBB.

Kösz

Lacapi

Lacapi: Ez SMF motor, innen tudod letölteni: http://www.simplemachines.org/ meg van link az oldal alján is. Régebb én is használtam phpBB2-t, de nem jött be annyira. Ez jobbnak tűnik.

A képes ellenőrzésnél a hülyeség az, hogy gyárilag a stabil verzióban nincs, csak mint módositás, ami nem megy ezzel a legújabb verzióval. Az új betaban már benne van, de az talán nem elég stabil. Ha meg belenyúlok a kódba, akkor a frissitések nem fognak lefutni ezután. Tiszta hülyeség.

Elfelejtettem, hogy ebben is van képes ellenőrzés, és még be is volt kapcsolva. Mégis tudtak regisztrálni  :o: Most a legnehezebben olvasható fokozatra tettem.