Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában


Egészen eddig nekem is. Talán az új szabályozásokkal függ össze...

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum július 29, 2023, 19:17:42Egészen eddig nekem is. Talán az új szabályozásokkal függ össze...

A kifizetést feldolgozták? Megkérdezted az ügyfélszolgálatot, hogy "hány óra"?

Most megpróbáltam a sajátommal. És ismét azonnal megjött.

Érdekes hogy másoknál probléma van vele..

Majd rákérdezek, de úgy emlékszem, azt írta, hogy már meg kellett volna érdekeznie.

Tapasztalatok Skrill, Bet365 vonalon:

Messiasnak köszönöm az infót, tényleg elég csak egyszer váltani, utána meg lehet nézni, hogy mennyi az egyenleg, és lehet betolni a bet365. (Ismerősnek átküldeni/visszaküldeni olcsóbb, de nincs ismerősöm.

A Skrillről a kifizetés 1 másodperc volt, rendben megérkezett.

Viszont most bezárták a számlát, fel kell vennem velük a kapcsolatot. Chat es email megvolt, várni kell.

Remélem ez csak rutin ellenőrzés, bár gyanítom, az ide-oda váltásos nongambling akció lehet az oka, nem tudom.

Majd beírom mi lett, 24 órája van bezárva a Skrill. (Belépni be lehet, de minden tranzakcio zárolva)

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 03, 2023, 11:00:47Tapasztalatok Skrill, Bet365 vonalon:

Messiasnak köszönöm az infót, tényleg elég csak egyszer váltani, utána meg lehet nézni, hogy mennyi az egyenleg, és lehet betolni a bet365. (Ismerősnek átküldeni/visszaküldeni olcsóbb, de nincs ismerősöm.

A Skrillről a kifizetés 1 másodperc volt, rendben megérkezett.

Viszont most bezárták a számlát, fel kell vennem velük a kapcsolatot. Chat es email megvolt, várni kell.

Remélem ez csak rutin ellenőrzés, bár gyanítom, az ide-oda váltásos nongambling akció lehet az oka, nem tudom.

Majd beírom mi lett, 24 órája van bezárva a Skrill. (Belépni be lehet, de minden tranzakcio zárolva)

Mióta van meg a Skrill neked ?

Nem hinnem hogy gond az oda vissza valtas. Nekik ez a profit. Oriasi sappal dolgoznak.
A mastercardos nongambling meg a kartyagyarto hulyesege, nem az oveke.

Friss a Skrill, most július elején nyitottam.

Skrill fejlemény:
Bezárták a számlát, mindenféle szabályzatra hivatkozva. Valaki betett egy ilyet nem túl régen a Skrill topikba. Ugyanez van itt is.

Bet365-re így marad a banki utalásos befizetés, nem túl kényelmes, mert 40 ezer forint a minimum, de nincs más.
Majd beírom, hogy mennyi idő stb.

Idézetet írta: csucsu Dátum július 20, 2023, 00:23:07Valóban lezárták véglegesen, az ok pedig:

"Regrettably, during a recent audit of your Skrill account, we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore, your account has been closed. Please note that this decision is final.
 
For more information, please refer to articles 4, 4.5, 11, 11.4, 16, 16.4 Terms and Conditions you accepted when you registered."


az ok pedig nem derült ki...

szerintetek egy új regisztrációt elfogadnának ??
Ugyanez volt nálam is.
Szűk egyhónapos a számla. Előtte nem volt Skrillem.
Van rajta pénz, azt engedik hazautalni.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 03, 2023, 18:03:16Friss a Skrill, most július elején nyitottam.

Skrill fejlemény:
Bezárták a számlát, mindenféle szabályzatra hivatkozva. Valaki betett egy ilyet nem túl régen a Skrill topikba. Ugyanez van itt is.



igen, az enyém volt,
itt írták, hogy ez "egyedi eset"

3 befizetésem volt Bet365-re, és egy kifizetés, és akkor zárultak.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 03, 2023, 23:12:023 befizetésem volt Bet365-re, és egy kifizetés, és akkor zárultak.
És végül engedték hazautalni a pénzt, ami a zároláskor rajta volt?

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 04, 2023, 00:17:21És végül engedték hazautalni a pénzt, ami a zároláskor rajta volt?

igen, a Wiseról ment a Skrillre, ide is utalták vissza.

Ezután regisztráltam a Netellerre, de oda még nem mertem visszakérni Bet365 kifizetést,
mi van ha ezt is zárolják ?

Sziasztok ! Segítségre lenne szükségem 😕 zárolták a skrill fiokom , valószínűleg mert nem sikerült befizetnem bet re , 2 napra próbálom feloldani a fiokom de nem sikerul , akárhányszor elküldöm a személyemet igazoló okmányomat nem történik semmi , ha újra belépek kis idő után újra kéri , mit tudok tenni? Ki utalni nem tudok

Idézetet írta: Laeddis_ Dátum augusztus 05, 2023, 15:28:55Sziasztok ! Segítségre lenne szükségem 😕 zárolták a skrill fiokom , valószínűleg mert nem sikerült befizetnem bet re , 2 napra próbálom feloldani a fiokom de nem sikerul , akárhányszor elküldöm a személyemet igazoló okmányomat nem történik semmi , ha újra belépek kis idő után újra kéri , mit tudok tenni? Ki utalni nem tudok

Mármint feltölteni próbálod a doksikat ugye és nem elküldeni emailben?
A kép éles, olvasható? Mind a négy sarok látszik? Fénykép és nem scan? Érvényes?
Az azonosításnak működnie kéne ha minden oké. Nem is tart sokáig.

(lassan pénzt kérek a skrilles sgítségekért.. :D  ;D  ;D )