bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


nekem se megy az oldal  >:( , esetleg van olyan akinek elindult?

Idézetet írta: Timo Dátum március 10, 2016, 11:51:58
nekem se megy az oldal  >:( , esetleg van olyan akinek elindult?

Ennek működnie kell: Működő cím

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 10, 2016, 12:13:35
Ennek működnie kell: Működő cím
Csak tölt ez is, egy másik címről tudtam nagy nehezen felmenni bingó részre, de elég lassú volt.

A mobil verzio nalam hibatlan.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 10, 2016, 12:21:35
Csak tölt ez is, egy másik címről tudtam nagy nehezen felmenni bingó részre, de elég lassú volt.

Próbáltad más böngészővel is?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 10, 2016, 12:38:03
Próbáltad más böngészővel is?
Most már jó betöltött. Amúgy nem csak Chromeval néztem.

Sziasztok! Más is járt úgy a tegnapi 3000Ft-os fogadással, hogy nem kapta vissza az élő vesztes fogadást? Eddig simán jó volt a tuti nyerőt fogadni és vesztes élő esetén visszakaptam...

Én 20$ tettem mérkőzés előtt a PSG re
Élőbe meg 1-1 nél 20$ a PSG-re  :D
104 $ :great: :great:

Nalam elso felido 3,5 alatt ment meccs elott es 6 szoros lovenal chelsea tovabbjutas eloben, de visszakaptam. Szerintem ott valami olyasmiket rakhattal, amik mindenkeppen nyertesnek hoznak ki, az meg ugye tiltva van. A bet nem nagyon szokott tevedni a visszafizetes teren.

 :)Üdv mindenkinek! ;D

REgisztráltam bet365re és be is tudok jelentkezni. Ha pénzt töltök fel otp junior kártyáról majd ha nyerek és kérem a számlámra a kifizetést akkor a NAV tehet velem szemben lépéseket? ha igen milyeneket és mik a legsúlyosabb büntetések?

Először is drat. sikerült a jelszót meg a felhasználó nevet meg jegyezni. Sikerélmény meg van látom  :cya:
Én úgy tudom meg adóztat, plusz mivel késel vele számol pár% kamatot. Ez a legrosszabb eshetőség, de itt velünk ilyen nem fordult elő mert mi itt mind fizetjük rendesen.

Idézetet írta: ronaldo1215 Dátum március 12, 2016, 19:27:47
:)Üdv mindenkinek! ;D

REgisztráltam bet365re és be is tudok jelentkezni. Ha pénzt töltök fel otp junior kártyáról majd ha nyerek és kérem a számlámra a kifizetést akkor a NAV tehet velem szemben lépéseket? ha igen milyeneket és mik a legsúlyosabb büntetések?

Pár 10 ezer Ft-os összegeket nyugodtan kikérhetsz bankszámlára, senkinek nem fog feltűnni. Egyébként elvileg adózni kéne utána, bővebben itt: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2912.0.html
Nagyobb összegnél ajánlott Skrill vagy Neteller bankkártyával felvenni a pénzt, és akkor biztosan nem láthatja a NAV. Persze ha milliókat nyersz, és tartós ingóságokba fekteted, akkor egy esetleges vagyonosodási vizsgálatnál még bajba kerülhetsz, de az az érzésem, hogy ez a veszély egyelőre nem fenyeget.  :) 

Akit ilyenen kapnak, annak a városában nem fognak indokolatlanul nagy futball stadiont építeni párszáz millió forintból.  :'( ;D

Idézetet írta: Irtis Dátum március 12, 2016, 22:29:29
Pár 10 ezer Ft-os összegeket nyugodtan kikérhetsz bankszámlára, senkinek nem fog feltűnni. Egyébként elvileg adózni kéne utána, bővebben itt: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2912.0.html
Nagyobb összegnél ajánlott Skrill vagy Neteller bankkártyával felvenni a pénzt, és akkor biztosan nem láthatja a NAV. Persze ha milliókat nyersz, és tartós ingóságokba fekteted, akkor egy esetleges vagyonosodási vizsgálatnál még bajba kerülhetsz, de az az érzésem, hogy ez a veszély egyelőre nem fenyeget.  :)
évente 500 000 Ft mennyire lenne  feltűnő Skrill vagy neteller nélkül?

történetnél már nincs olyan, h alul írja az összesített dolgokat tét nyeremény ilyesmi? vagy csak kurvára vak vagyok?